Visada visiškai hibridiniai elektromobiliai. Visada Toyota.

Toyota jau beveik ketvirtį amžiaus gamina visiškai hibridinius elektromobilius. Per šį laiką, palyginti su atitinkamais benzininiais varikliais, išmetamą CO2 kiekį visame pasaulyje sumažinome daugiau nei 120 milijonų tonų. Mūsų visiškai hibridiniais elektromobiliais visame pasaulyje naudojasi daugiau nei 17 milijonų automobilių savininkų.

Rinkitės naują vairavimo režimą

Toyota visiškai hibridiniai elektromobiliai taupo degalus ir pinigus bei savo klasėje išmeta mažiausiai CO2. Kadangi visi mūsų visiškai hibridiniai elektromobiliai yra savaime įsikraunantys, jų nereikia jungti į elektros tinklą.

Peržiūrėkite dažnai užduodamus klausimus apie visiškai hibridinius elektromobilius ir sužinokite, ką jie Jums gali suteikti.

Važiuokite kaip visada

Toyota visiškai hibridinį elektromobilį itin patogu vairuoti. Automobiliai su benzininiais ir elektriniais varikliais sklandžiai persijungia iš vieno energijos šaltinio į kitą, todėl važiuojate kaip visada.

Išmeskite mažiau CO2

Labiau tausojantis aplinką važiavimo būdas. Toyota visiškai hibridiniai elektromobiliai išmeta mažiau CO2 nei atitinkami benzininiai ar dyzeliniai automobiliai. Per 23 metus sumažinome išmetamą CO2 kiekį visame pasaulyje daugiau kaip 120 milijonų tonų.

Vairuokite pasitikėdami

Mes taip pasitikime savo technologijomis, kad hibridinės sistemos akumuliatoriui suteikiame 10 metų garantiją.

Nekraukite iš elektros tinklo

Toyota visiškai hibridiniai elektromobiliai yra savaime įsikraunantys, jų nereikia jungti į elektros tinklą. Tiesiog atsisėskite, prisisekite saugos diržą ir važiuokite.

Paprastai ir suprantamai apie hibridus

Variklių skirtumai

Vidaus degimo variklis

Vidaus degimo variklis

Pripildykite degalų baką artimiausioje degalinėje.
Nereikia jokių kištukų ar laidų.

Atstumo viršijimo rizika
Teršalai

Eksploatacijos išlaidos

Maitinimo šaltinis:

Vidaus degimo variklis

Automobilis su įprastu vidaus degimo varikliu naudoja benziną, dyzeliną ar dujinį kurą (SND, CNG).
Degalų galima įsipilti kiekvienoje degalinėje.

Lengvasis hibridas

Lengvasis hibridas

Benzininis arba dyzelinis variklis su patobulintu 12 V akumuliatoriumi.
Nereikia jokių kištukų ar laidų.

Atstumo viršijimo rizika
Teršalai

Eksploatacijos išlaidos

Maitinimo šaltinis:

Mažesnio 12 V akumuliatoriaus ir benzininio / dyzelinio variklio derinys

Yra keli ekologiškų hibridų tipai. Paprasčiausi naudoja įprastą vidaus degimo variklį su 12 V akumuliatoriumi, kuris maitina papildomus prietaisus, pavyzdžiui, kondicionierių.

Pagrindinis naudojamas kuras yra benzinas arba dyzelinas, nes tokiuose automobiliuose nėra elektros energijos.

Toyota visiškai hibridiniai elektromobiliai

Toyota visiškai hibridiniai elektromobiliai

Savaime įsikraunantys automobiliai su benzininiu ir elektriniais varikliais.
Nereikia jokių kištukų ar laidų.

Atstumo viršijimo rizika
Teršalai

Eksploatacijos išlaidos

Maitinimo šaltinis:

Elektriniai ir benzininis variklis

Toyota visiškai hibridinis elektromobilis gali būti varomas tik elektros energija arba kartu naudojant ir elektrinius, ir benzininį variklį. Tokiuose automobiliuose yra degalų bakas ir didesnis akumuliatorius, kuris automatiškai įkraunamas automobiliui važiuojant.

Elektromobiliai

Elektromobiliai

Automobiliai su 100% elektriniu varikliu.
Įkraunami iš elektros tinklo.

Atstumo viršijimo rizika
Teršalai

Eksploatacijos išlaidos

Maitinimo šaltinis:

Elektros variklis

Automobilis važiuoja varomas 100 % elektros energijos, sukauptos dideliame akumuliatoriuje. CO2 teršalų išvis neišskiriama. Galima įkrauti specialiose įkrovos stotelėse arba per įprastą maitinimo lizdą.

/

10 metų hibridinio traukos akumuliatoriaus garantija

Mes taip pasitikime savo hibridinių akumuliatorių ilgalaike galia, kad suteikiame jiems 10 metų garantiją.

Žiūrėkite daugiau

/

Instruktavimas dėl hibridinės sistemos naudojimo

MyT programėlės instruktavimo dėl hibridinės sistemos naudojimo funkcija pagal ankstesnes keliones rodo kontekstines instrukcijas, kaip pagerinti hibridinio automobilio vairavimą. Tokiu būdu galite maksimaliai išnaudoti EV režimą, sumažinti degalų sąnaudas ir maksimaliai apriboti neigiamą poveikį aplinkai.

Žiūrėkite daugiau

Pasiūlymai ir kampanijos

Žiūrėkite daugiau

Viršijame lūkesčius Viršijame lūkesčius Atraskite, kaip Toyota didina kelionių saugą ir malonumą kiekvienam. Nuo koncepcinių automobilių dirbtinio intelekto iki Toyota T-Mate saugos ir vairuotojo pagalbos sistemų. Įveikiame kliūtis Įveikiame kliūtis Atraskite Toyota mobilumo sprendimus. Nesvarbu, ar tai – žmonėms padedantys robotai, ar elektromobiliai neįgaliųjų vežimėliais judantiems asmenims: Toyota kuria pasaulį, kuriame judėti gali visi. Toyota įkraunami hibridiniai elektromobiliai Toyota įkraunami hibridiniai elektromobiliai Mūsų įkraunami hibridai yra galingi ir gali vien elektra nuvažiuoti dar toliau. Jie siūlo hibrido ramybę ir elektromobilio nulinės taršos efektyvumą. Toyota vandenilio degalų elementų varomi elektromobiliai Toyota vandenilio degalų elementų varomi elektromobiliai Mūsų pirmieji rinkoje pasirodę vandenilio degalų elementų varomi elektromobiliai gali pakeisti vairavimo įpročius: į juos lengva įpilti degalų, nuvažiuojamas atstumas viršija 650 km ir iš duslintuvo teka tik vanduo.