Ottas Tänakas paskelbtas 2018 m. TOYOTA GAZOO Racing komandos pilotu

Visuose 2018 m. sezono etapuose dalyvaus trys ekipažai su Yaris WRC.

TOYOTA GAZOO Racing World Rally komanda gali patvirtinti, jog Ottas Tänakas kitais metais taps Yaris WRC pilotu pradedant nuo Monte Karlo ralio. Jo partneris bus Martinas Jarveoja. 30 metų amžiaus estas, iki šiol laimėjęs du šio sezono ralio etapus, yra vienas geriausių 2017 m. FIA Pasaulio ralio čempionato pilotų. TOYOTA GAZOO Racing World Rally komanda antrąjį sezoną pasitiks su trimis Yaris WRC automobiliais, kurie dalyvaus visuose etapuose. Į komandos sudėtį taip pat įtraukti Jari-Matti Latvala ir Miikka Anttila bei Esapekka Lappi ir Janne Fermas.

Kajus Lindströmas, šiuo metu esantis Juho Hännineno kompanionas, imasi naujo vaidmens – nuo šių metų Australijos ralio etapo jis pradės eiti komandos sporto reikalų direktoriaus pareigas. Su tokiomis permainomis TOYOTA GAZOO Racing World Rally komanda pasirengusi tolesniems 2018 m. sezono iššūkiams.

Tommi Mäkinenas (komandos vadovas)
„Mes labai džiaugiamės sulaukę Otto, kurį jau kuris laikas stebėjome. Jis yra puikus jaunystės ir patirties derinys, kurį papildo jo tinkamas psichinis nusiteikimas. Tai reiškia, jog jis labai tiks mūsų komandai. Kaip ir Yaris WRC, šiais metais Ottas pranoko visus lūkesčius. Tad esu tikras, jog jis bus stiprus partneris tiek kalbant apie greitį, tiek apie nuoseklumą važiuojant bet kokiu paviršiumi. Taip pat norėčiau pasveikinti Kajų užėmus naujas pareigas. Vienas mano smagiausių prisiminimų per visą karjerą – tai mūsų drauge pasiekta pergalė Monte Karle. Remdamasis savo bendradarbiavimo su juo patirtimi, žinau, jog Kajus yra tikras profesionalas. Jis tikrai naudingai pasitarnaus tolesnei mūsų komandos raidai. Galiausiai norėčiau labai padėkoti Juho už viską, ką jis padarė dėl mūsų. Jis visuomet bus mūsų šeimos narys. Jis atliko svarbų vaidmenį, padėdamas mums tapti tuo, kuo esame šiandien.“

Informacija apie Ottą Tänaką:
Gimimo data: 1987 m. spalio 15 d.
Amžius: 30 metų
Tautybė: estas

Pagrindiniai faktai:
2008 m. Estijos ralio čempionas
2009 m. Estijos ralio čempionas
2009 m. pirmasis WRC ralis
2010 m. Pirelli Star Driver konkursas Europoje
2011 m. antras bendras FIA SWRC čempionatas (3 pergalės)
2017 m. pirmoji pergalė WRC, Sardinijos ralis, antroji pergalė Vokietijos ralyje

WRC statistika:
77 startai, 2 pergalės, 10 prizinių vietų, 379 įskaitos taškai, 73 laimėti greičio ruožai

/

Žiūrėkite daugiau

TOYOTA GAZOO Racing 2017 komanda pasiryžusi laimėti TOYOTA GAZOO Racing 2017 komanda pasiryžusi laimėti TOYOTA GAZOO Racing komanda su TS050 HYBRID dalyvaus prestižiškiausiose pasaulio ištvermės lenktynėse – 2017 m. FIA Pasaulio ištvermės lenktynių čempionate (WEC). Naujojo Yaris energijos dozė Ženevoje Naujojo Yaris energijos dozė Ženevoje Ženevoje, viename brangiausių Europos miestų, vyksiančios automobilių parodos lankytojus Toyota pasitiks gausia ir įdomia ekspozicija. Tarptautinėje Ženevos automobilių parodoje turi apsilankyti kiekvienas save gerbiantis Toyota fanas: čia bus galima išvysti dinamišką naująjį Yaris, sportiškąjį jo brolį GRMN, radikalų miesto koncepcinį modelį i-TRIL, taip pat susipažinti su TOYOTA GAZOO Racing naujienomis. TOYOTA GAZOO Racing TOYOTA GAZOO Racing Pasaulyje organizuojamos įvairios sirgalių kraują kaitinančios automobilių sporto varžybos – nuo žiedinių lenktynių iki ralio čempionatų. Dabar visą Toyota veiklą automobilių sporto pasaulyje mes sutelkėme į vieną pavadinimą – TOYOTA GAZOO Racing. Naujasis Toyota Supra A90 Naujasis Toyota Supra A90 Praėjus 16 metų nuo Toyota Supra gamybos nutraukimo, šis modelis grįžta. Prieš nekantriai laukiamą didįjį pasirodymą 2019 m. pradžioje, užmaskuotas naujasis Toyota Supra atvyko į Gudvudo greičio festivalį.
Jūsų slapukų nustatymai

Siekdami geriau Jus aptarnauti, savo interneto svetainėje naudojame slapukus. Jei su tuo sutinkate, galite toliau naudotis interneto svetaine kaip įprastai. Kitu atveju išsiaiškinkite, kaip pakeisti slapukų nustatymus čia.

Patvirtinkite savo parinktis, pažymėdami žymimąjį laukelį, jei su jomis sutinkate, arba atšaukite žymėjimą, jei su jomis nesutinkate: