Toyota Baltijos šalių serviso konsultantų profesinio meistriškumo varžybų laimėjimas atiteko Latvijai

Vakar Talino Dainų slėnyje Toyota surengė 14-ąsias Baltijos šalių profesinio meistriškumo varžybas, kurių dėmesio centre šį kartą buvo serviso konsultantų aptarnavimo gebėjimai. Geriausiu Baltijos šalyse tapo Latvijos atstovybės Amserv Motors serviso konsultantas Kristaps Narubins.

Toyota Baltic Service Advisor Skills Grand Prix 2017 vardą turinčiose varžybose dalyvavo dešimt Toyota priežiūros konsultantų iš Estijos, Latvijos ir Lietuvos, kurių keturias varžybų užduotis vertino 10 teisėjų.
 
Pasak Toyota Baltic AS aptarnavimo po pardavimo departamento vadovo Marek Maide, Baltijos šalių profesinio meistriškumo varžybos rengiamos siekiant nuolat įvertinti klientų aptarnavimo kokybę ir sukurti tokias situacijas, kai savo gebėjimus reikia perkelti į kitą lygį.

„Šiuolaikiniai automobiliai vis patogesni, tačiau ir techniškai sudėtingesni. Serviso konsultantas daugiau nei bet kada anksčiau yra jungiamoji grandis tarp žmogaus ir technikos, kuris turi suprasti žmogaus poreikius bei sugebėti paprasta kalba išaiškinti visus su automobiliu susijusius priežiūros veiksmus,“ – sakė M. Maide. „Esminis klientų pasitenkinimo elementas be tvarkingo automobilio yra vis labiau įsisąmoninti ir suprasti, kas ir kodėl buvo daryta, ir tai perduoti laikantis aukštų klientų aptarnavimo standartų.“

Tradicinėmis tapusiose varžybose kiekvienais metais dėmesys sutelkiamas į skirtingus aptarnavimo po pardavimo darbus. Prieš du metus varžybų sūkuryje buvo Toyota dažymo ir kėbulų remonto technikai, o šiemet – bendrojo aptarnavimo technikai.
 
Į finalines varžybas patenka tik geriausi Toyota Baltijos šalių tinklui priklausantys sertifikuoti konsultantai. Šiemet buvo po keturis dalyvius iš Estijos ir Lietuvos bei du iš Latvijos. Kiekvienos užduoties atlikimui skirta 40 minučių ir visi dalyviai turi atlikti lygiai tokias pačias užduotis.

Šiuometinės serviso konsultantų užduotys buvo automobilio priėmimas periodinei priežiūrai, automobilio perdavimas klientui po priežiūros, atsakymas į klientų klausimus dėl automobilio priežiūros ir Toyota gaminių bei paslaugų išmanymas.
 
Baltijos šalių profesinio meistriškumo varžybų nugalėtojas gauna Baltijos meistro titulą. Regioniniai nugalėtojai kviečiami į Toyota Motor Corporation būstinę Japonijoje, kur rudenį vyks tarptautinė meistrų asamblėja. Tai yra savaitės trukmės renginys, kuriame geriausi Toyota šeimos nariai gali susitikti ir pasidalinti patirtimi.

/

Žiūrėkite daugiau

Toyota salono oro filtrai - gaivus oras Jūsų automobilyje Toyota salono oro filtrai - gaivus oras Jūsų automobilyje Toyota salono oro filtrai neleidžia oro teršalams patekti į automobilio vidų, todėl oras jo viduje išlieka gaivus ir švarus. Toyota garantija Jūsų sielos ramybei Toyota garantija Jūsų sielos ramybei Toyota suteikia 5 metų (arba 150 000 km) garantiją ir 24/7 pagalbos kelyje paslaugas kiekvienam automobiliui. Be to, Toyota suteikia 10 metų garantiją hibridiniam akumuliatoriui ir mažiausiai 24 mėnesių garantiją bei pagalbos kelyje paslaugas TOYOTA PLUS naudotiems automobiliams. Toyota savininko sritis Toyota savininko sritis Registruokitės Mano Toyota portale, tikrinkite žemėlapių naujinius bei atsisiųskite savininko vadovą. Neoriginalių ir Toyota originalių atsarginių dalių skirtumai Neoriginalių ir Toyota originalių atsarginių dalių skirtumai Neoriginalios atsarginės dalys gali vienodai atrodyti ir puikiai tikti, kaip ir originalios, tačiau negali prilygti joms savo kokybe. Dėl prastos konstrukcijos ir nekokybiškų medžiagų jos neatitinka reikalaujamų standartų. Mes esame įsipareigoję rūpintis Jūsų saugumu ir užtikrinti nepriekaištingą Jūsų automobilio veikimą, todėl rekomenduojame visuomet naudotis Toyota atstovybės paslaugomis ir rinktis originalias Toyota atsargines dalis.
Mes naudojate svetainės slapukus

Slapukai naudojami siekiant užtikrinti geriausią mūsų svetainės naršymo patirtį, teikti trečiųjų šalių paslaugas bei priemones, padėti mums suprasti bei pagerinti svetainės veikimą, taip pat – reklamos tikslais.

Rekomenduojame sutikti su visais slapukais. Jei nesutinkate, galite lengvai pakeisti nuostatas, paspausdami toliau esančią slapukų nuostatų parinktį. Visą informaciją rasite mūsų slapukų politikoje.