T-HR3
Pavaizduotas prototipas. Neparduodami.
Manevringi nuotolinio valdymo robotai.
Sekdamas savo dviejų pirmtakų pėdsakais, šis trečiosios kartos robotas-humanoidas atveria naujas galimybes. Technologijos, kurias kuriame nuolat siekdami užtikrinti dar geresnį mobilumą kiekvienam, mums leido sukurti pažangesnį, saugų ir subalansuotą robotą. Atkartodami elegantišką žmogaus judesių mechaniką, netrukus mes mokėsime intuityviai veikti tokiose situacijose ir aplinkose, kuriose anksčiau tai buvo neįmanoma.
AUKŠTIS
1540 MM
JUNGTYS
32
DIAPAZONAS
99,78 KM
Technologija.
Kontroliuojama jūsų natūraliais judesiais.
Pranaši manevravimo sistema (angl. Master Maneuvering System, MMS) leidžia instinktyviai valdyti visą roboto korpusą su dėvimais jutikliais, kurie perduoda informaciją apie rankų ir kojų judesius robotui. Šalminis ekranas leidžia žmogui matyti vaizdą iš roboto perspektyvos.
Subalansuotas dirbti su žmonėmis.
Lankstumas
Technologijos, atkartojančios kiekvieną jūsų judesį
Servomodulių (angl. Torque Servo Modules, TSM) technologija robotui leidžia atkartoti žmogaus judesius ir garantuoja neprilygstamą lankstumą ir pusiausvyrą. Dvidešimt devynios kūno dalys (įskaitant dešimt pirštų) su visa judesių amplitude užtikrina sklandžią sinchronizuotą patirtį.
Mes naudojate svetainės slapukus

Slapukai naudojami siekiant užtikrinti geriausią mūsų svetainės naršymo patirtį, teikti trečiųjų šalių paslaugas bei priemones, padėti mums suprasti bei pagerinti svetainės veikimą, taip pat – reklamos tikslais.

Rekomenduojame sutikti su visais slapukais. Jei nesutinkate, galite lengvai pakeisti nuostatas, paspausdami toliau esančią slapukų nuostatų parinktį. Visą informaciją rasite mūsų slapukų politikoje.