Atvykite įbandomąjį važiavimą
Sukonfigūruokite savo automobilį
Žiūrėkite pasiūlymus
Žiūrėkite e-brošiūras
Užsiregistruokite į servisą

„Toyota Touch® 2“

Atrodytų, dar visai neseniai prieš leidžiantis į kiekvieną kelionę automobiliu reikėdavo iš anksto pasirūpinti pagrindinėmis priemonėmis: miestų centrų ir greitkelių žemėlapiais su nurodymais ir pastabomis, surašytomis per kelis puslapius, mėgstamos muzikos įrašais, skirtais klausytis per kasetinį magnetofoną, kompaktinių diskų ar MP3 grotuvą, bei visais kartu su jais komplektuojamais laidais. Tik viską susipakavus buvo galima pradėti kelionę.

Po to pasirodė pirmosios integruotos navigacijos sistemos. Ilgainiui naudotis parinkties funkcija ir klausytis muzikos tapo įmanoma naudojantis vienu ekranu.

Mūsų pažangi „TOYOTA TOUCH® 2“ multimedijos sistema – tai ištisas informacijos ir pramogų pasaulis jūsų rankose. Informacija pateikiama itin raiškiame spalvotame jutikliniame ekrane, kuris valdomas vilkimo ir spragtelėjimo funkcijomis.

Turbūt būtų puiku turėti „Toyota Touch® 2 with Go“ sistemą – patobulintą palydovinės navigacijos įrangą su aiškiais rodomais ženklais, sankryžomis ir eismo juostomis, su naujausiais eismo pranešimais realiu laiku, leidžiančiais išvengti kamščių kelyje ir pasirinkti aplinkinį kelią? Dar galima paminėti įspėjimus apie greičio apribojimus ir greičio matuoklius. Tokia gausa funkcijų leis atsipalaiduoti ir iš naujo patirti ilgų kelionių teikiamą malonumą.

/

Mūsų „Toyota Touch® 2 with Go Plus“ navigacijos sistemos modulis (komplektuojamas kaip papildoma įranga) siūlo dar pažangesnes navigacijos funkcijas – miesto turistinių objektų vaizdavimą trimačiu formatu ir balso atpažinimo funkciją. Tad jūs galite tiesiog pasakyti sistemai, kur norėtumėte nuvažiuoti.

Idant pajustumėte dar didesnį malonumą keliaudami, prijunkite per „Bluetooth®“ ar USB savo „iPod“ ar MP3 grotuvą prie „Toyota Touch® 2“ multimedijos sistemos ir klausykitės mėgstamos muzikos. Atkuriamas itin kokybiškas įrašų garsas, rodoma albumo, atlikėjo ir grojamo kūrinio informacija. Smagu žinoti, jog gali keliauti apsuptas savo mėgstamos muzikos garsų.

Dabartinis „Toyota Touch® 2“ ryšio pasaulis („Go“ ir „Go Plus“ navigacijos sistemos) jūsų tikrai nenuvils. Su veikiančiomis „Toyota“ internetinėmis paslaugomis ir programomis automobilis gali tapti tokiu pat traukos centru, kaip ir kompiuteris. Jūs galite atsisiųsti puikių programų, pavyzdžiui, „AUPEO!“, kuri leidžia klausytis savo mėgstamų kūrinių važiuojant. Šis internetinis radijas nustato jūsų muzikinį skonį ir pasiūlo atitinkamų kūrinių pagal temą, stilių, atlikėją ar tiesiog jūsų nuotaiką. „Coyote“ įspėja apie aptinkamus greičio matuoklius, apie kuriuos informuoja šios programos vartotojų bendruomenės nariai. Šia paslauga naudojasi jau 3 mln. vairuotojų, taip vienas kitam padėdami išvengti pavojų kelyje.

Naudodamiesi „Google Street View™“ ir „Panoramio™“ funkcijomis galėsite pamatyti savo dabartinės buvimo vietos ar pasirinktos vietos vaizdus. Jūs galite aktyvuoti navigacijos funkciją tiesiai vaizdo lange. Taigi jūs niekuomet nepasiklysite.

/

Užsiregistravę ir prisijungę prie savo „My Toyota Customer“ portalo jūs galite aktyvuoti ir tvarkyti „Toyota Touch® 2“ multimedijos sistemos programas. Sužinokite pačią naujausią informaciją apie orus, degalų kainas ir automobilių stovėjimo vietas vairuodami. Tai nepakartojamas komfortas.

Daugiau informacijos apie

Toyota 2018 m. Ženevos automobilių parodoje Toyota 2018 m. Ženevos automobilių parodoje Turėdami nepralenkiamą 20 metų patirtį hibridinių automobilių rinkoje, esame pasiryžę didinti Toyota hibrido patrauklumą klientams. Toyota ekspozicija 2017 m. Frankfurto automobilių parodoje Toyota ekspozicija 2017 m. Frankfurto automobilių parodoje Šių metų Frankfurto automobilių parodoje Toyota pristatomi eksponatai akivaizdžiai susieja praeitį, dabartį ir ateitį. Ribotos laidos Toyota Yaris GRMN Ribotos laidos Toyota Yaris GRMN Po 17 metų pertraukos nenugalimoji Toyota komanda grįžta į FIA Pasaulio ralio čempionatą su 2017 m. Yaris WRC automobiliu. Kad geriau Jums tarnautų Kad geriau Jums tarnautų Sužinokite, kaip inovatyvus Toyota mąstymas ir pažangios technologijos – nuo vandenilio kuro elementų ir THUMS manekenų šeimos iki aerodinamikos ir atsparumo temperatūros poveikiui testų – padeda kurti kokybiškesnius ir saugesnius automobilius kiekvienam.
Mes naudojate svetainės slapukus

Slapukai naudojami siekiant užtikrinti geriausią mūsų svetainės naršymo patirtį, teikti trečiųjų šalių paslaugas bei priemones, padėti mums suprasti bei pagerinti svetainės veikimą, taip pat – reklamos tikslais.

Rekomenduojame sutikti su visais slapukais. Jei nesutinkate, galite lengvai pakeisti nuostatas, paspausdami toliau esančią slapukų nuostatų parinktį. Visą informaciją rasite mūsų slapukų politikoje.