Toyota pristato: "Driven"

Šefo Nick Bril istorija

Dviem Michelin žvaigždutėmis įvertinto restorano "Jane" Antverpene (Belgija) šefas ir savininkas Nick Bril į kulinarines aukštumas užkopė dėl savo nuolatinių tobulumo paieškų ir siekio pačiam tobulėti, nenumaldomos aistros ir begalinio troškimo plėsti galimybių ribas.

Nick Bril – Belgijos mieste Antverpene įsikūrusio garsaus restorano "Jane" savininkas ir šefas. Restoranas yra pelnęs dvi Michelin žvaigždutes, užima 89-ąją vietą 50 geriausių pasaulio restoranų reitinge, yra gavęs 18 iš 20 „Gault-Millau“ taškų... Be to, Nick yra pripažintas didžėjus, keliautojas, taip pat šeimos žmogus. Iš kur jis semiasi įkvėpimo savo gyvenime ir darbe? Kaip jam pavyksta toliau tobulėti?

Šiandien kartu su Nick vykstame į Japoniją tyrinėti šios šalies maisto kultūros. Nick susitiks su Michelin žvaigždute įvertintu sušių meistru, kuris supažindins jį su nuolatinio tobulėjimo (kaizen) mąstysena ir mokys ją taikyti kulinarijos srityje. Nick taip pat susipažins su garsia japonų meistriškumo tradicija ir ieškos naujų įkvepiančių idėjų, kurios galėtų praturtinti jo restoraną.

Driven – serija pasakojimų apie žmones ir apie tai, kas varo jų gyvenimą į priekį. Pergalės troškimas. Tobulumo siekis. Nuotykių troškimas. Greitai pasirodys naujų epizodų.

Žiūrėkite daugiau

Toyota vėl pripažinta sėkmingiausiu prekės ženklu Toyota vėl pripažinta sėkmingiausiu prekės ženklu 2016 m. TÜV ataskaitoje Toyota vėl pripažinta sėkmingiausiu prekės ženklu Geriausias prekės ženklas 2015 m. TÜV ataskaitoje Geriausias prekės ženklas 2015 m. TÜV ataskaitoje Artėjant 2015 m. pabaigai, norime prisiminti kai kuriuos šių metų Toyota pasiekimus. Toyota patikimumas Toyota patikimumas Susipažinkite su tikromis istorijomis apie Toyota automobilius, kurie visuomet pasirengę bet kokiems jūsų gyvenimo žygiams. 2014 m. JD Power apdovanojimai – Toyota 2014 m. JD Power apdovanojimai – Toyota Vokietijos automobilių savininkų poreikių patenkinimo studijoje aukščiausia vieta skirta Avensis modeliui.
Jūsų slapukų nustatymai

Siekdami geriau Jus aptarnauti, savo interneto svetainėje naudojame slapukus. Jei su tuo sutinkate, galite toliau naudotis interneto svetaine kaip įprastai. Kitu atveju išsiaiškinkite, kaip pakeisti slapukų nustatymus čia.

Patvirtinkite savo parinktis, pažymėdami žymimąjį laukelį, jei su jomis sutinkate, arba atšaukite žymėjimą, jei su jomis nesutinkate: