Ateities lenktynės

Toyota ekspozicija Paryžiaus automobilių parodoje.

Paryžiaus automobilių paroda, kai į didinga kultūros ir novatoriškų idėjų istorija alsuojantį Šviesų miestą susiburia visas automobilių pasaulis, yra tinkamiausia vieta Toyota bendrovei pristatyti savo ateities mobilumo viziją.
 
TOYOTA GAZOO Racing skelbia naują įkvepiančią mūsų automobilių sporto erą, į kelius pirmąkart išrieda Toyota C-HR, Europoje debiutuoja Prius Plug-in Hybrid... Taigi Toyota į ateitį žvelgia optimistiškai!

/
 
Pushing the limits for Better

Pagrindinė Paryžiaus pažiba – TOYOTA GAZOO Racing, į kurio pavadinimą nugula visa mūsų automobilių sporto patirtis. Tai mūsų paspirtis siekiant toliau tobulinti ir kurti naujas technologijas. Be to, plėsdami savo lenktyninių automobilių galimybių ribas, mes galime dar labiau pakelti savo automobilių, kuriais jūs važinėjate kiekvieną dieną, kokybės lygį.  
 
TOYOTA GAZOO Racing pavadintas modelis yra naujos kartos Toyota Yaris WRC. Šiuo metu atliekami naujojo automobilio bandymai, rengiantis mūsų sugrįžimui į 2017 m. Pasaulio ralio čempionatą – mes pasirodysime pirmą kartą per 17 metų. Parodoje taip pat demonstruojamas šiais metais 24 val. trukmės Niurburgringo ištvermės lenktynėse išbandytas Toyota C-HR Racing. Lenktynės mums buvo puiki proga patobulinti Toyota C-HR technologijas dar prieš pasirodant šiam modeliui rinkoje. 

Sužinokite daugiau

 
 
/
Nešlifuotas deimantas

Praėjus tik metams po koncepcinio Toyota C-HR pasirodymo 2015 m. Frankfurte, šis automobilis jau netrukus išriedės į miesto gatves. Paryžiuje jūs galėsite iš arčiau susipažinti su išraiškingų deimanto formų dizainu ir sumaniai įrengtu vidumi. 
 
Kurdami savo naują išskirtinį visureigį Toyota C-HR, skrupulingai apgalvojome kiekvieną vidaus detalę – nuo deimanto formų jungiklių iki durelių apdailos ir netgi JBL garsiakalbių. Toyota C-HR sukurtas džiuginti maloniais vairavimo potyriais stilingoje aplinkoje. Platus salonas su pažangiomis technologijomis visapusiškai pritaikytas vairuotojui. Šį įspūdingą interjerą tiesiog būtina pamatyti! 

Sužinokite daugiau

 
 
/
Hibridinių automobilių pradininkas

Susipažinkite su antrosios kartos Prius Plug-in Hybrid. Šis naujas modelis yra svarbus mūsų žingsnis į priekį siekiant sukurti visiškai ekologiško automobilio idealą. Ekonomiškesnis, stilingesnis ir geresnėmis važiavimo savybėmis pasižymintis naujasis Prius Plug-in Hybrid keičia požiūrį į iš tinklo įkraunamus hibridinius automobilius. Jis ne tik gali nuvažiuoti dukart ilgesnį atstumą varomas vien elektra nei jo pirmtakas. Pranašumų šiam automobiliui suteikia ir serija naujų technologijų, tarp jų – energiją taupantis saulės baterija valdomas stogas, važiavimui elektriniu režimu skirta dviejų variklių sistema ir oro kondicionierius su šilumos siurbliu ir dujų įpurškimu. Tai tikras novatorius!

 
 
/
Neblėstanti šypsena veide

Savo kerinčiu žavesiu Paryžių užburs atnaujintas 2017 GT86, kuris kitais metais pasirodys keliuose. Naujasis modelis yra stabilesnis, geriau valdomas ir greičiau reaguoja į komandas. Todėl jis leidžia mėgautis gyvybingo vairavimo malonumais, priversdamas širdį dažniau plakti! Vairuodami dar aerodinamiškesnį 2017 GT86 su važiavimo lenktynių trasoje režimu pasijusite lyg tikri lenktynininkai. Kaip niekad elegantiškas GT86 nepaliks nė vieno abejingo!

/
Nepaprastas energijos tiekėjas

Šių metų futuristinė koncepcija pasirodo TOYOTA FCV PLUS pavidalu. Aplinkos neteršiantis kompaktiškas koncepcinis automobilis yra nepamainomas energijos šaltinis. Elektros energija, kurią šis koncepcinis modelis gamina naudodamas vandenilį, gali būti perduota kitiems automobiliams ir vietos energetikos tinklams stovėjimo aikštelėje. Galima netgi išimti kuro elementų bloką, užtikrinant geresnę prieigą prie švarios energijos. TOYOTA FCV PLUS yra ne tik ekonomiškas – erdvus jo salonas byloja, jog už šio automobilio vairo yra be galo smagu sėdėti.

 
 

Toyota tiesioginė transliacija iš Paryžiaus

Daugiau informacijos

Frankfurto automobilių paroda Frankfurto automobilių paroda Frankfurto automobilių paroda – vienas prestižiškiausių pasaulinio masto renginių. Tai puiki vieta pristatyti savo naujus ir įdomius pasiekimus. 2015 m. Frankfurto parodai Toyota yra parengusi daug išskirtinių, jūsų dėmesio vertų naujienų. Geriausias prekės ženklas 2015 m. TÜV ataskaitoje Geriausias prekės ženklas 2015 m. TÜV ataskaitoje Artėjant 2015 m. pabaigai, norime prisiminti kai kuriuos šių metų Toyota pasiekimus. Toyota Mirai Toyota Mirai Mirai ženklina naujo automobilių amžiaus pradžią. Vandenilis – svarbus ateities energijos šaltinis. Naudodamas vandenilį elektros energijai gaminti, Mirai neteršia aplinkos ir, kaip bet kuris kitas automobilis, yra patogus bei malonus vairuoti. TOYOTA Motorsport GmbH grįžta į pasaulio ralio čempionatą TOYOTA Motorsport GmbH grįžta į pasaulio ralio čempionatą TOYOTA Motorsport GmbH (TMG) 2017 m. grįš į FIA Pasaulio ralio čempionatą (WRC), kuriame ji dalyvaus su Kelno technikos centre sukonstruotu automobiliu.
Jūsų slapukų nustatymai

Siekdami geriau Jus aptarnauti, savo interneto svetainėje naudojame slapukus. Jei su tuo sutinkate, galite toliau naudotis interneto svetaine kaip įprastai. Kitu atveju išsiaiškinkite, kaip pakeisti slapukų nustatymus čia.

Patvirtinkite savo parinktis, pažymėdami žymimąjį laukelį, jei su jomis sutinkate, arba atšaukite žymėjimą, jei su jomis nesutinkate: