Toyota ekspozicija 2017 m. Frankfurto automobilių parodoje

Pasaulinė naujojo Land Cruiser premjera.

Šių metų tarptautinėje automobilių parodoje (IAA) Frankfurte Toyota pristatomi eksponatai akivaizdžiai susieja praeitį, dabartį ir ateitį. Parodoje debiutuojantis naujasis Land Cruiser atspindi per 65 metus įgytą neprilygstamą reputaciją, siejamą su kokybe, patvarumu ir patikimumu. Šį rudenį Toyota taip pat švenčia 20-ąjį savo pirmojo serijinio hibridinio automobilio – legendinio Prius jubiliejų. Po 20 metų hibridinės versijos tapo neatsiejama mūsų siūlomo automobilių asortimento dalimi. Tai demonstruoja koncepcinis modelis Toyota C-HR HY-POWER.

Nepriekaištingas bekelėje, dinamiškas kelyje

Daugiau nei 65 metus siekiančią patirtį sukaupęs Land Cruiser visureigis savo segmente išsiskiria unikaliai suderinta įspūdinga kokybe, patvarumu, patikimumu ir neprilygstamu pravažumu bekelėje. Ne veltui jis įgijo tvirto it uola automobilio reputaciją ir yra laikomas vienu tvirčiausių bei patikimiausių pasaulyje visureigių.

Naujasis Land Cruiser sustiprina šį savo įvaizdį, dar aukščiau iškeldamas prabangos, komforto ir prestižo kartelę. Iš pagrindinių naujojo Land Cruiser patobulinimų galima paminėti modernesnę ir tvirtesnę kėbulo priekinę dalį, rafinuotesnę, komfortiškesnę ir kokybiškesnę salono aplinką, taip pat vairuotojui patogesnį naują prietaisų skydelį ir centrinę konsolę, dinamiškesnes važiavimo keliu charakteristikas ir pagalbines važiavimo bekele sistemas. Šie ir kiti pritaikyti sprendimai išskiria naująjį aukštos klasės Land Cruiser iš kitų visureigių, užtikrindami išskirtinį jo pravažumą, komfortą ir rafinuotą kokybę.

Land Cruiser nugabens visur, kur tik pageidausite, ir saugiai parveš atgal.

/
/

Retas deimantas

Nuo pat pasirodymo pradžios 2016 m. pabaigoje Toyota C-HR lydėjo didžiulė sėkmė. Toyota įsiveržimas į vidutinio dydžio visureigių rinką su įspūdingo dizaino modeliu, pasižyminčiu puikiomis važiavimo charakteristikomis, iškart susilaukė atgarsio. Naujojo koncepcinio Toyota C-HR HY-POWER automobilio varomoji jėga – galingesnė hibridinė sistema. Šis kokybiškais apdailos sprendimais ir gerai apgalvotomis detalėmis pasižymintis automobilis buvo kuriamas siekiant sužadinti dar didesnį individualiu skoniu ir gyvenimo būdu išsiskiriančių pirkėjų susidomėjimą.

Plačiau patyrinėję deimanto temą, dizaineriai susidomėjo gamtos jėgomis, paverčiančiomis anglį deimantais, ir procesu, kaip kietoje uolienoje gali glūdėti karštas išsilydęs branduolys. Šiuos pamąstymus atspindi išorės dizainas – pritaikyti nauji sidabriniai matiniai Dark Carbon dažai, sudarantys ryškų kontrastą su efektingais anodizuotos Burning Orange apdailos elementais. Automobilio salone ši tema plėtojama toliau, kontrastingai derinant juodus apmušalus bei apdailą su Burning Orange detalėmis.

Koncepciniame modelyje panaudota nauja hibridinė sistema, kuri užtikrina didesnę galią ir geresnes eksploatacines charakteristikas, lyginant su dabartiniame Toyota C-HR montuojama 122 DIN AG sistema. Ji pristato strategiškai reikšmingos tolesnės pasaulyje lyderiaujančios Toyota technologijos, kuri bus diegiama visuose pagrindiniuose modeliuose, plėtros kryptis.

/
/

20 metų siekianti Toyota lyderystė hibridinių automobilių rinkoje

1997 m. Toyota pradėjo elektrinę revoliuciją automobilių pramonėje, pristatydama pirmąjį savo hibridinį automobilį Prius ir kartu su juo pirmąjį elektromobilį, kurio nereikia įkrauti. Novatoriška hibridinė technologija įkūnijo mūsų XXI a. mobilumo viziją. Toyota pralenkė savo laiką, įrodydama, kad jos pasirinktas kelias buvo teisingas: šiandien daugelis automobilių gamintojų pirmenybę teikia elektriniams ir hibridiniams automobiliams.

Šiemet Toyota mini 20-ąjį savo hibridinės technologijos jubiliejų. Keliais važinėja jau daugiau nei 10,5 mln. hibridinių automobilių, iš kurių 1,5 mln. – Europoje. Nuo pirmojo hibridinio Prius pasirodymo ši naujoviška technologija dabar įtraukta į 16 pagrindinių Toyota modelių asortimentą, siūlant septynis skirtingus hibridinius galios agregatus. Mes tikrai nemiegame ant laurų. Toyota ir toliau aktyviai darbuojasi, siekdama išplėsti hibridinės technologijos galimybių ribas, kad patenkintų skirtingus klientų poreikius ir pritaikytų ją įvairioms važiavimo sąlygoms.

Apie tai byloja sukurti novatoriški hibridiniai variantai, tokie kaip iš tinklo įkraunamas hibridas su įkrovimo mechanizmu akumuliatoriaus talpai padidinti. To pavyzdys – naujasis Prius PHV. Pažangiausias sprendimas hibridinių technologijų srityje – mūsų pirmasis kuro elementais varomas automobilis Mirai, kuris į aplinką neišskiria nė gramo teršalų. Jo varomoji jėga – ne vidaus degimo variklis, bet vandenilio kuro elementų talpykla. Šis automobilis simbolizuoja mūsų aplinkos apsaugos programoje numatytą įsipareigojimą iki 2050 m. sumažinti automobilių išskiriamo CO2 kiekį iki 90 proc.

/

Žiūrėkite daugiau

Frankfurto automobilių paroda Frankfurto automobilių paroda Frankfurto automobilių paroda – vienas prestižiškiausių pasaulinio masto renginių. Tai puiki vieta pristatyti savo naujus ir įdomius pasiekimus. 2015 m. Frankfurto parodai Toyota yra parengusi daug išskirtinių, jūsų dėmesio vertų naujienų. Ženevos automobilių parodos centre – Toyota automobiliai Ženevos automobilių parodos centre – Toyota automobiliai 85-ojoje tarptautinėje Ženevos automobilių parodoje Toyota gerbėjams pristatome turtingą ekspoziciją: čia galima išvysti mūsų naujus debiutuojančius modelius, naujoviškas technologijas, lenktyninius automobilius ir net novatorišką automobilį, kuris išskiria tik vandenį! Land Cruiser istorija Land Cruiser istorija Kaip trumpai apibūdintumėte pasaulio legenda tapusį automobilį? Patvarus, tvirtas, patikimas, nenugalimas? Land Cruiser apibūdinti tinka visi šie ir dar daug kitų žodžių. Sunkumai užgrūdina. Toyota Dakaro ralyje Sunkumai užgrūdina. Toyota Dakaro ralyje Dakaro ralyje svarbus ne tik greitis, bet ir kokybė, patikimumas bei patvarumas. Sužinokite daugiau apie TOYOTA GAZOO Racing dalyvavimą legendiniame ralyje.
Jūsų slapukų nustatymai

Siekdami geriau Jus aptarnauti, savo interneto svetainėje naudojame slapukus. Jei su tuo sutinkate, galite toliau naudotis interneto svetaine kaip įprastai. Kitu atveju išsiaiškinkite, kaip pakeisti slapukų nustatymus čia.

Patvirtinkite savo parinktis, pažymėdami žymimąjį laukelį, jei su jomis sutinkate, arba atšaukite žymėjimą, jei su jomis nesutinkate: