Toyota bZ serijos pristatymas

Nuo nulinės emisijos iki įkvepiančių galimybių

Pasitikite Toyota bZ seriją, naują išvestinį Toyota prekės ženklą ir įdomaus etapo pradžią. Mūsų įvairiapusiškos serijos naujos kartos akumuliatoriniai elektromobiliai yra daugiau nei vien nulinės taršos elektriniai automobiliai. Jie sukurti galvojant apie Jus ir siekiant iki nulio sumažinti mobilumo poveikį aplinkai, tačiau vien tuo neapsiribojant. Tai įkvepiančios beribės galimybės keisti ateitį ir lengviau bei smagiau vairuoti. Tai iš tiesų reiškia daugiau nei nulį.

Užsisakyti naujienlaiškį

Į žmogų orientuotas dizainas, visiems prieinamas geresnis mobilumas

Pasitelkdami Toyota bZ koncepciją, mes siekiame daugiau nei vien nulinės taršos. Dėl specialios elektromobilių platformos, sukurtos atsižvelgiant į žmogaus poreikius, Toyota bZ serija žengia toliau, keisdama mūsų gyvenimą ir patirtį. Judėjimo sąlygų gerinimas, sąveikos su pasauliu keitimas, aplinkos puoselėjimas ar net geresnės visuomenės kūrimas – tai mobilumas, kuris gali užkariauti visų širdis.

/
Jūs ir aplinka

Dėl naudojamos regeneruojamos ir saulės energijos Toyota bZ mažina išmetamų teršalų kiekį ir prisideda prie aplinkosaugos.

/
Jūs ir Jūsų automobilis

Dėl specialiai elektromobiliams sukurtos platformos, pažangios įrangos ir išmaniojo ryšio Toyota bZ leidžia mėgautis saugiu, ramiu ir smagiu vairavimu.

/
Jūs ir kiti

Erdvioje ir ramioje Toyota bZ salono aplinkoje galite maloniai atsipalaiduoti tiek Jūs, tiek kartu su Jumis keliaujantys artimieji. Čia gimsta nauja smagi bendravimo patirtis.

/
Jūs ir bendruomenė

Netaršų mobilumą siūlantis Toyota bZ su išmaniais sprendimais padeda kurti saugesnę visuomenę, kurioje kiekvienas gali ramiau jaustis.

Susipažinkite su Toyota bZ4X concept automobiliu

Toyota bZ4X Concept įkūnija daugiau nei 20 metų siekiančią patirtį elektrifikacijos srityje. Tai pirmasis žvilgsnis į mūsų naujos akumuliatorinių elektromobilių šeimos ateitį. Koncepcinis modelis, išsiskiriantis dinamišku visureigio dizainu, neprilygstamomis visų ratų pavaros galimybėmis ir konkurencingu nuvažiuojamu atstumu, atskleidžia mūsų siekį pristatyti bekompromisę elektromobilio vairavimo patirtį prasidėjus prekybai 2022 m. pabaigoje.

/
Tikras visais ratais varomas visureigis

Toyota bZ4X pagrindas – e-TNGA. Tai specialiai elektromobiliams sukurta platforma, dėl kurios mūsų koncepcinis visureigis pasižymi ilga važiuoklės baze bei trumpomis iškyšomis ir erdviu salonu, nenusileidžiančiu dideliam prabangiam sedanui. e-TNGA taip pat leidžia naudotis geriausios klasėje visų varomųjų ratų sistemos (AWD), sukurtos bendradarbiaujant su Subaru, privalumais. Sujungus Toyota praktines žinias elektrifikuojant automobilius ir Subaru patirtį AWD srityje, vairuotojai gali mėgautis puikiu pravažumu bet kokiu oru ir įdomia vairavimo patirtimi.

Vairavimas jaučiant tikrą ryšį

Toyota bZ4X Concept modelio viduje įrengtas naujoviškas pavaros modulis susieja Jus su automobiliu ir keliu. Adaptyvioji elektroninė vairo valdymo sistema (steer-by-wire) blokuoja nepageidaujamą vibraciją, palengvindama vairavimą, ir užtikrina geresnį valdymą bei didesnį saugumą, nes rankas ant vairo galima laikyti vienoje padėtyje net atliekant posūkį. Tiesiai priešais vairuotojo akis įrengtas prietaisų skydelis be gaubto ir optimaliai išdėstyti valdikliai, kad neblaškytų dėmesio, užtikrina unikalią susieto vairavimo patirtį.

/
/
Naujas dizaino lygis

Kiekvienas Toyota bZ4X Concept modelio elementas – nuo dizaino iki funkcijų – sukurtas siekiant pagerinti Jūsų patirtį. Tyrinėdami naują įdomų etapą, mūsų dizaineriai sukūrė unikaliu charakteriu ir išvaizda išsiskiriantį tikrą visureigį. Jis gali pasigirti ne tik naujoviškomis funkcijomis, tokiomis kaip saulės energijos įkrovimo sistema, padedanti pailginti nuvažiuojamą atstumą, bet ir erdviu bei atviru salonu, kuris pakylėja interjero dizainą į naują lygį, tapdamas aktyvaus bendravimo centru.

Pradėkite kelionę peržengę nulinės emisijos slenkstį

Užsisakykite Toyota bZ naujienlaiškį ir gaukite naujausią informaciją tiesiai į savo pašto dėžutę.
Sužinokite visas naujienas apie pirmąjį Toyota bZ serijos modelį. Šiuos modelius bus galima įsigyti nuo 2022 m. pabaigos.

Užsisakyti naujienlaiškį

Žiūrėkite daugiau

Elektrifikuota Toyota Elektrifikuota Toyota Mes didžiuojamės būdami elektrifikacijos lyderiais. Pasirinkę hibridines, įkraunamąsias hibridines ir vandenilines transporto priemones, galėsite mėgautis jums šiandien tinkama energijos rūšimi. Toyota ties nuliu nesustoja: nuo nulinės emisijos link geresnio pasaulio Toyota ties nuliu nesustoja: nuo nulinės emisijos link geresnio pasaulio Siekiame prisidėti kurdami geresnę visuomenę ir pasaulį, kuriame nėra emisijos, o apribojimai – įveikti. Šiame nulinės emisijos pasaulyje niekas nelieka užnugaryje ir žmonės mėgaujasi laisve judėti. Atraskite naująjį Toyota Mirai Atraskite naująjį Toyota Mirai Naujasis Toyota Mirai išsiskiria iš minios glotniu, dinamišku siluetu. Patrauklus dizainas sklandžiai susilieja su naujoviškomis technologijomis. 10 metų hibridinio traukos akumuliatoriaus garantija 10 metų hibridinio traukos akumuliatoriaus garantija Keliaukite savo Toyta hibridu nepatirdami jokių rūpesčių net pasibaigus gamyklinei automobilio garantijai.