Atvykite įbandomąjį važiavimą
Sukonfigūruokite savo automobilį
Žiūrėkite pasiūlymus
Žiūrėkite e-brošiūras
Užsiregistruokite į servisą

Ženevos automobilių parodos centre – Toyota automobiliai

2015 m. Ženevos automobilių paroda

85-ojoje tarptautinėje Ženevos automobilių parodoje Toyota gerbėjams pristatome turtingą ekspoziciją: čia galima išvysti mūsų naujus debiutuojančius modelius, naujoviškas technologijas, lenktyninius automobilius ir net novatorišką automobilį, kuris išskiria tik vandenį!

Nenusiminkite, jei negalite nuvykti į Ženevą. Stebėdami žemiau srautinę transliaciją internetu, jūs galite susipažinti su visomis parodoje pristatomomis jaudinančiomis naujienomis realiu laiku. Čia bus pateikiami Facebook pranešimai, Twitter žinutės, Instagram nuotraukos, vaizdo filmukai ir kita medžiaga, pristatanti Toyota stendą ir jo užkulisius.


 

Mes džiaugiamės šioje parodoje galėdami visam pasauliui pirmąkart pristatyti ne vieną, bet du įspūdingus naujus modelius – rafinuotą naująjį Avensis ir akį traukiantį naująjį Auris.

Efektingai atrodantis Avensis, kuris parodoje pristatomas Touring Sports pavidalu, nepaliks abejingų. Europos verslo klientų pamėgtas modelis dabar pristatomas su gausybe patobulinimų – nuo išvaizdos iki vairavimo jausmo.Tačiau didžiausia jo naujovė – mūsų pažangios aktyviosios saugos įrangos paketas Toyota Safety Sense, įtrauktas į visų Avensis modelių komplektaciją (nuo 2015 m. jis pasirodys ir kituose Toyota modeliuose). Todėl pagrįstai tikimasi, jog naujasis Avensis pelnys maksimalų penkių žvaigždučių Euro NCAP įvertinimą.

/
/

Pirmąkart pademonstruoti savo naują patrauklią išvaizdą leista ir mažesniam Avensis broliui – Auris. Jis sukurtas įkvėpimo semiantis iš sėkmingo dabartinio Auris dizaino. Naujasis modelis išsiskiria ne tik platesne stovėsena ir priekyje bei gale pritaikytų prabangių detalių gausa, bet ir atnaujintu interjeru, kuris sudaro aukštesnės klasės modelio įspūdį.

Publikos simpatijas Auris modeliui visuomet lėmė turima hibridinė versija. Tačiau dabar pristatomi efektyvūs ir puikiomis eksploatacinėmis savybėmis išsiskiriantys nauji benzininiai ir dyzeliniai varikliai, kurie ras kelią į kiekvieno širdį. Naujas stiliaus dvelksmas, galia, aukštesnis komforto lygis ir saugumo jausmas, kurį lemia papildomai komplektuojami Toyota Safety Sense įrangos paketai, išskiria Auris iš kitų šios klasės atstovų.

/
/

Jei to nepakanka, siūlome susipažinti su mūsų būsimu vandeniliu varomu sedanu Mirai ir dvi ištvermės lenktynių čempionato pergales iškovojusiu TS040 HYBRID bolidu, kurie neabejotinai sukels jūsų nuostabą.

Pritaikius modernią kuro elementų technologiją ir per ilgą laiką mūsų sukauptas praktines žinias kuriant hibridinius modelius, naujoviškas Mirai sedanas į aplinką neišskiria nė gramo teršalų. Mirai verčia naują automobilių istorijos puslapį, panašiai kaip nutiko 1997 m. pasirodžius hibridiniam Prius modeliui. Ateitis jau čia. Tai Mirai!

/

Galiausiai prie mūsų stendo išdidžiai įsitaisys praėjusių metų Pasaulio ištvermės lenktynių čempionato naujiena – triumfuojantis TS040 HYBRID, kuris bus demonstruojamas per visą parodos laikotarpį. Šis ištvermės lenktynėms sukurtas bolidas su vėjo tunelyje ištobulintu kėbulu, keturiais varomaisiais ratais ir 1000 AG hibridiniu galios agregatu prikaustys sporto aistruolių dėmesį. TOYOTA Racing komanda jau pradėjo įtemptai dirbti siekdama pakartoti 2014 m. sėkmingą pasirodymą.

Daugiau naujienų iš Ženevos automobilių parodos

Toyota Mirai Toyota Mirai Mirai ženklina naujo automobilių amžiaus pradžią. Vandenilis – svarbus ateities energijos šaltinis. Naudodamas vandenilį elektros energijai gaminti, Mirai neteršia aplinkos ir, kaip bet kuris kitas automobilis, yra patogus bei malonus vairuoti. Naujasis GR Yaris Naujasis GR Yaris Susipažinkite, tai – naujasis Toyota GR Yaris. Jis sukurtas pasitelkus Pasaulio ralio čempionato komandos TOYOTA GAZOO Racing kompetenciją ir turi naują GR keturių ratų pavarą. Naujasis Yaris Cross Naujasis Yaris Cross Naujasis Yaris Cross atskleidė savo tikrąjį veidą. Į naujas aukštumas Yaris iškėlęs stilingas Yaris Cross sujungė visas mūsų naujosios kartos kompaktiško automobilio ir aukštos klasės visureigio savybes. Naujasis Toyota hibridų flagmanas RAV4 Plug-in Hybrid Naujasis Toyota hibridų flagmanas RAV4 Plug-in Hybrid Naujasis RAV4 Plug-in Hybrid – puikus daugiau nei 20 metų siekiančios Toyota lyderystės hibridinių technologijų rinkoje pavyzdys.
Mes naudojate svetainės slapukus

Slapukai naudojami siekiant užtikrinti geriausią mūsų svetainės naršymo patirtį, teikti trečiųjų šalių paslaugas bei priemones, padėti mums suprasti bei pagerinti svetainės veikimą, taip pat – reklamos tikslais.

Rekomenduojame sutikti su visais slapukais. Jei nesutinkate, galite lengvai pakeisti nuostatas, paspausdami toliau esančią slapukų nuostatų parinktį. Visą informaciją rasite mūsų slapukų politikoje.