Toyota – olimpinių ir parolimpinių žaidynių partnerė

Sporto ir bendro judėjimo galia.

Su džiaugsmu pranešame apie savo partnerystę su Tarptautiniu olimpiniu komitetu ir Tarptautiniu parolimpiniu komitetu, kuri truks iki 2024 m. Per kitus aštuonerius metus mes stengsimės pagyvinti žaidynes, kad jos dar labiau kaitintų emocijas nei anksčiau. Mes tikime judėjimo galia. Šis tikėjimas skatina mus kurti novatoriškus transporto sprendimus visam pasauliui.

Toyota tiki judėjimo galia
Toyota tiki judėjimo galia

Mes puoselėjame bendras vertybes ir, kaip ir kiekvienas sportininkas, esame kupini vidinio užsidegimo, verčiančio judėti į priekį. Pasitelkę savo vaizduotę, žinių troškimą ir entuziazmą, mes įkvėpsime pasaulį naujiems pasiekimams.
Glaudžiai bendradarbiaudami su olimpinėse ir parolimpinėse žaidynėse dalyvaujančiais įvairių sporto šakų sportininkais ir federacijomis, mes ketiname transformuoti žaidynes ir įnešti ilgalaikį savo indėlį. Tai jaudinančios kelionės pradžia. Mes norime, kad visi pasinertų į šią kelionę – nuo sportininkų stadione iki žaidynes savo namuose stebinčių sirgalių.
Mes sieksime palaikyti olimpinių ir parolimpinių žaidynių vertybes, žmogaus vidinę stiprybę ir tą nenumalšinamą troškimą plėsti galimybių ribas.

Tai tik pradžia
 

Mums be galo malonu bendradarbiauti su tokiomis įkvepiančiomis organizacijomis. Mes jau visomis išgalėmis darbuojamės, kad padarytume žmonėms ir visuomenei teigiamą poveikį. Tikimės, jog jūs taip pat nekantriai lauksite žaidynių. Tai bus neįtikėtinai jaudinanti kelionė.