Atvykite įbandomąjį važiavimą
Sukonfigūruokite savo automobilį
Žiūrėkite pasiūlymus
Žiūrėkite e-brošiūras
Užsiregistruokite į servisą

J.D POWER STUDIJOJE AVENSIS MODELIS UŽĖMĖ PIRMĄJĄ VIETĄ

Vokietijos automobilių savininkų poreikių patenkinimo studijoje aukščiausia vieta skirta Avensis modeliui.

2014 m. J.D. Power tyrimų instituto parengta Vokietijos automobilių savininkų poreikių patenkinimo studija (VOSS) parodė, kad Toyota geba pateisinti savo klientų lūkesčius.

Patenkinti savininkai

Toyota prekės ženklas užėmė antrąją vietą. Avensis pelnė aukščiausią įvertinimą vidutinio dydžio automobilių segmente ir surinko didžiausią taškų skaičių tarp visų modelių, o Yaris iškopė į pirmąją poziciją mažų automobilių segmente.

AYGO tapo antruoju miesto automobilių kategorijoje, o Auris užėmė trečiąją vietą kompaktiškų automobilių segmente.

/

• Toyota Avensis pelnė aukščiausią įvertinimą vidutinio dydžio automobilių segmente ir surinko didžiausią taškų skaičių tarp visų modelių.
• Toyota Yaris iškopė į pirmąją poziciją mažų automobilių segmente.
• Toyota AYGO tapo antruoju miesto automobilių kategorijoje, o Auris užėmė trečiąją vietą kompaktiškų automobilių segmente.
• Bendroje lentelėje Toyota užėmė antrąją vietą.

Toyota kokybė

Iš tyrimo taip pat paaiškėjo, kad Vokietijos naujų automobilių savininkų pirkimo sprendimui didžiausios įtakos turėjo tokie veiksniai kaip patikimumas/patvarumas (56%), „sandorio patrauklumas“ (48%) ir saugumas (46%).

2014 metų Vokietijos automobilių savininkų lūkesčių pateisinimo tyrimo rezultatai pagrįsti daugiau nei 18 tūkst. vairuotojų internetinės apklausos duomenimis. Savo naujas transporto priemones jie buvo įregistravę nuo 2011 m. sausio mėn. iki 2012 m. gruodžio mėn. Apklausa vyko Vokietijoje nuo 2013 m. gruodžio mėn. iki 2014 m. vasario mėn.

/

Plačiau apie tai

Toyota – perkamiausias automobilių prekės ženklas Baltijos šalyse Toyota – perkamiausias automobilių prekės ženklas Baltijos šalyse Toyota – paklausiausias automobilių prekės ženklas Estijoje, Latvijoje ir Lietuvoje: 2016 m. parduoti 8397 automobiliai. Kad geriau Jums tarnautų Kad geriau Jums tarnautų Sužinokite, kaip inovatyvus Toyota mąstymas ir pažangios technologijos – nuo vandenilio kuro elementų ir THUMS manekenų šeimos iki aerodinamikos ir atsparumo temperatūros poveikiui testų – padeda kurti kokybiškesnius ir saugesnius automobilius kiekvienam. Toyota ir 2016 m. Paryžiaus automobilių paroda Toyota ir 2016 m. Paryžiaus automobilių paroda Paryžiaus automobilių paroda, kai į didinga kultūros ir novatoriškų idėjų istorija alsuojantį Šviesų miestą susiburia visas automobilių pasaulis, yra tinkamiausia vieta Toyota bendrovei pristatyti savo ateities mobilumo viziją. Toyota patikimumas Toyota patikimumas Susipažinkite su tikromis istorijomis apie Toyota automobilius, kurie visuomet pasirengę bet kokiems jūsų gyvenimo žygiams.
Jūsų slapukų nustatymai

Siekdami geriau Jus aptarnauti, savo interneto svetainėje naudojame slapukus. Jei su tuo sutinkate, galite toliau naudotis interneto svetaine kaip įprastai. Kitu atveju išsiaiškinkite, kaip pakeisti slapukų nustatymus čia.

Patvirtinkite savo parinktis, pažymėdami žymimąjį laukelį, jei su jomis sutinkate, arba atšaukite žymėjimą, jei su jomis nesutinkate: