2016 m. Dakaro ralis

Dakaro ralis 2016 Argentinoje ir Bolivijoje vyks sausio 2-16 dienomis.

B. Vanagas šiame renginyje dalyvaus ketvirtą kartą. Automobilių įskaitoje lietuvio ir lenko ekipažas kausis su daugiau nei 100 varžovų, tarp kurių – tokie autmobilių sporto asai kaip Nasseras Al Atiyah, Stephanas Peterhanselis, Nani Roma, Carlosas Sainz, Mikko Hirvonenas ar Cyrilas Despres.
 

/

Greičiausias Dakaro lietuvis Benediktas Vanagas sunkiausias planetos lenktynes įveikė tris kartus iš trijų bandymų. Žinant Dakaro statistiką – tai brandus pasiekimas. Toks pat svarbus kaip ir 2015 metais iškovota pirmoji vieta privačių komandų įskaitoje.
 
Šią pergalę lietuvis pasiekė pilotuodamas sportinį „Toyota HILUX“ bolidą. Dakaro ralį baigęs lūžusia ranka Benediktas užėmė aukščiausią poziciją Lietuvos istorijoje ir pakartojo geriausią Baltijos valstybių  sportininkų pasiekimą. Kelio knygą lenktynininkui skaitė baltarusis šturmanas Andrejus Rudnickis.
 
Senuoju Lietuvos herbu Vyčiu papuoštą „Toyota“ prototipą vienas įtakingiausių Lietuvos sportininkų vairuos ir 2016 metų Dakare. Viename ekipaže lietuvis važiuos su šturmanu iš Lenkijos, šios šalies čempionu, Sebastianu Rozwadowskiu.

Tūkstančiai įveiktų sportinių kilometrų varžybose ir  treniruotės, „Toyota HILUX“ bolido testavimas ir tobulinimas, strategijos kūrimas, komandos būrimas, logistika, galimų greičio ruožų analizė. Tai namų darbai, kuriuos „General Financing – Autopaslauga by Pitlane” komanda paruošė ir į Pietų Ameriką išvyksta rami.
 
„Į Dakarą vykstame susikauti su geriausiomis pasaulio komandomis ir stipriausiais pilotais. Mūsų komandos tikslas – padaryti geriausia ką galime, tobulėti bei gerinti rezultatus,”- sako B. Vanagas.

Skaitykite daugiau apie Dakaro Ralį oficialiame puslapyje
Aplankykite Benedikto Facebook paskyrą

/
Benedikto Vanago karjeros pasiekimai:

2015 m. Dakaro ralis – 1 vieta privačių komandų įskaitoje, 24 automobilių įskaitos vieta
 
2014 m. Dakaro ralis – 35 automobilių įskaitos vieta
 
2013 m. Dakaro ralis – 65 automobilių įskaitos vieta
 
2013 m. 1000 kilometrų lenktynės Palangoje - 1 vieta absoliučioje įskaitoje
 
2010 m. Ladoga Trophy - 2 vieta TR1 klasėje, 7 laimėti greičio ruožai
 
2010 m. Dakaro serijos lenktynės Šilko kelias - 2 vieta klasėje, 7 vieta absoliučioje įskaitoje, 1 laimėtas greičio ruožas

Žiūrėkite daugiau

Toyota garantija Toyota garantija Mūsų automobiliai pagaminti pagal išskirtinius kokybės standartus, tačiau norėdami, kad jų savininkai jaustųsi visiškai ramūs sėdėdami už vairo, siūlome 3 metų gamyklinę garantiją mechaniniams komponentams (išskyrus nusidėvinčias dalis) ir 12 metų garantiją nuo korozijos (negalioja komerciniams automobiliams). 2019 m. Dakaro ralis atnešė pergalę! 2019 m. Dakaro ralis atnešė pergalę! Pietų Afrikoje pagamintas „Toyota Hilux“, vairuojamas „Toyota Gazoo Racing SA“ komandos ekipažo Nassero Al Attiyah ir Mathieu Baumelio, iškovojo pergalę. Susipažinkite su Toyota Corolla hibridų šeima Susipažinkite su Toyota Corolla hibridų šeima Corolla Hybrid pradeda naują jaudinantį raidos etapą. Revoliucinė modulinė TNGA platforma leido atnaujinti Corolla sedaną, hečbeką ir Touring Sports modelį pažangiais hibridiniais galios agregatais, kurie užtikrina neprilygstamą vairavimo patirtį. Naujasis Toyota RAV4 Naujasis Toyota RAV4 Naujasis RAV4, pasižymintis ne tik dinamiška, bet ir elegantiška konstrukcija bei erdviu, patogiu salonu leis jaustis nevaržomiems, kad ir kur keliautumėte – nuo miesto centro iki sudėtingo reljefo vietovių.
Jūsų slapukų nustatymai

Siekdami geriau Jus aptarnauti, savo interneto svetainėje naudojame slapukus. Jei su tuo sutinkate, galite toliau naudotis interneto svetaine kaip įprastai. Kitu atveju išsiaiškinkite, kaip pakeisti slapukų nustatymus čia.

Patvirtinkite savo parinktis, pažymėdami žymimąjį laukelį, jei su jomis sutinkate, arba atšaukite žymėjimą, jei su jomis nesutinkate: