Toyota – perkamiausias automobilių prekės ženklas Baltijos šalyse

Toyota lyderystė hibridinių automobilių rinkoje.

Toyota – paklausiausias automobilių prekės ženklas Estijoje, Latvijoje ir Lietuvoje: 2016 m. parduoti 8397 automobiliai.

Toyota – perkamiausias automobilių prekės ženklas Baltijos šalyse: 2016 m. parduoti 8397 automobiliai. Lyginant su 2015 m. pardavimų rezultatais, praėjusiais metais Toyota pardavė 1452 automobiliais daugiau, t. y. pardavimų apimtis išaugo beveik ketvirtadaliu. Toyota užfiksavo ir didžiausią rinkos dalies prieaugį, lyginant su 2015 m. rodikliais: ji pasiekė 12,1 proc. Tai rodo, jog šis prekės ženklas yra populiariausias Baltijos šalyse.

Toyota lyderystė hibridinių automobilių rinkoje

Didėjant Toyota hibridinių modelių pasiūlai, praėjusiais metais ženkliai išaugo ir Toyota hibridinių automobilių pardavimų apimtis. 2015 m. Toyota pardavė 652 hibridinius modelius, o 2016 m. jų pardavimų apimtis padidėjo net 260 proc.: parduoti 1684 hibridiniai automobiliai iš viso Toyota siūlomo asortimento. Tai reiškia, jog iš visų parduotų Toyota modelių Baltijos šalyse praėjusiais metais kas penktas pirkėjas rinkosi Toyota hibridinę technologiją.

Populiariausi Toyota hibridiniai modeliai yra RAV4 Hybrid, Yaris Hybrid ir Auris Hybrid: iš visų parduotų RAV4, Yaris ir Auris automobilių modeliai su hibridine sistema sudarė beveik 40 proc. Yaris Hybrid sudaro daugiau nei pusę šių trijų pagrindinių hibridinių automobilių pardavimų apimties – iki 51 proc. visų parduotų Yaris modelių. Toyota Auris yra C segmento lyderis – parduoti 1725 vnt. Hibridiniai modeliai sudaro 36 proc. visų parduotų Auris automobilių. Neseniai Toyota asortimentą papildė naujausias Toyota C-HR modelis. Dabar Toyota siūlo iš viso 7 skirtingus hibridinius automobilius: Yaris, Auris / Auris Touring Sports, RAV4, Prius, Prius Plug-In, Prius+ ir Toyota C-HR.

Visame pasaulyje jau parduota daugiau nei 10 mln. Toyota hibridinių automobilių

Su džiaugsmu pranešame, jog, remiantis 2017 m. sausio 31 d. duomenimis, bendra Toyota hibridinių automobilių pardavimų apimtis viršijo 10 mln. vnt. ribą. Paskutinysis milijonas buvo parduotas vos per devynis mėnesius – pernai balandį bendra pardavimų apimtis pasiekė 9 mln. vnt. Toks Toyota hibridinių automobilių paklausos augimo tempas byloja apie akivaizdų hibridinės technologijos pranašumą. Šiandien ji tampa pagrindiniu šiltnamio efektą sukeliančių išmetamųjų dujų ir kitų teršalų mažinimo sprendimu.

Toyota bendrovė yra įsipareigojusi mažinti automobilių keliamą taršą pasaulyje ir padėti kurti tvarią visuomenę. Hibridinės technologijos užima pagrindinę vietą tarp Toyota taikomų XXI a. aplinką tausojančių sprendimų. Šios technologijos apima visus komponentus, kurie yra būtini kuriant aplinkos neteršiančias transporto priemones, naudojančias įvairių kombinacijų energijos šaltinius (nuo elektrinių akumuliatorių iki vandenilio kuro elementų). Toyota bendrovė yra pasiryžusi toliau plėsti savo aplinką tausojančių automobilių asortimentą.

Žiūrėkite filmuką:

Žiūrėkite daugiau

Ženevos automobilių parodos centre – Toyota automobiliai Ženevos automobilių parodos centre – Toyota automobiliai 85-ojoje tarptautinėje Ženevos automobilių parodoje Toyota gerbėjams pristatome turtingą ekspoziciją: čia galima išvysti mūsų naujus debiutuojančius modelius, naujoviškas technologijas, lenktyninius automobilius ir net novatorišką automobilį, kuris išskiria tik vandenį! Naujasis Toyota RAV4 Naujasis Toyota RAV4 Naujasis RAV4, pasižymintis ne tik dinamiška, bet ir elegantiška konstrukcija bei erdviu, patogiu salonu leis jaustis nevaržomiems, kad ir kur keliautumėte – nuo miesto centro iki sudėtingo reljefo vietovių. 10 metų Toyota hibridinio akumuliatoriaus garantija 10 metų Toyota hibridinio akumuliatoriaus garantija Keliaukite savo Toyta hibridu nepatirdami jokių rūpesčių net pasibaigus gamyklinei automobilio garantijai. Tobulumui ribų nėra: Toyota Pasaulio ralio čempionate Tobulumui ribų nėra: Toyota Pasaulio ralio čempionate Po sėkmingo debiuto 2017 m. TOYOTA GAZOO Racing komanda pasitinka 2018 m. FIA Pasaulio ralio čempionatą (WRC) turėdama didesnę patirtį, patobulintą automobilį bei dinamišką pilotų komandą ir pasirengusi siekti naujų aukštumų.
Jūsų slapukų nustatymai

Siekdami geriau Jus aptarnauti, savo interneto svetainėje naudojame slapukus. Jei su tuo sutinkate, galite toliau naudotis interneto svetaine kaip įprastai. Kitu atveju išsiaiškinkite, kaip pakeisti slapukų nustatymus čia.

Patvirtinkite savo parinktis, pažymėdami žymimąjį laukelį, jei su jomis sutinkate, arba atšaukite žymėjimą, jei su jomis nesutinkate: