2017 m. Toyota Yaris pasirodymo proga mes pakvietėme grupę Europos Instagram vartotojų įamžinti naująjį automobilį Leideno miesto ir jo apylinkių fone Olandijoje. Kiekvieną jų supažindinome su vietos Instagram vartotojais, kad šie padėtų atrasti geriausias miesto vietas nuostabiems kadrams sukurti.

Naujasis 2017 m. laidos Toyota Yaris iki 50 proc. kelionės laiko leidžia mėgautis elektros režimo teikiamais vairavimo malonumais. Be to, jo nereikia įkrauti. Tai mes vadiname #YarisEffect. Norėdami pademonstruoti šiuos naujojo Yaris privalumus ir kartu įamžinti jo naująjį dizainą, mes pakvietėme grupę Europos Instagram vartotojų praleisti savaitgalį už šio automobilio vairo. Mes supažindinome juos su vietos Instagram vartotojais, kad šie padėtų rasti tinkamą fotosesijos vietą ir išgauti idealų kadrą. Koks rezultatas? Suburta puiki komanda fotografų, besidominčių skirtingomis sritimis – nuo architektūros ir dizaino iki gyvenimo būdo ir mados.

Šio bendro projekto vaisius – įdomūs, įvairialypiai naujojo Yaris vaizdai, atspindintys kiekvieno dalyvaujančio Instagram fotografo individualų stilių. Peržiūrėkite toliau esančią vaizdų galeriją ir filmuką apie kūrybos procesą.

Žiūrėkite daugiau

Jūsų slapukų nustatymai

Siekdami geriau Jus aptarnauti, savo interneto svetainėje naudojame slapukus. Jei su tuo sutinkate, galite toliau naudotis interneto svetaine kaip įprastai. Kitu atveju išsiaiškinkite, kaip pakeisti slapukų nustatymus čia.

Patvirtinkite savo parinktis, pažymėdami žymimąjį laukelį, jei su jomis sutinkate, arba atšaukite žymėjimą, jei su jomis nesutinkate: