Atvykite įbandomąjį važiavimą
Sukonfigūruokite savo automobilį
Žiūrėkite pasiūlymus
Žiūrėkite e-brošiūras
Užsiregistruokite į servisą

Geriausias prekės ženklas

2016 m. TÜV* ataskaitoje

2016 m. TÜV ataskaitoje Toyota vėl pripažinta sėkmingiausiu prekės ženklu:
-   14 Toyota modelių pateko į geriausiųjų dešimtukus įvairiose kategorijose.
-   Toyota Prius užėmė antrąją vietą dviejose amžiaus kategorijose.
-   Toyota ryškiai dominuoja 10–11 metų senumo automobilių kategorijoje. Tai byloja apie nepranokstamą senesnių šios markės automobilių patikimumą.

Toyota prekės ženklas oficialiai pripažintas patikimiausiu Vokietijoje. Toyota tapo akivaizdžiu nugalėtoju TÜV paskelbtoje 2016 m. ataskaitoje – iš viso 14 Toyota modelių užėmė dešimt aukščiausių vietų. Toyota net septynis kartus pateko į geriausiųjų penketuką įvairiose amžiaus kategorijose. Kaip ir ankstesniais metais, atliekant pagrindinius testus nustatyti iš esmės tik keli tikrintų modelių defektai.


Toyota Prius yra vienas patikimiausių palydovų kelyje: jis užėmė antrąją vietą 6–7 ir 8–9 metų amžiaus automobilių kategorijose. Abiejose šio amžiaus grupėse puikiai pasirodė ne tik novatoriškas hibridas, bet ir Auris bei Yaris automobiliai: jie užėmė penktąją ir šeštąją vietas 6–7 metų amžiaus automobilių kategorijoje. Tarp 8–9 metų amžiaus automobilių sužibėjo Corolla Verso modelis, iškovojęs ketvirtąją vietą, RAV4, kuris įsitvirtino šeštoje pozicijoje, septintuoju tapęs Yaris ir dešimtojoje vietoje atsidūręs Corolla modelis. 


10–11 metų amžiaus automobilių kategorijoje Toyota taip pat įrodė, kad patikimumas nuo amžiaus nepriklauso: šioje grupėje penki bendrovės modeliai užėmė septynias aukščiausias vietas. Corolla Verso ir RAV4 atsidūrė reitingo lentelės viršuje, užimdami antrąją ir trečiąją vietas. Šalia jų įsitaisė Avensis modelis, kuris tapo ketvirtuoju. Corolla ir Yaris automobiliai pasidalino šeštąja ir septintąja vietomis. Dar vieną puikų rezultatą Toyota pasiekė tarp naujesnių automobilių: 2–3 metų amžiaus automobilių kategorijoje Yaris atiteko devintoji vieta. 


TÜV ataskaita parengta kartu su žurnalu „Auto Bild“, remiantis 9 mln. automobilių techninių apžiūrų duomenimis. Iš viso palyginti 233 modeliai. Šis metinis reitingas yra svarbus orientyras naujų ir naudotų automobilių pirkėjams. TÜV ataskaita paskelbta lapkričio 6 d. (penktadienį).* TÜV: Technischer Überwachungs-Verein – Vokietijos rinkoje pirmaujanti techninių apžiūrų asociacija.

Jūsų slapukų nustatymai

Siekdami geriau Jus aptarnauti, savo interneto svetainėje naudojame slapukus. Jei su tuo sutinkate, galite toliau naudotis interneto svetaine kaip įprastai. Kitu atveju išsiaiškinkite, kaip pakeisti slapukų nustatymus čia.

Patvirtinkite savo parinktis, pažymėdami žymimąjį laukelį, jei su jomis sutinkate, arba atšaukite žymėjimą, jei su jomis nesutinkate: