Naujojo Yaris energijos dozė Ženevoje!

Toyota ekspozicija 2017 m. Ženevos automobilių parodoje.

Ženevoje, viename brangiausių Europos miestų, vyksiančios automobilių parodos lankytojus Toyota pasitiks gausia ir įdomia ekspozicija. Tarptautinėje Ženevos automobilių parodoje turi apsilankyti kiekvienas save gerbiantis Toyota fanas: čia bus galima išvysti dinamišką naująjį Yaris, sportiškąjį jo brolį GRMN, radikalų miesto koncepcinį modelį i-TRIL, taip pat susipažinti su TOYOTA GAZOO Racing naujienomis.

Pajuskite Yaris energiją

/
 

Naujasis 2017 m. laidos Yaris pakels kiekvieno nuotaiką. Naujos kartos Yaris išsiskiria dinamiškesnėmis formomis ir važiavimo charakteristikomis, tylesniu bei sklandesniu riedėjimu ir yra dar saugesnis kelyje nei iki šiol. Po kiekvienos kelionės šiuo automobiliu Jūs dar ilgai jausitės pakylėti. Naujasis modelis išsaugojo Yaris būdingą nepakartojamą įvaizdį: jis pasižymi originaliu priekinės bei galinės dalių dizainu, charakteringais LED žibintais ir naujais lengvojo lydinio ratlankiais bei spalvų variantais. Šiuolaikiškai įrengtas salonas su pažangiomis technologijomis ir patobulintos važiavimo savybės suteiks malonių vairavimo potyrių. Vairuodami tokį automobilį, su džiaugsmu galėsite pasisiūlyti juo pavėžėti ir savo draugus.

 
 

Įkvėptas lenktynių

/
 

Jei esate neabejingi sportiniams automobiliams, naujasis Yaris GRMN neabejotinai privers tankiau plakti Jūsų širdį. Mūsų ištobulinto mažojo hečbeko atsiradimą sąlygojo ir jo kūrybos procesą paveikė 2017 m. Toyota grįžimas į Pasaulio ralio čempionatą su Yaris WRC. Po išskirtiniu baltos, raudonos ir juodos spalvų kėbulu įrengtas jautrus 1,8 l variklis, kurio galia siekia daugiau nei 210 DIN AG. Šiam galios agregatui būdingi geriausi klasėje pagreitėjimo iki 100 km/h laiko rodikliai. Stulbinantis Yaris GRMN, kuris pasižymi dinamišku valdymu, ralio automobiliui būdinga išvaizda ir lenktyninės komandos ištobulintomis važiavimo charakteristikomis, yra naujo dinamiškų automobilių asortimento viršūnė.

 
 

Nauja miesto transporto interpretacija

Ženevoje įvyks naujo koncepcinio i-TRIL modelio pasaulinis debiutas. Šis automobilis – puikus įrodymas, jog važinėti mieste nuolat stabčiojant nėra taip nuobodu, kaip paprastai būna. Mūsų pristatoma transporto priemonė skirta vaikus vežiojančioms aktyvioms mamoms. Tai žvilgsnis į ateities elektromobilį, kuris gali kaitinti kraują net keliaujant kasdieniu maršrutu. Iki galo įkrautas vos 600 kg sveriantis, 3000 mm ilgio ir 1510 mm aukščio koncepcinis i-TRIL elektromobilis gali nuvažiuoti per 300 km.

Dėl įdiegtos Active Lean technologijos automobilio kėbulo priekinė dalis ir padangos gali svyruoti į šonus. Ši transporto priemonė yra stabili, manevringa ir labai smagi. Patogi sėdėjimo padėtis ir rankiniai vairo, greičio didinimo bei stabdymo valdikliai sudaro įspūdį tarsi vairuotumėte naudodamiesi žaidimų konsole. Vairuodamos šią transporto priemonę su kabinos erdvę išplečiančia „1+2“ sėdynių konfigūracija ir arti išdėstytomis galinėmis sėdynėmis, mamos gali mėgautis retomis laisvės akimirkomis, kartu suteikdamos ne mažiau džiaugsmo ir su jomis keliaujantiems savo vaikams. Tai laimingas laikas visiems!

/
/
 
 

Maksimali galia

Neseniai visą savo veiklą automobilių sporto srityje į vieną pavadinimą – TOYOTA GAZOO Racing – sutelkusi Toyota bendrovė šiais metais pristato aukščiausios klasės automobilius, kurie maksimaliai išplečia galimybių ribas ir gali pasitarnauti gaminant dar geresnius serijinius automobilius.

Negailestingas Dakaro ralis prasidėjo triguba ataka. Puikios formos startavusią TOYOTA GAZOO Racing South Africa komandą ištiko nelaimė, sužlugdžiusi visas viltis laimėti ralį. Trys Toyota Hilux finišavo patekdami į geriausiųjų dešimtuką, o dar 25 Toyota automobiliai baigė lenktynes – daugiau nei bet kurio kito gamintojo.

Pagrindinė naujiena neabejotinai yra Toyota sugrįžimas į Pasaulio ralio čempionatą (WRC) po 17 metų trukusios pertraukos, kurį vainikavo antrosios vietos laimėjimas čempionato sezoną atidarančiose ralio lenktynėse Monte Karle ir pergalė Švedijos ralyje.

Pasaulio ištvermės čempionate (WEC) TOYOTA GAZOO Racing dalyvaus su trimis TS050 HYBRID automobiliais – bus lenktyniaujama dviejuose prestižiniuose metų etapuose, įskaitant legendines 24 val. trukmės Le Mano lenktynes, siekiant vėl užkopti ant aukščiausio pakylos laiptelio. Kita naujiena – garsaus argentiniečių lenktynininko José María López prisijungimas prie komandos. Sėkmės visoms mūsų komandoms ir pilotams šturmuojant šių metų lenktynių trasas!

TOYOTA GAZOO Racing

/
/
 
 

Žiūrėkite daugiau

Sunkumai užgrūdina. Toyota Dakaro ralyje Sunkumai užgrūdina. Toyota Dakaro ralyje Dakaro ralyje svarbus ne tik greitis, bet ir kokybė, patikimumas bei patvarumas. Sužinokite daugiau apie TOYOTA GAZOO Racing dalyvavimą legendiniame ralyje. Antrosios kartos Toyota Mirai. Jokio aplinkos teršimo. Antrosios kartos Toyota Mirai. Jokio aplinkos teršimo. Pirmąjį vandeniliu varomą Mirai sedaną Toyota pristatė 2014 m., o dabar įmonė yra pasirengusi pakelti savo visiškai aplinkos neteršiančią kuro elementais varomų elektromobilių (FCEV) technologiją į naujas aukštumas su antrosios kartos koncepciniu Mirai automobiliu. Kuo sudėtingiau, tuo geriau: Toyota Dakaro ralyje Kuo sudėtingiau, tuo geriau: Toyota Dakaro ralyje Ekstremalus automobilių sportas įkvepia mus kurti naujas technologijas. Sudėtingi išbandymai padeda atrasti naujus sprendimus ir atveria naujas tobulėjimo galimybes. Jokios lenktynės taip gerai neperteikia šios dvasios kaip Dakaro ralis. Svarbią funkciją čia atlieka kokybė, patvarumas ir patikimumas. Ottas Tänakas paskelbtas 2018 m. TOYOTA GAZOO Racing komandos pilotu Ottas Tänakas paskelbtas 2018 m. TOYOTA GAZOO Racing komandos pilotu Visuose 2018 m. sezono etapuose dalyvaus trys ekipažai su Yaris WRC.
Jūsų slapukų nustatymai

Siekdami geriau Jus aptarnauti, savo interneto svetainėje naudojame slapukus. Jei su tuo sutinkate, galite toliau naudotis interneto svetaine kaip įprastai. Kitu atveju išsiaiškinkite, kaip pakeisti slapukų nustatymus čia.

Patvirtinkite savo parinktis, pažymėdami žymimąjį laukelį, jei su jomis sutinkate, arba atšaukite žymėjimą, jei su jomis nesutinkate: