2016 m. Dakaro ralis

Dakaro ralis 2016 Argentinoje ir Bolivijoje vyks sausio 2-16 dienomis.

B. Vanagas šiame renginyje dalyvaus ketvirtą kartą. Automobilių įskaitoje lietuvio ir lenko ekipažas kausis su daugiau nei 100 varžovų, tarp kurių – tokie autmobilių sporto asai kaip Nasseras Al Atiyah, Stephanas Peterhanselis, Nani Roma, Carlosas Sainz, Mikko Hirvonenas ar Cyrilas Despres.
 

/

Greičiausias Dakaro lietuvis Benediktas Vanagas sunkiausias planetos lenktynes įveikė tris kartus iš trijų bandymų. Žinant Dakaro statistiką – tai brandus pasiekimas. Toks pat svarbus kaip ir 2015 metais iškovota pirmoji vieta privačių komandų įskaitoje.
 
Šią pergalę lietuvis pasiekė pilotuodamas sportinį „Toyota HILUX“ bolidą. Dakaro ralį baigęs lūžusia ranka Benediktas užėmė aukščiausią poziciją Lietuvos istorijoje ir pakartojo geriausią Baltijos valstybių  sportininkų pasiekimą. Kelio knygą lenktynininkui skaitė baltarusis šturmanas Andrejus Rudnickis.
 
Senuoju Lietuvos herbu Vyčiu papuoštą „Toyota“ prototipą vienas įtakingiausių Lietuvos sportininkų vairuos ir 2016 metų Dakare. Viename ekipaže lietuvis važiuos su šturmanu iš Lenkijos, šios šalies čempionu, Sebastianu Rozwadowskiu.

Tūkstančiai įveiktų sportinių kilometrų varžybose ir  treniruotės, „Toyota HILUX“ bolido testavimas ir tobulinimas, strategijos kūrimas, komandos būrimas, logistika, galimų greičio ruožų analizė. Tai namų darbai, kuriuos „General Financing – Autopaslauga by Pitlane” komanda paruošė ir į Pietų Ameriką išvyksta rami.
 
„Į Dakarą vykstame susikauti su geriausiomis pasaulio komandomis ir stipriausiais pilotais. Mūsų komandos tikslas – padaryti geriausia ką galime, tobulėti bei gerinti rezultatus,”- sako B. Vanagas.

Skaitykite daugiau apie Dakaro Ralį oficialiame puslapyje
Aplankykite Benedikto Facebook paskyrą

/
Benedikto Vanago karjeros pasiekimai:

2015 m. Dakaro ralis – 1 vieta privačių komandų įskaitoje, 24 automobilių įskaitos vieta
 
2014 m. Dakaro ralis – 35 automobilių įskaitos vieta
 
2013 m. Dakaro ralis – 65 automobilių įskaitos vieta
 
2013 m. 1000 kilometrų lenktynės Palangoje - 1 vieta absoliučioje įskaitoje
 
2010 m. Ladoga Trophy - 2 vieta TR1 klasėje, 7 laimėti greičio ruožai
 
2010 m. Dakaro serijos lenktynės Šilko kelias - 2 vieta klasėje, 7 vieta absoliučioje įskaitoje, 1 laimėtas greičio ruožas

Žiūrėkite daugiau

Toyota ir įgaliotosios atstovybės informacija dėl Covid-19 Toyota ir įgaliotosios atstovybės informacija dėl Covid-19 Mes darome viską siekdami užtikrinti, kad visos mūsų paslaugos būtų Jums pasiekiamos net ir dabartinėje krizinėje situacijoje. Vis dėlto, norėtume atkreipti dėmesį, kad gali keistis Toyota įgaliotųjų atstovybių darbo valandos ir teikiamos paslaugos. Toyota salono oro filtrai - gaivus oras Jūsų automobilyje Toyota salono oro filtrai - gaivus oras Jūsų automobilyje Toyota salono oro filtrai neleidžia oro teršalams patekti į automobilio vidų, todėl oras jo viduje išlieka gaivus ir švarus. Sunkumai užgrūdina. Toyota Dakaro ralyje Sunkumai užgrūdina. Toyota Dakaro ralyje Dakaro ralyje svarbus ne tik greitis, bet ir kokybė, patikimumas bei patvarumas. Sužinokite daugiau apie TOYOTA GAZOO Racing dalyvavimą legendiniame ralyje. Toyota garantija Jūsų sielos ramybei Toyota garantija Jūsų sielos ramybei Toyota suteikia 5 metų (arba 150 000 km) garantiją ir 24/7 pagalbos kelyje paslaugas kiekvienam automobiliui. Be to, Toyota suteikia 10 metų garantiją hibridiniam akumuliatoriui ir mažiausiai 24 mėnesių garantiją bei pagalbos kelyje paslaugas TOYOTA PLUS naudotiems automobiliams.
Mes naudojate svetainės slapukus

Slapukai naudojami siekiant užtikrinti geriausią mūsų svetainės naršymo patirtį, teikti trečiųjų šalių paslaugas bei priemones, padėti mums suprasti bei pagerinti svetainės veikimą, taip pat – reklamos tikslais.

Rekomenduojame sutikti su visais slapukais. Jei nesutinkate, galite lengvai pakeisti nuostatas, paspausdami toliau esančią slapukų nuostatų parinktį. Visą informaciją rasite mūsų slapukų politikoje.