BEV ŠEIMA PASIVAIKŠČIOJIMO ZONOMS
Pavaizduoti koncepciniai automobiliai.
Lengviau įveikite paskutinį kilometrą.
Stilingi ir ekologiški elektromobiliai su akumuliatoriumi (angl. battery electric vehicle, BEV) yra sukurti padėti keleiviams greičiau patekti į reikalingą tašką. Toyota 2020 m. Tokijo Olimpinių ir Paralimpinių žaidynių metu aprūpins kaimelyje ir aplinkinėse teritorijose budinčius apsaugos ir medicinos darbuotojus stacionariais asmeniniais mobilumo aparatais.
Nenutrūkstamas veikimo režimas
Apie 14 KM
Maks. greitis
2, 4, 6, 10 KPH (kintamasis greitis)
GALIA
Elektrinis akumuliatorius
Trys būdai judėti.
Su šiais trim mobilumo aparatais galite judėti sklandžiai - ir stovėdami, ir sėdėdami, ir būdami vežimėlyje. Juose integruoti jutikliai užtikrina kelionių saugumą, aparatus galima išsikviesti pagal poreikį. Kartu judėjimas tampa nuotykiu.
Ekologiškas judėjimas - jau realybė.
Populiarinant BEV dar reikės įdėti daug darbo. Mums rūpi automobilių tobulinimas ir stabilus energijos tiekimas, didesnis patvarumas ir ilgesnis akumuliatorių eksploatavimas. Dirbdami atvirai, mes bendradarbiaujame su įvairiais partneriais ir kartu siekiame sukurti geresnę visuomenę.
Mes naudojate svetainės slapukus

Slapukai naudojami siekiant užtikrinti geriausią mūsų svetainės naršymo patirtį, teikti trečiųjų šalių paslaugas bei priemones, padėti mums suprasti bei pagerinti svetainės veikimą, taip pat – reklamos tikslais.

Rekomenduojame sutikti su visais slapukais. Jei nesutinkate, galite lengvai pakeisti nuostatas, paspausdami toliau esančią slapukų nuostatų parinktį. Visą informaciją rasite mūsų slapukų politikoje.