11-asis Toyota svajonių automobilio piešinių konkursas

2004 m. mums gimė mintis organizuoti konkursą, kuris suvienytų visų pasaulio vaikų vaizduotes. Mes norėjome, kad jauni žmonės entuziastingai susidomėtų automobiliais ir savo idėjomis įkvėptų mus. Jiems tereikia pateikti savo svajonių automobilio viziją…

Koks tas svajonių automobilis?

Toyota įsitikinusi: kad ir kur būtumėte, svajonės Jus gali nuskraidinti bet kur. Kaip Jūsų įsivaizduojamas automobilis galėtų padaryti pasaulį geresnį? Jau prasidėjo 11-asis svajonių automobilio konkursas! Pasitelkite savo fantaziją ir pamėginkite įsivaizduoti savo svajonių automobilį, kaip tai padarė 2015 m. Europos konkurso nugalėtojai. Tada tiesiog jį nupieškite arba nutapykite ir atsiųskite mums.

/

„Mano Toyota yra gyvybės šaltinis mieste.“

Laura, Prancūzija, 8–11 metų amžiaus grupė

/

„Mano Toyota automobilis yra veterinarijos klinika ant ratų. Jis padeda visiems gyvūnams ir jais rūpinasi.“

Mariya, Bulgarija, 8–11 metų amžiaus grupė

/

„Mano universali amžino judėjimo mašina – tai niekuomet nesibaigianti istorija. Galima ją vairuoti ir joje gyventi. Tai idealus modelis gausioms šeimoms.“

Viktorie, Čekijos Respublika, 12–15 metų amžiaus grupė

Dalyvavimo konkurse tvarka

Kas gali dalyvauti?


Konkurse gali dalyvauti vaikai iki 15 metų amžiaus. Le Rendez-Vous Toyota organizuoja Europos konkursą ir priima atsiųstus piešinius iš Europos, Rusijos, Kazachstano, Turkijos ir Izraelio.

Kokių reikia turėti medžiagų?


Paimkite A3 formato popierių (tinka ir A4) ir bet kokiomis priemonėmis (pieštukais, kreidelėmis, dažais) nupieškite ant jo savo svajonių automobilį. Nepamirškite fono, kad galėtume įsivaizduoti, kaip jis atrodytų savo aplinkoje. Dėmesio! Priimami tik rankomis piešti darbai, tad nesinaudokite kompiuteriu.

Iki kada reikia atsiųsti piešinius?


Paskutinė piešinių priėmimo diena – 2017 m. vasario 28-oji.

Ką galima laimėti?


Iš pradžių vyks Europos konkursas, kuriame dalyvaudami galėsite laimėti puikią dovaną. Ji bus įteikta trims geriausių piešinių autoriams iš kiekvienos amžiaus grupės – iki 8 metų, 8–11 ir 12–15 metų, kuriuos išrinks mūsų vertinimo komisija. Tuomet devyni nugalėtojai dalyvaus pasauliniame piešinių konkurse. Jei Jūsų piešinys pasieks finalą, Jūs galėsite laimėti kelionę į Japoniją su savo tėvais ir dalyvauti 2017 m. rugpjūtį vyksiančioje apdovanojimų ceremonijoje.

Kaip dalyvauti konkurse?

/
1) Atsisiųskite konkurso dalyvio dokumentų rinkinį. Paprašykite tėvų įdėmiai perskaityti konkurso sąlygas.
/
2) Užpildykite dalyvio formą. Tai atlikite su savo tėvais. Nepamirškite pavadinti savo svajonių automobilio ir pateikti trumpą jo aprašymą.
/
3) Paprašykite tėvų pasirašyti. Pasirūpinkite, kad tėvai pasirašytų dalyvio formą, nes kitaip Jūsų svajonių automobilio piešinys negalios.
/
4) Savo piešinį ir dalyvio formą atsiųskite mums paštu. Le Rendez-Vous Toyota, Dream Car art contest, 79 avenue des Champs-Elysées, F-75008 Paris

Iš kur pasisemti įkvėpimo?


Yra daug įkvėpimo šaltinių, kurie gali padėti sukurti savo ateities automobilį: galima sudaryti sąrašą, pasigrožėti gamta, pasikalbėti su savo šeimos nariais, ką nors nupiešti, pažaisti asociacinį žodžių žaidimą, pasivaikščioti, paskaityti knygą, pavartyti žurnalą, paspoksoti į vitrinas, pažiūrėti filmą, apsilankyti muziejuje, pasidalyti idėjomis su draugais arba tiesiog atsisėsti, užsimerkti ir išlaisvinti savo vaizduotę.

Įkvėpimo galite pasisemti ir peržiūrėję kelis praėjusių metų nugalėtojų darbus. Sėkmės!

Mes naudojate svetainės slapukus

Slapukai naudojami siekiant užtikrinti geriausią mūsų svetainės naršymo patirtį, teikti trečiųjų šalių paslaugas bei priemones, padėti mums suprasti bei pagerinti svetainės veikimą, taip pat – reklamos tikslais.

Rekomenduojame sutikti su visais slapukais. Jei nesutinkate, galite lengvai pakeisti nuostatas, paspausdami toliau esančią slapukų nuostatų parinktį. Visą informaciją rasite mūsų slapukų politikoje.