Toyota Baltijos šalių serviso konsultantų profesinio meistriškumo varžybų laimėjimas atiteko

Vakar Talino Dainų slėnyje Toyota surengė 14-ąsias Baltijos šalių profesinio meistriškumo varžybas, kurių dėmesio centre šį kartą buvo serviso konsultantų aptarnavimo gebėjimai. Geriausiu Baltijos šalyse tapo Latvijos atstovybės Amserv Motors serviso konsultantas Kristaps Narubins.

Toyota Baltic Service Advisor Skills Grand Prix 2017 vardą turinčiose varžybose dalyvavo dešimt Toyota priežiūros konsultantų iš Estijos, Latvijos ir Lietuvos, kurių keturias varžybų užduotis vertino 10 teisėjų.
 
Pasak Toyota Baltic AS aptarnavimo po pardavimo departamento vadovo Marek Maide, Baltijos šalių profesinio meistriškumo varžybos rengiamos siekiant nuolat įvertinti klientų aptarnavimo kokybę ir sukurti tokias situacijas, kai savo gebėjimus reikia perkelti į kitą lygį.

„Šiuolaikiniai automobiliai vis patogesni, tačiau ir techniškai sudėtingesni. Serviso konsultantas daugiau nei bet kada anksčiau yra jungiamoji grandis tarp žmogaus ir technikos, kuris turi suprasti žmogaus poreikius bei sugebėti paprasta kalba išaiškinti visus su automobiliu susijusius priežiūros veiksmus,“ – sakė M. Maide. „Esminis klientų pasitenkinimo elementas be tvarkingo automobilio yra vis labiau įsisąmoninti ir suprasti, kas ir kodėl buvo daryta, ir tai perduoti laikantis aukštų klientų aptarnavimo standartų.“

Tradicinėmis tapusiose varžybose kiekvienais metais dėmesys sutelkiamas į skirtingus aptarnavimo po pardavimo darbus. Prieš du metus varžybų sūkuryje buvo Toyota dažymo ir kėbulų remonto technikai, o šiemet – bendrojo aptarnavimo technikai.
 
Į finalines varžybas patenka tik geriausi Toyota Baltijos šalių tinklui priklausantys sertifikuoti konsultantai. Šiemet buvo po keturis dalyvius iš Estijos ir Lietuvos bei du iš Latvijos. Kiekvienos užduoties atlikimui skirta 40 minučių ir visi dalyviai turi atlikti lygiai tokias pačias užduotis.

Šiuometinės serviso konsultantų užduotys buvo automobilio priėmimas periodinei priežiūrai, automobilio perdavimas klientui po priežiūros, atsakymas į klientų klausimus dėl automobilio priežiūros ir Toyota gaminių bei paslaugų išmanymas.
 
Baltijos šalių profesinio meistriškumo varžybų nugalėtojas gauna Baltijos meistro titulą. Regioniniai nugalėtojai kviečiami į Toyota Motor Corporation būstinę Japonijoje, kur rudenį vyks tarptautinė meistrų asamblėja. Tai yra savaitės trukmės renginys, kuriame geriausi Toyota šeimos nariai gali susitikti ir pasidalinti patirtimi.

/

Žiūrėkite daugiau

2000GT – Toyota sportinių automobilių istorija 2000GT – Toyota sportinių automobilių istorija Toyota 2000GT automobilis, gerai žinomas iš 1967 m. pasirodžiusio filmo apie Džeimsą Bondą „Gyveni tik du kartus“ (You Only Live Twice) su Sean Connery, pasaulio rinką pasiekė tais pačiais metais. Jis iškart tapo rimta paraiška, jog Toyota yra tvirtai pasiryžusi konkuruoti su geriausiais Europoje sportiniais automobiliais. Celica – Toyota sportinių automobilių istorija Celica – Toyota sportinių automobilių istorija 1970 m. dienos šviesą išvydusiam Celica modeliui, kurio pavadinimas ispaniškai reiškia „dangiškas“ arba „dieviškas“, buvo lemta tapti žvaigžde. Celica leido patirti didesnį laisvės pojūtį už vairo, išsiskyrė praktišku salonu ir sportiška bei prieinama komplektacija. Corolla – Toyota sportinių automobilių istorija Corolla – Toyota sportinių automobilių istorija Iš pirmo žvilgsnio gali pasirodyti, jog Corolla – garsiausias Toyota šeimyninis automobilis ir pasaulyje perkamiausias modelis – iškrenta iš bendro Toyota specializuotų sportinių automobilių konteksto. Tačiau iš tiesų yra kitaip: Corolla istorijoje užfiksuoti keli didelio populiarumo susilaukę sportiniai Toyota modeliai. GT86 – Toyota sportinių automobilių istorija GT86 – Toyota sportinių automobilių istorija GT86 pasirodymas 2011 m. sportinių automobilių fanams ir automobilių puristams buvo ilgai laukta atgaiva širdžiai. Iš asortimento dingus MR2, Celica ir Supra, paskutiniuosius kelerius metus nebuvo jokio automobilio, kuris patenkintų jų troškimus. Toyota GT86 buvo būtent tas automobilis, kurio jie taip nekantriai laukė.