Lyderystės hibridinių automobilių rinkoje dvidešimtmetis

Kitokia vairavimo patirtis nuo 1997 m.

Per paskutiniuosius 20 metų daug kas pasikeitė: mes kitaip bendraujame ir pramogaujame, kitaip suvokiame mus supantį pasaulį. 1997 m. Toyota pristatė legendinį Prius – automobilį, pakeitusį mūsų vairavimo įpročius. Tai buvo pirmasis elektromobilis, kurio nereikėjo įkrauti dėl jame pritaikytos novatoriškos pažangios technologijos.

Nuo to laiko praėjo 20 metų, tačiau mes ir toliau judame į priekį, racionalizuodami ir tobulindami savo hibridinę technologiją, kuri jau įdiegta daugelyje mūsų siūlomų modelių ir džiugina per 10 mln. vairuotojų iš viso pasaulio.

Minėdami savo lyderystės hibridinių technologijų rinkoje dvidešimtmetį, mes atiduodame pagarbą legendiniam Toyota Prius automobiliui, kuris buvo vienas lauke karys, pradėjęs hibridinę revoliuciją. Kartu su vienu garsiausių pasaulyje astrofizikų mes suteikėme Prius atskirą vietą tarp žvaigždžių. Būsimos kartos galės iš bet kurio Šiaurės pusrutulio taško matyti Prius žvaigždyną, sudarytą iš 100 žvaigždžių, pavadintų istorinių, koncepcinių ir dabartinių Toyota modelių garbei.

Norėdami kartu paminėti 20 metų Toyota lyderystės hibridinių technologijų rinkoje sukaktį ir savo akimis pamatyti Prius žvaigždyną, apsilankykite specialioje programėlėje adresu www.priusconstellation.com

Žiūrėkite daugiau

Toyota – perkamiausias automobilių prekės ženklas Baltijos šalyse Toyota – perkamiausias automobilių prekės ženklas Baltijos šalyse Toyota – paklausiausias automobilių prekės ženklas Estijoje, Latvijoje ir Lietuvoje: 2016 m. parduoti 8397 automobiliai. TOYOTA GAZOO Racing TOYOTA GAZOO Racing Pasaulyje organizuojamos įvairios sirgalių kraują kaitinančios automobilių sporto varžybos – nuo žiedinių lenktynių iki ralio čempionatų. Dabar visą Toyota veiklą automobilių sporto pasaulyje mes sutelkėme į vieną pavadinimą – TOYOTA GAZOO Racing. Aštuoni „Valio“ šūksniai Toyota hibridiniams automobiliams Aštuoni „Valio“ šūksniai Toyota hibridiniams automobiliams Parduota daugiau nei 8 mln. Toyota hibridinių automobilių. Frankfurto automobilių paroda Frankfurto automobilių paroda Frankfurto automobilių paroda – vienas prestižiškiausių pasaulinio masto renginių. Tai puiki vieta pristatyti savo naujus ir įdomius pasiekimus. 2015 m. Frankfurto parodai Toyota yra parengusi daug išskirtinių, jūsų dėmesio vertų naujienų.
Jūsų slapukų nustatymai

Siekdami geriau Jus aptarnauti, savo interneto svetainėje naudojame slapukus. Jei su tuo sutinkate, galite toliau naudotis interneto svetaine kaip įprastai. Kitu atveju išsiaiškinkite, kaip pakeisti slapukų nustatymus čia.

Patvirtinkite savo parinktis, pažymėdami žymimąjį laukelį, jei su jomis sutinkate, arba atšaukite žymėjimą, jei su jomis nesutinkate: