TOYOTA RIEDLENČIŲ, DVIRAČIŲ IR NEĮGALIŲJŲ MOTOKROSO AIKŠTELĖ
Atidarę pirmąją pasaulyje riedlenčių, dviračių ir neįgaliųjų motokroso aikštelę, sustiprinome savo įsipareigojimą užtikrinti geriausią mobilumą visiems.
PRISTATOME
Lily Rice
Lily Rice yra pirmoji moteris Didžiojoje Britanijoje, atlikusi atbulinį salto neįgaliojo vežimėlyje. Tada ji buvo vos trylikos. Ji žino, kad įmanoma viskas, kai judėjimo laisvė neribota, o jos sėkmė įkvepia ir kitas merginas užsiimti WCMX. Lily tikisi pamatyti savo sporto šaką pripažintą paralimpinėse žaidynėse, kur ji ir trokšta varžytis.
Toyota riedlenčių, dviračių ir neįgaliųjų motokroso aikštelė
Sportininkė šoka ant rampos, o jos ratukų stipinai atsimuša dusliu aidu. Šis garsas žiūrovams skelbia: į aikštelę įvažiavo kita dalyvė. Tačiau ji nevažiuoja dviračiu, riedlente ar riedučiais. Ji įrieda į hibridinį riedlenčių parką sėdėdama neįgaliojo vežimėlyje.

Ir ji nėra vienintelė besišypsanti. WCMX sporto šakos kultivavimas svarbus visiems – net judėjimo sutrikimų neturintys sportininkai nevengia išbandyti savo jėgų specialiai sukurtuose vežimėliuose. Pasirodo, fizinės negalios stigma nėra tokia stipri, kaip troškimas judėti.
Būtent tai labiausiai ir rūpi mūsų kompanijai ir simbolizuoja Toyota viziją – dar daugiau mobilumo visiems. Toyota vizija – pasiūlyti integruotus mobilumo sprendimus visiems, taip pat ir turintiems fizinę negalią, taip kuriant vis labiau įtraukią visuomenę.
Mauro Caruccio
Toyota Motor Italia generalinis direktorius
/

Hibridinė aikštelė visiems
Sukurta tokioms sporto šakoms kaip BMX, riedlentėms ir vienai iš jauniausių planetos veiksmo sporto šakų – neįgaliųjų motokrosui (WCMX) – ši aikštelė sutelkia dėmesį judėjimo ant ratų laisvei ir linksmybėms.


Geresnės visuomenės kūrimas
Toyota siekia judėjimo laisvės visoje šalyje, kiekviename mieste ar sporto aikštelėje, nes kai judame laisvai, įmanoma viskas.

Mobilumas visiems
Tokioje riedlenčių, dviračių ir neįgaliųjų motokroso aikštelėje daugiau žmonių gali judėti taip, kaip įgalūs. Toyota lygių galimybių vizija siekia visiems suteikti judėjimo laisvę, džiaugsmą ir užsidegimą.


Start Your Impossible
Toyota padeda tokiems atletams kaip Lily Rice iš Didžiosios Britanijos paversti savo svajonę realybe. Ištekliai ir viešumas padėjo jai įgyvendinti svajonių kampaniją: WCMX tapo oficialia paralimpine sporto šaka.

/
Mes naudojate svetainės slapukus

Slapukai naudojami siekiant užtikrinti geriausią mūsų svetainės naršymo patirtį, teikti trečiųjų šalių paslaugas bei priemones, padėti mums suprasti bei pagerinti svetainės veikimą, taip pat – reklamos tikslais.

Rekomenduojame sutikti su visais slapukais. Jei nesutinkate, galite lengvai pakeisti nuostatas, paspausdami toliau esančią slapukų nuostatų parinktį. Visą informaciją rasite mūsų slapukų politikoje.