Rinkitės Toyota hibridinį elektromobilį


Peržvelkite mūsų modelių asortimentą

PRISIJUNKITE PRIE DAUGIAU NEI 15 MILIJONŲ TOYOTA HIBRIDINIŲ AUTOMOBILIŲ VAIRUOTOJŲ MINIOS

Prieš 23 metus Toyota įnešė revoliucinių pokyčių į hibridinių transporto priemonių rinką ir nenuilstamai diegia naujoves iki šiol. Per tą laikotarpį visame pasaulyje sumažinome išmetamo CO2 kiekį daugiau nei 120 mln. tonų, palyginti su analogiškais benzininiais varikliais. Mūsų DNR – didelis našumas ir dinaminės inovacijos, o mūsų gaminamais stilingais hibridiniais automobiliais visame pasaulyje mėgaujasi jau daugiau nei 15 mln. vairuotojų.

SENASIS VAIRAVIMO BŪDAS – JAU PRAEITIS

Sklandžiai perjungdami elektrinę pavarą važiuojant mažu greičiu į efektyvią benzininę pavarą važiuojant greičiau, Toyota hibridiniai automobiliai ne tik taupo degalus ir jūsų pinigus, bet ir užtikrina pirmaujančią klasėje CO2 emisiją. Kadangi jie visi yra įsikraunantys hibridiniai modeliai (išskyrus Prius Plug-in Hybrid), norint akumuliatorius įkrauti, nereikia jų prijungti prie tinklo.

Perskaitykite dažnai užduodamus klausimus apie hibridus ir sužinokite, ką jums gali pasiūlyti Toyota hibridai.

VAIRUOKITE LYGIAI TAIP PAT, KAIP IR ANKSČIAU

Suprojektuota galvojant apie naudojimo paprastumą. Toyota benzininiai elektriniai hibridai sklandžiai perjungia jėgaines. Tai reiškia, kad galite važiuoti kaip visada.

MAŽESNĖ CO2 EMISIJA

Yra būdas važiuoti švariau ir ekologiškiau. Toyota hibridiniai elektriniai automobiliai išmeta mažiau CO2 nei analogiški benzininiai arba dyzeliniai automobiliai. Visame pasaulyje per pastaruosius 23 metus sutaupėme daugiau nei 120 milijonų tonų CO2.

PATIKIMAS VAIRAVIMAS

Siekdami įrodyti didžiulį pasitikėjimą savo sukurtomis technologijomis, Toyota hibriduose montuojamiems hibridinės sistemos akumuliatoriams suteikiame 10 metų garantiją.

NEREIKIA PRIJUNGTI

Toyota elektriniai benzininiai hibridai įsikrauna patys: jų prie energijos tinklo prijungti nereikia (išskyrus Prius Plug-in Hybrid). Tiesiog įsėskite, prisisekite diržą ir važiuojant automobilis pats generuos energiją.

Akcijos

Žiūrėkite daugiau

TOYOTA GAZOO Racing TOYOTA GAZOO Racing Pasaulyje organizuojamos įvairios sirgalių kraują kaitinančios automobilių sporto varžybos – nuo žiedinių lenktynių iki ralio čempionatų. Dabar visą Toyota veiklą automobilių sporto pasaulyje mes sutelkėme į vieną pavadinimą – TOYOTA GAZOO Racing.
Mes naudojame svetainės slapukus

Slapukai naudojami siekiant užtikrinti geriausią mūsų svetainės naršymo patirtį, teikti trečiųjų šalių paslaugas bei priemones, padėti mums suprasti bei pagerinti svetainės veikimą, taip pat – reklamos tikslais.

Rekomenduojame sutikti su visais slapukais. Jei nesutinkate, galite lengvai pakeisti nuostatas, paspausdami toliau esančią slapukų nuostatų parinktį. Visą informaciją rasite mūsų slapukų politikoje.