2017 m. Toyota Yaris pasirodymo proga mes pakvietėme grupę Europos Instagram vartotojų įamžinti naująjį automobilį Leideno miesto ir jo apylinkių fone Olandijoje. Kiekvieną jų supažindinome su vietos Instagram vartotojais, kad šie padėtų atrasti geriausias miesto vietas nuostabiems kadrams sukurti.

Naujasis 2017 m. laidos Toyota Yaris iki 50 proc. kelionės laiko leidžia mėgautis elektros režimo teikiamais vairavimo malonumais. Be to, jo nereikia įkrauti. Tai mes vadiname #YarisEffect. Norėdami pademonstruoti šiuos naujojo Yaris privalumus ir kartu įamžinti jo naująjį dizainą, mes pakvietėme grupę Europos Instagram vartotojų praleisti savaitgalį už šio automobilio vairo. Mes supažindinome juos su vietos Instagram vartotojais, kad šie padėtų rasti tinkamą fotosesijos vietą ir išgauti idealų kadrą. Koks rezultatas? Suburta puiki komanda fotografų, besidominčių skirtingomis sritimis – nuo architektūros ir dizaino iki gyvenimo būdo ir mados.

Šio bendro projekto vaisius – įdomūs, įvairialypiai naujojo Yaris vaizdai, atspindintys kiekvieno dalyvaujančio Instagram fotografo individualų stilių. Peržiūrėkite toliau esančią vaizdų galeriją ir filmuką apie kūrybos procesą.

Žiūrėkite daugiau

Naujojo Yaris energijos dozė Ženevoje Naujojo Yaris energijos dozė Ženevoje Ženevoje, viename brangiausių Europos miestų, vyksiančios automobilių parodos lankytojus Toyota pasitiks gausia ir įdomia ekspozicija. Tarptautinėje Ženevos automobilių parodoje turi apsilankyti kiekvienas save gerbiantis Toyota fanas: čia bus galima išvysti dinamišką naująjį Yaris, sportiškąjį jo brolį GRMN, radikalų miesto koncepcinį modelį i-TRIL, taip pat susipažinti su TOYOTA GAZOO Racing naujienomis. Toyota – perkamiausias automobilių prekės ženklas Baltijos šalyse Toyota – perkamiausias automobilių prekės ženklas Baltijos šalyse Toyota – paklausiausias automobilių prekės ženklas Estijoje, Latvijoje ir Lietuvoje: 2016 m. parduoti 8397 automobiliai. TOYOTA GAZOO Racing TOYOTA GAZOO Racing Pasaulyje organizuojamos įvairios sirgalių kraują kaitinančios automobilių sporto varžybos – nuo žiedinių lenktynių iki ralio čempionatų. Dabar visą Toyota veiklą automobilių sporto pasaulyje mes sutelkėme į vieną pavadinimą – TOYOTA GAZOO Racing. TOYOTA Motorsport GmbH grįžta į pasaulio ralio čempionatą TOYOTA Motorsport GmbH grįžta į pasaulio ralio čempionatą TOYOTA Motorsport GmbH (TMG) 2017 m. grįš į FIA Pasaulio ralio čempionatą (WRC), kuriame ji dalyvaus su Kelno technikos centre sukonstruotu automobiliu.
Jūsų slapukų nustatymai

Siekdami geriau Jus aptarnauti, savo interneto svetainėje naudojame slapukus. Jei su tuo sutinkate, galite toliau naudotis interneto svetaine kaip įprastai. Kitu atveju išsiaiškinkite, kaip pakeisti slapukų nustatymus čia.

Patvirtinkite savo parinktis, pažymėdami žymimąjį laukelį, jei su jomis sutinkate, arba atšaukite žymėjimą, jei su jomis nesutinkate: