Toyota Baltijos šalių serviso konsultantų profesinio meistriškumo varžybų laimėjimas atiteko Latvijai

Vakar Talino Dainų slėnyje Toyota surengė 14-ąsias Baltijos šalių profesinio meistriškumo varžybas, kurių dėmesio centre šį kartą buvo serviso konsultantų aptarnavimo gebėjimai. Geriausiu Baltijos šalyse tapo Latvijos atstovybės Amserv Motors serviso konsultantas Kristaps Narubins.

Toyota Baltic Service Advisor Skills Grand Prix 2017 vardą turinčiose varžybose dalyvavo dešimt Toyota priežiūros konsultantų iš Estijos, Latvijos ir Lietuvos, kurių keturias varžybų užduotis vertino 10 teisėjų.
 
Pasak Toyota Baltic AS aptarnavimo po pardavimo departamento vadovo Marek Maide, Baltijos šalių profesinio meistriškumo varžybos rengiamos siekiant nuolat įvertinti klientų aptarnavimo kokybę ir sukurti tokias situacijas, kai savo gebėjimus reikia perkelti į kitą lygį.

„Šiuolaikiniai automobiliai vis patogesni, tačiau ir techniškai sudėtingesni. Serviso konsultantas daugiau nei bet kada anksčiau yra jungiamoji grandis tarp žmogaus ir technikos, kuris turi suprasti žmogaus poreikius bei sugebėti paprasta kalba išaiškinti visus su automobiliu susijusius priežiūros veiksmus,“ – sakė M. Maide. „Esminis klientų pasitenkinimo elementas be tvarkingo automobilio yra vis labiau įsisąmoninti ir suprasti, kas ir kodėl buvo daryta, ir tai perduoti laikantis aukštų klientų aptarnavimo standartų.“

Tradicinėmis tapusiose varžybose kiekvienais metais dėmesys sutelkiamas į skirtingus aptarnavimo po pardavimo darbus. Prieš du metus varžybų sūkuryje buvo Toyota dažymo ir kėbulų remonto technikai, o šiemet – bendrojo aptarnavimo technikai.
 
Į finalines varžybas patenka tik geriausi Toyota Baltijos šalių tinklui priklausantys sertifikuoti konsultantai. Šiemet buvo po keturis dalyvius iš Estijos ir Lietuvos bei du iš Latvijos. Kiekvienos užduoties atlikimui skirta 40 minučių ir visi dalyviai turi atlikti lygiai tokias pačias užduotis.

Šiuometinės serviso konsultantų užduotys buvo automobilio priėmimas periodinei priežiūrai, automobilio perdavimas klientui po priežiūros, atsakymas į klientų klausimus dėl automobilio priežiūros ir Toyota gaminių bei paslaugų išmanymas.
 
Baltijos šalių profesinio meistriškumo varžybų nugalėtojas gauna Baltijos meistro titulą. Regioniniai nugalėtojai kviečiami į Toyota Motor Corporation būstinę Japonijoje, kur rudenį vyks tarptautinė meistrų asamblėja. Tai yra savaitės trukmės renginys, kuriame geriausi Toyota šeimos nariai gali susitikti ir pasidalinti patirtimi.

/

Žiūrėkite daugiau

Toyota garantija Jūsų sielos ramybei Toyota garantija Jūsų sielos ramybei Toyota suteikia 5 metų (arba 150 000 km) garantiją ir 24/7 pagalbos kelyje paslaugas kiekvienam automobiliui. Be to, Toyota suteikia 10 metų garantiją hibridiniam akumuliatoriui ir mažiausiai 24 mėnesių garantiją bei pagalbos kelyje paslaugas TOYOTA PLUS naudotiems automobiliams. Neoriginalių ir Toyota originalių atsarginių dalių skirtumai Neoriginalių ir Toyota originalių atsarginių dalių skirtumai Neoriginalios atsarginės dalys gali vienodai atrodyti ir puikiai tikti, kaip ir originalios, tačiau negali prilygti joms savo kokybe. Dėl prastos konstrukcijos ir nekokybiškų medžiagų jos neatitinka reikalaujamų standartų. Mes esame įsipareigoję rūpintis Jūsų saugumu ir užtikrinti nepriekaištingą Jūsų automobilio veikimą, todėl rekomenduojame visuomet naudotis Toyota atstovybės paslaugomis ir rinktis originalias Toyota atsargines dalis. Toyota informacija apie atšaukimą Toyota informacija apie atšaukimą Toyota gamina automobilius pagal aukščiausius standartus ir jų eksploatavimo metu taiko įvairius techninės būklės kontrolės metodus. Automobiliai naudojami nevienodomis sąlygomis, todėl kartais mes gauname pranešimų, kad tam tikras automobilio komponentas ar aspektas neatitinka griežtų gamyklos standartų. Šiame puslapyje galėsite pasitikrinti, ar Jūsų automobilis įtrauktas į šią atšaukimo kampaniją. Toyota pristato bendrą pasaulinę iniciatyvą „Start Your Impossible“ Toyota pristato bendrą pasaulinę iniciatyvą „Start Your Impossible“ Toyota, kaip transporto priemonių gamybos įmonė, yra įsipareigojusi suteikti „visiems mobilumo laisvę“.
Toyota – perkamiausias automobilių prekės ženklas Baltijos šalyse Toyota – perkamiausias automobilių prekės ženklas Baltijos šalyse Toyota – paklausiausias automobilių prekės ženklas Estijoje, Latvijoje ir Lietuvoje: 2016 m. parduoti 8397 automobiliai. Toyota ir 2016 m. Paryžiaus automobilių paroda Toyota ir 2016 m. Paryžiaus automobilių paroda Paryžiaus automobilių paroda, kai į didinga kultūros ir novatoriškų idėjų istorija alsuojantį Šviesų miestą susiburia visas automobilių pasaulis, yra tinkamiausia vieta Toyota bendrovei pristatyti savo ateities mobilumo viziją. Toyota vėl pripažinta sėkmingiausiu prekės ženklu Toyota vėl pripažinta sėkmingiausiu prekės ženklu 2016 m. TÜV ataskaitoje Toyota vėl pripažinta sėkmingiausiu prekės ženklu Geriausias prekės ženklas 2015 m. TÜV ataskaitoje Geriausias prekės ženklas 2015 m. TÜV ataskaitoje Artėjant 2015 m. pabaigai, norime prisiminti kai kuriuos šių metų Toyota pasiekimus.
Jūsų slapukų nustatymai

Siekdami geriau Jus aptarnauti, savo interneto svetainėje naudojame slapukus. Jei su tuo sutinkate, galite toliau naudotis interneto svetaine kaip įprastai. Kitu atveju išsiaiškinkite, kaip pakeisti slapukų nustatymus čia.

Patvirtinkite savo parinktis, pažymėdami žymimąjį laukelį, jei su jomis sutinkate, arba atšaukite žymėjimą, jei su jomis nesutinkate: