Geresnė ateitis jau šiandien

Toyota stendas 2016 m. Ženevos automobilių parodoje

Sniego kepurėmis uždengtų kalnų ir užburiančio ežero fone kasmet vykstanti Ženevos automobilių paroda – gaivus oro gurkšnis automobilių aistruoliams. Šiais metais gamtos peizažą nustelbia Toyota pristatomi geresnės ateities sprendimai, pritaikyti šių dienų keliams, ir visų dėmesį kaustantis naujasis Toyota C-HR!

Pasaulyje debiutuojantis novatoriškas Toyota C-HR modelis įkūnija visas ypatybes, kurios ir turėtų būti pristatomos svarbioje automobilių parodoje: jis  yra efektingas, dinamiškas ir patrauklus. Tačiau mūsų įspūdingasis Coupé High Rider nėra vienintelis žvilgsnius traukiantis parodos eksponatas. Šalia jo puikuojasi visa plejada kitų įdomių Toyota modelių – „išvirkščiosios pusės“ dizaino idėją perteikiantis KIKAI koncepcinis automobilis, novatoriškas kuro elementais varomas Mirai modelis, darbštusis naujos kartos Proace ir nepalaužiamasis Hilux.

Sužinokite daugiau apie mūsų naujausius favoritus:

 
 
Žadina naujus lūkesčius


Naujasis Toyota C-HR ženklina naują svarbų Toyota veiklos etapą. Toyota C-HR išsiskiria pribloškiančia išvaizda, kurią išryškina kupė profilis, tvirtos formos bei grakščios linijos, ir paaukštintu visureigio salonu. Tai naujo tipo automobilis, nepanašus į jokį kitą. Naujasis Toyota C-HR skirtas tiems, kurie gyvena visavertį gyvenimą. Jis siūlo malonią vairavimo patirtį ir šiuolaikinę paaukštintą sėdėseną, sklandžiai įsiliedamas į modernų ir aktyvų gyvenimą – net stovėdamas. Skaitykite ir pakeiskite savo lūkesčius...

Toyota Kikai 2016
 
Kai vidinis grožis atsiskleidžia išorėje


Ar kada susimąstėte, kas vyksta po Jūsų automobilio kėbulu kelionės metu? Jei taip, Jums pasisekė. Pritrenkiančio Toyota KIKAI koncepcinio modelio išorėje demonstruojamos vidinės detalės. Ši koncepcija leidžia grožėtis aukšto lygio meistriškumu ir judančiomis mechaninėmis dalimis.

Kurdami tikrą koncepcinį modelį, mūsų dizaineriai pasitelkė visą savo vaizduotę. Jie atidengė paprastai plika akimi nematomus vidinius komponentus, tokius kaip radiatorius, vairo sistema, stabdžiai, degalų bakas ir priekinė pakaba, paversdami juos automobilio išorės dalimi. KIKAI pritaikyta naujoviška trivietės kabinos konstrukcija su centre įrengta vairuotojo vieta. Puikus matomumas iš visų pusių ir sklandžiai veikianti hibridinė sistema – tikra palaima trokštantiems visapusiškai įtraukiančio vairavimo patirties.

 
Mirai: kuro elementų technologijos ateitis šiandien


Dar viena parodos pažiba – novatoriškasis Mirai modelis. Kuro elementais varomas Toyota automobilis jau pasirodė kai kurių šalių keliuose, pradėdamas inovacijų kelionę, panašiai kaip Prius, tapęs hibridinės technologijos pradininku prieš beveik 20 metų.

Pagrindinėje naujosios kartos vandeniliu varomų automobilių pozicijoje įsitaisęs Mirai leidžia sukaupti neįkainojamų žinių apie kuro elementų technologiją ir sužinoti, kaip sekasi mūsų klientams ja naudotis. Be sustojimo Mirai gali nuvažiuoti beveik 500 km neišskirdamas į aplinką nė gramo teršalų. Degalų bakas pripildomas per 3–5 min., o vienintelis šalutinis produktas tėra vanduo. Taigi nėra abejonių, jog Mirai yra šiandien atkeliavusi ateitis.

Toyota Hilux 2016
 
Tvirta išorė, malonus vidus


Nėra jokių sunkumų, kurių neįveiktų Hilux! Savo „raumenis“ prie mūsų stendo demonstruojantis naujasis modelis ne tik atrodo tvirtesnis. Dėl įrengtos patobulintos važiuoklės, tvirtesnės krovinių platformos ir naujos pakabos, sugeriančios visus smūgius važiuojant prasčiausiomis bekelės sąlygomis, dabar Hilux pasirengęs atlaikyti dar sunkesnius išbandymus ir leidžia mėgautis visureigiui būdingu komfortu.

Naujas rafinuotas Hilux vidus taps maloniu prieglobsčiu po sunkių darbų. Jame pritaikyti lengvajam automobiliui būdingi naujoviški sprendimai – patvarios kokybiškos medžiagos, multimedijos sistema su 7 colių jutikliniu ekranu ir 4,2 colio spalvotas TFT daugiafunkcis ekranas. Taip pat minėtini atnaujinti 2,4 l D-4D varikliai, kurie siūlo geresnę ekonomiją, patobulintas eksploatacines savybes ir didesnę galią.

Toyota Proace 2016
 
Pasirengęs gyvenimo nuotykiams


Į radikalių, įdomių, novatoriškų ir tvirtų automobilių gretas įsilieja pramogoms pritaikytas naujasis PROACE, kurio debiutas svarbus ieškantiems komfortiško, universalaus ir praktiško automobilio. Gausų keleivinių Toyota automobilių sąrašą papildantis PROACE VERSO gali būti naudojamas įvairioms reikmėms – ir kaip komercinė transporto priemonė keleiviams gabenti, ir kaip šeimyninis automobilis aktyvioms laisvalaikio pramogoms.

Naujuoju automobiliu, kurio asortimentą sudaro keturių lygių komplektacijos ir trijų ilgių kėbulo versijos, gali patogiai keliauti devyni žmonės. Naujasis Compact modelis stebina savo talpiu vidumi, nors jo išorė išsiskiria kompaktiškomis formomis. Ilgame šio automobilio įrangos sąraše puikuojasi daug naujoviškų sprendimų, tarp jų sėdynės su bėgeliais, panoraminis stogas ir koja valdomos automatinės slankiojančios durys, taip pat saugos technologijų paketas Toyota Safety Sense.

Sužinokite daugiau

Toyota 2018 m. Ženevos automobilių parodoje Toyota 2018 m. Ženevos automobilių parodoje Turėdami nepralenkiamą 20 metų patirtį hibridinių automobilių rinkoje, esame pasiryžę didinti Toyota hibrido patrauklumą klientams. Kuo sudėtingiau, tuo geriau: Toyota Dakaro ralyje Kuo sudėtingiau, tuo geriau: Toyota Dakaro ralyje Ekstremalus automobilių sportas įkvepia mus kurti naujas technologijas. Sudėtingi išbandymai padeda atrasti naujus sprendimus ir atveria naujas tobulėjimo galimybes. Jokios lenktynės taip gerai neperteikia šios dvasios kaip Dakaro ralis. Svarbią funkciją čia atlieka kokybė, patvarumas ir patikimumas. Toyota ekspozicija 2017 m. Frankfurto automobilių parodoje Toyota ekspozicija 2017 m. Frankfurto automobilių parodoje Šių metų Frankfurto automobilių parodoje Toyota pristatomi eksponatai akivaizdžiai susieja praeitį, dabartį ir ateitį. Naujojo Yaris energijos dozė Ženevoje Naujojo Yaris energijos dozė Ženevoje Ženevoje, viename brangiausių Europos miestų, vyksiančios automobilių parodos lankytojus Toyota pasitiks gausia ir įdomia ekspozicija. Tarptautinėje Ženevos automobilių parodoje turi apsilankyti kiekvienas save gerbiantis Toyota fanas: čia bus galima išvysti dinamišką naująjį Yaris, sportiškąjį jo brolį GRMN, radikalų miesto koncepcinį modelį i-TRIL, taip pat susipažinti su TOYOTA GAZOO Racing naujienomis.
Jūsų slapukų nustatymai

Siekdami geriau Jus aptarnauti, savo interneto svetainėje naudojame slapukus. Jei su tuo sutinkate, galite toliau naudotis interneto svetaine kaip įprastai. Kitu atveju išsiaiškinkite, kaip pakeisti slapukų nustatymus čia.

Patvirtinkite savo parinktis, pažymėdami žymimąjį laukelį, jei su jomis sutinkate, arba atšaukite žymėjimą, jei su jomis nesutinkate: