Toyota ekspozicija 2017 m. Frankfurto automobilių parodoje
Pasaulinė naujojo Land Cruiser premjera.

Šių metų tarptautinėje automobilių parodoje (IAA) Frankfurte Toyota pristatomi eksponatai akivaizdžiai susieja praeitį, dabartį ir ateitį. Parodoje debiutuojantis naujasis Land Cruiser atspindi per 65 metus įgytą neprilygstamą reputaciją, siejamą su kokybe, patvarumu ir patikimumu. Šį rudenį Toyota taip pat švenčia 20-ąjį savo pirmojo serijinio hibridinio automobilio – legendinio Prius jubiliejų. Po 20 metų hibridinės versijos tapo neatsiejama mūsų siūlomo automobilių asortimento dalimi. Tai demonstruoja koncepcinis modelis Toyota C-HR HY-POWER.

Nepriekaištingas bekelėje, dinamiškas kelyje

Daugiau nei 65 metus siekiančią patirtį sukaupęs Land Cruiser visureigis savo segmente išsiskiria unikaliai suderinta įspūdinga kokybe, patvarumu, patikimumu ir neprilygstamu pravažumu bekelėje. Ne veltui jis įgijo tvirto it uola automobilio reputaciją ir yra laikomas vienu tvirčiausių bei patikimiausių pasaulyje visureigių.

Naujasis Land Cruiser sustiprina šį savo įvaizdį, dar aukščiau iškeldamas prabangos, komforto ir prestižo kartelę. Iš pagrindinių naujojo Land Cruiser patobulinimų galima paminėti modernesnę ir tvirtesnę kėbulo priekinę dalį, rafinuotesnę, komfortiškesnę ir kokybiškesnę salono aplinką, taip pat vairuotojui patogesnį naują prietaisų skydelį ir centrinę konsolę, dinamiškesnes važiavimo keliu charakteristikas ir pagalbines važiavimo bekele sistemas. Šie ir kiti pritaikyti sprendimai išskiria naująjį aukštos klasės Land Cruiser iš kitų visureigių, užtikrindami išskirtinį jo pravažumą, komfortą ir rafinuotą kokybę.

Land Cruiser nugabens visur, kur tik pageidausite, ir saugiai parveš atgal.

/
/
Retas deimantas

Nuo pat pasirodymo pradžios 2016 m. pabaigoje Toyota C-HR lydėjo didžiulė sėkmė. Toyota įsiveržimas į vidutinio dydžio visureigių rinką su įspūdingo dizaino modeliu, pasižyminčiu puikiomis važiavimo charakteristikomis, iškart susilaukė atgarsio. Naujojo koncepcinio Toyota C-HR HY-POWER automobilio varomoji jėga – galingesnė hibridinė sistema. Šis kokybiškais apdailos sprendimais ir gerai apgalvotomis detalėmis pasižymintis automobilis buvo kuriamas siekiant sužadinti dar didesnį individualiu skoniu ir gyvenimo būdu išsiskiriančių pirkėjų susidomėjimą.

Plačiau patyrinėję deimanto temą, dizaineriai susidomėjo gamtos jėgomis, paverčiančiomis anglį deimantais, ir procesu, kaip kietoje uolienoje gali glūdėti karštas išsilydęs branduolys. Šiuos pamąstymus atspindi išorės dizainas – pritaikyti nauji sidabriniai matiniai Dark Carbon dažai, sudarantys ryškų kontrastą su efektingais anodizuotos Burning Orange apdailos elementais. Automobilio salone ši tema plėtojama toliau, kontrastingai derinant juodus apmušalus bei apdailą su Burning Orange detalėmis.

Koncepciniame modelyje panaudota nauja hibridinė sistema, kuri užtikrina didesnę galią ir geresnes eksploatacines charakteristikas, lyginant su dabartiniame Toyota C-HR montuojama 122 DIN AG sistema. Ji pristato strategiškai reikšmingos tolesnės pasaulyje lyderiaujančios Toyota technologijos, kuri bus diegiama visuose pagrindiniuose modeliuose, plėtros kryptis.

/
/
20 metų siekianti Toyota lyderystė hibridinių automobilių rinkoje

1997 m. Toyota pradėjo elektrinę revoliuciją automobilių pramonėje, pristatydama pirmąjį savo hibridinį automobilį Prius ir kartu su juo pirmąjį elektromobilį, kurio nereikia įkrauti. Novatoriška hibridinė technologija įkūnijo mūsų XXI a. mobilumo viziją. Toyota pralenkė savo laiką, įrodydama, kad jos pasirinktas kelias buvo teisingas: šiandien daugelis automobilių gamintojų pirmenybę teikia elektriniams ir hibridiniams automobiliams.

Šiemet Toyota mini 20-ąjį savo hibridinės technologijos jubiliejų. Keliais važinėja jau daugiau nei 10,5 mln. hibridinių automobilių, iš kurių 1,5 mln. – Europoje. Nuo pirmojo hibridinio Prius pasirodymo ši naujoviška technologija dabar įtraukta į 16 pagrindinių Toyota modelių asortimentą, siūlant septynis skirtingus hibridinius galios agregatus. Mes tikrai nemiegame ant laurų. Toyota ir toliau aktyviai darbuojasi, siekdama išplėsti hibridinės technologijos galimybių ribas, kad patenkintų skirtingus klientų poreikius ir pritaikytų ją įvairioms važiavimo sąlygoms.

Apie tai byloja sukurti novatoriški hibridiniai variantai, tokie kaip iš tinklo įkraunamas hibridas su įkrovimo mechanizmu akumuliatoriaus talpai padidinti. To pavyzdys – naujasis Prius PHV. Pažangiausias sprendimas hibridinių technologijų srityje – mūsų pirmasis kuro elementais varomas automobilis Mirai, kuris į aplinką neišskiria nė gramo teršalų. Jo varomoji jėga – ne vidaus degimo variklis, bet vandenilio kuro elementų talpykla. Šis automobilis simbolizuoja mūsų aplinkos apsaugos programoje numatytą įsipareigojimą iki 2050 m. sumažinti automobilių išskiriamo CO2 kiekį iki 90 proc.

/

Žiūrėkite daugiau

Naujojo Yaris energijos dozė Ženevoje Naujojo Yaris energijos dozė Ženevoje Ženevoje, viename brangiausių Europos miestų, vyksiančios automobilių parodos lankytojus Toyota pasitiks gausia ir įdomia ekspozicija. Tarptautinėje Ženevos automobilių parodoje turi apsilankyti kiekvienas save gerbiantis Toyota fanas: čia bus galima išvysti dinamišką naująjį Yaris, sportiškąjį jo brolį GRMN, radikalų miesto koncepcinį modelį i-TRIL, taip pat susipažinti su TOYOTA GAZOO Racing naujienomis. TOYOTA GAZOO Racing TOYOTA GAZOO Racing Pasaulyje organizuojamos įvairios sirgalių kraują kaitinančios automobilių sporto varžybos – nuo žiedinių lenktynių iki ralio čempionatų. Dabar visą Toyota veiklą automobilių sporto pasaulyje mes sutelkėme į vieną pavadinimą – TOYOTA GAZOO Racing. Toyota ir 2016 m. Paryžiaus automobilių paroda Toyota ir 2016 m. Paryžiaus automobilių paroda Paryžiaus automobilių paroda, kai į didinga kultūros ir novatoriškų idėjų istorija alsuojantį Šviesų miestą susiburia visas automobilių pasaulis, yra tinkamiausia vieta Toyota bendrovei pristatyti savo ateities mobilumo viziją. Ženevos automobilių parodos centre – Toyota automobiliai Ženevos automobilių parodos centre – Toyota automobiliai 85-ojoje tarptautinėje Ženevos automobilių parodoje Toyota gerbėjams pristatome turtingą ekspoziciją: čia galima išvysti mūsų naujus debiutuojančius modelius, naujoviškas technologijas, lenktyninius automobilius ir net novatorišką automobilį, kuris išskiria tik vandenį!
Mes naudojate svetainės slapukus

Slapukai naudojami siekiant užtikrinti geriausią mūsų svetainės naršymo patirtį, teikti trečiųjų šalių paslaugas bei priemones, padėti mums suprasti bei pagerinti svetainės veikimą, taip pat – reklamos tikslais.

Rekomenduojame sutikti su visais slapukais. Jei nesutinkate, galite lengvai pakeisti nuostatas, paspausdami toliau esančią slapukų nuostatų parinktį. Visą informaciją rasite mūsų slapukų politikoje.