Kad geriau Jums tarnautų

Toyota tikslas – gaminti geresnius automobilius.

Kelyje svarbu žinoti, jog Jūsų automobilis yra pasirengęs bet kokiems netikėtumams, todėl Toyota bendrovė plečia savo automobilių galimybių ribas, išbandydama juos moderniuose vėjo tuneliuose, atsparumo temperatūros poveikiui testais ir diegdama juose pažangias technologijas. 
 
Sužinokite, kaip inovatyvus Toyota mąstymas padeda kurti kokybiškesnius ir saugesnius automobilius kiekvienam:

Aerodinamikos tobulinimas

Aerodinamika gali būti tikras stabdis važiuojant. Todėl mes dedame daug pastangų, kad sutramdytume nuožmų vėją ir pagerintume Toyota aerodinamines savybes. Sužinokite daugiau apie Toyota vėjo tunelį, kuriame imituojamas oro srauto judėjimas aplink mūsų automobilius.

Atsparumo temperatūros poveikiui testas

Svarbu žinoti, jog Toyota automobilis nepriekaištingai veiks bet kokiu oru, nesvarbu, ar jį alintų svilinantis karštis ar žvarbus šaltis. Sužinokite, kaip mūsų specialistai kruopščiai išbando kiekvieną automobilį įvairiomis oro sąlygomis – nuo karščiausio Saharos klimato iki stingdančio arktinio šalčio.

Kuro elementų technologija

Susipažinkite su mūsų naujausiame aplinkos neteršiančiame Toyota Mirai įdiegta technologija: jos varomas automobilis išskiria vienintelį šalutinį produktą – vandenį. Mes pakeitėme benzininį ir vidaus degimo variklį vandeniliu bei kuro elementų bloku. Tai geriausias būdas kurti švaresnę ateitį.

THUMS

Susipažinkite su THUMS – virtualių susidūrimo testų manekenų šeima. Sužinokite, kaip ši bebaimė kompiuterinė šeima gali imituoti įvairius raumenų, raiščių, vidaus organų, odos ir kitus kūno sužalojimus didesniam Toyota automobilių saugumui užtikrinti.

Oro saugos pagalvės

Užtenka akimirksnio ką nors nepastebėti. Tačiau taip pat žaibiškai reaguoja mūsų novatoriškos oro saugos pagalvės susidūrimo atveju – tiesiog akimirksniu. Sužinokite, kaip mes darbavomės dar iki 1989 m., kurdami ir tobulindami oro saugos pagalvių technologijas, kad jaustumėtės saugesni kelyje.

Stabdžių antiblokavimo sistema (ABS)

Mūsų sukurta Toyota stabdžių antiblokavimo sistema (ABS) yra pasirengusi Jums padėti, kai reikia sutelkti maksimalią stabdymo jėgą ir suvaldyti automobilį atliekant staigų manevrą ar važiuojant slidžia kelio danga. Sužinokite daugiau apie sistemą, kuri neleidžia automobiliui nukrypti iš kelio.

Mūsų pažangios technologijos suteikia saugumo jausmą: Jūs galite ramiai keliauti žinodami, jog vairuojate patikimą Toyota automobilį.

Žiūrėkite daugiau

Toyota ir 2016 m. Paryžiaus automobilių paroda Toyota ir 2016 m. Paryžiaus automobilių paroda Paryžiaus automobilių paroda, kai į didinga kultūros ir novatoriškų idėjų istorija alsuojantį Šviesų miestą susiburia visas automobilių pasaulis, yra tinkamiausia vieta Toyota bendrovei pristatyti savo ateities mobilumo viziją. Toyota patarimai vairuotojams Toyota patarimai vairuotojams Vairuotojai turi būti pasiruošę bet kokiems orams – atšiaurioms žiemos kelių sąlygoms, sniego pūgoms, stingdančiam šalčiui ar vasariško karščio bangoms. Čia Jūs rasite daug naudingų patarimų kiekvienam metų laikui, kurie padės saugiai mėgautis kelionėmis. Prius istorija Prius istorija Susipažinkite su pirmojo masinės gamybos hibridinio automobilio Prius istorija. Toyota patikimumas Toyota patikimumas Susipažinkite su tikromis istorijomis apie Toyota automobilius, kurie visuomet pasirengę bet kokiems jūsų gyvenimo žygiams.
Toyota Safety Sense saugos įranga
Sužinokite daugiau >
Mes naudojate svetainės slapukus

Slapukai naudojami siekiant užtikrinti geriausią mūsų svetainės naršymo patirtį, teikti trečiųjų šalių paslaugas bei priemones, padėti mums suprasti bei pagerinti svetainės veikimą, taip pat – reklamos tikslais.

Rekomenduojame sutikti su visais slapukais. Jei nesutinkate, galite lengvai pakeisti nuostatas, paspausdami toliau esančią slapukų nuostatų parinktį. Visą informaciją rasite mūsų slapukų politikoje.