BEV ŠEIMA PASIVAIKŠČIOJIMO ZONOMS
Pavaizduoti koncepciniai automobiliai.
Lengviau įveikite paskutinį kilometrą.
Stilingi ir ekologiški elektromobiliai su akumuliatoriumi (angl. battery electric vehicle, BEV) yra sukurti padėti keleiviams greičiau patekti į reikalingą tašką. Toyota 2020 m. Tokijo Olimpinių ir Paralimpinių žaidynių metu aprūpins kaimelyje ir aplinkinėse teritorijose budinčius apsaugos ir medicinos darbuotojus stacionariais asmeniniais mobilumo aparatais.
Nenutrūkstamas veikimo režimas
Apie 14 KM
Maks. greitis
2, 4, 6, 10 KPH (kintamasis greitis)
GALIA
Elektrinis akumuliatorius
Trys būdai judėti.
Su šiais trim mobilumo aparatais galite judėti sklandžiai - ir stovėdami, ir sėdėdami, ir būdami vežimėlyje. Juose integruoti jutikliai užtikrina kelionių saugumą, aparatus galima išsikviesti pagal poreikį. Kartu judėjimas tampa nuotykiu.
Ekologiškas judėjimas - jau realybė.
Populiarinant BEV dar reikės įdėti daug darbo. Mums rūpi automobilių tobulinimas ir stabilus energijos tiekimas, didesnis patvarumas ir ilgesnis akumuliatorių eksploatavimas. Dirbdami atvirai, mes bendradarbiaujame su įvairiais partneriais ir kartu siekiame sukurti geresnę visuomenę.
Jūsų slapukų nustatymai

Siekdami geriau Jus aptarnauti, savo interneto svetainėje naudojame slapukus. Jei su tuo sutinkate, galite toliau naudotis interneto svetaine kaip įprastai. Kitu atveju išsiaiškinkite, kaip pakeisti slapukų nustatymus čia.

Patvirtinkite savo parinktis, pažymėdami žymimąjį laukelį, jei su jomis sutinkate, arba atšaukite žymėjimą, jei su jomis nesutinkate: