Toyota 2018 m. Ženevos automobilių parodoje

Geresnės mobilumo galimybės visiems.

Turėdami nepralenkiamą 20 metų patirtį hibridinių automobilių rinkoje, esame pasiryžę didinti Toyota hibrido patrauklumą klientams. Naujasis Auris turi visiškai naują 2,0 l hibridinį galios agregatą, kuris sukuria dinamiškesnę, labiau įtraukiančią vairavimo patirtį. Smagus vairavimas neabejotinai buvo vienas iš tikslų kuriant naująjį AYGO, kuris turi naują priekio dizainą ir geresnes eksploatacines savybes, labiau pritaikytas vairuoti mieste. GR Supra Racing Concept – tai mūsų pažadas prikelti pagarsėjusį Supra modelį.

video
Start Your Impossible

Šių metų Ženevos automobilių parodoje Toyota tęsia savo įsipareigojimą tapti žmonių mobilumo bendrove ir pristato Start Your Impossible kampaniją, kuri papildys mūsų olimpinių ir parolimpinių žaidynių rėmimo įsipareigojimus. Mūsų tikslas – gerinti mobilumo galimybes visiems, todėl pristatome tris elektrinius automobilius: Concept-i, Concept-i RIDE ir Concept-i WALK.

Concept-i naudoja dirbtinį intelektą ir pažangų ryšį, kurie leidžia suprasti vairuotojo įpročius ir pageidavimus. Su automatinėmis vairavimo funkcijomis keliavimas taps paprastesnis, saugesnis ir malonesnis. Concept-i RIDE – tai automobilis, kuriuo lengvai gali naudotis judėjimo negalią turintieji, pavyzdžiui, neįgaliųjų vežimėliuose sėdintys asmenys. Concept-i WALK yra kompaktiškas ir lengvai valdomas, todėl puikiai tinka judėti pėsčiųjų zonose.

Toyota taip pat dirba su naujos kartos vandenilio technologija, kuri buvo pritaikyta Fine-Comfort Ride automobilyje. Šis kuro elementais varomas automobilis – tai žvilgsnis į aukščiausios klasės ateities sedaną, kuris vienu įkrovimu gali nuvažiuoti daugiau nei 1000 km, turi greito degalų papildymo funkciją ir visiškai neteršia aplinkos.

Naujos kartos hibridinis automobilis

Toyota visada stengiasi klausytis savo klientų ir reaguoti į jų pateiktus atsiliepimus. Turėdami nepralenkiamą 20 metų patirtį hibridinių automobilių rinkoje ir viršiję 11 milijonų parduotų automobilių skaičių visame pasaulyje, mes pasiryžę toliau tobulinti savo hibridinius automobilius ir didinti jų populiarumą tarp naujų klientų. Dėl šios priežasties pagrindiniai Toyota modeliai, pradedant naujuoju Auris, nuo šiol turės du hibridinius galios agregatus: standartinį 1,8 l agregatą ir visiškai naują 2,0 l agregatą, kuris išnaudos visas naujosios Toyota New Global Architecture (TNGA) platformos teikiamas galimybes ir didins važiavimo komfortą ir stabilumą bei palengvins vairavimą ir darys jį malonesnį.

Ilgesnis ir žemesnis už savo pirmtaką, naujasis Auris pasižymi daug dinamiškesne forma ir ryškesniu priekio dizainu. Dėl 40 mm didesnio ilgio ir 20 mm mažesnio aukščio, naujasis modelis atrodo aptakesnis, o priekinis matomumas taip pat pagerėjo.

Smagesnis vairavimas nei anksčiau

Naujasis Toyota AYGO, pirmą kartą pristatytas 2018 m. Ženevos automobilių parodoje, gali pasigirti atnaujintu jaunatvišku įvaizdžiu bei geresnėmis eksploatacinėmis savybėmis, dėl kurių mažiausiasis mūsų modelis tapo dar smagesnis vairuoti.

Modelis išsaugojo simbolinį X dizainą priekyje, kuris nebėra vien tik dvimatis dažymas ir buvo perdarytas į išraiškingesnį trimatį architektūros elementą. Naujasis AYGO pritaikytas įvairių klientų skoniams ir poreikiams. X-play yra standartinės komplektacijos modelis, kurio pagrindu atliekamos visos modifikacijos. Naujoji aukštesnė komplektacija x-clusiv apima standartinės x-play komplektacijos ypatybes. Šio modelio kėbulas gali būti puošiamas dvispalvėmis trijų spalvų variacijomis.AYGO asortimentą taip pat papildys du specialūs modeliai: x-cite ir x-trend.

Naujasis AYGO gali pasigirti geresnėmis eksploatacinėmis savybėmis ir patobulinta važiavimo dinamika, kuri dar labiau pagerina manevringumą mieste bei išlaiko neprilygstamą šioje klasėje degalų taupumą.

TOYOTA GAZOO Racing: dar geresni automobiliai

TOYOTA GAZOO Racing prekės ženklas buvo pristatytas praėjusiais metais, siekiant varžytis automobilių sporte ir skatinti save kurti vis geresnius automobilius. Sukurtas su TOYOTA GAZOO Racing prekės ženklu, GR Supra Racing Concept puikiai išreiškia „smagaus vairavimo“ savybę, kurią Toyota užsibrėžusi kaip kriterijų siekiant kurti vis geresnius automobilius.

Pasirodęs Ženevos automobilių parodoje GR Supra Racing Concept sieks atgaivinti garsiausio Toyota spalvingos sportinių automobilių karjeros modelio vardą ir dvasią bei įtikinti, kad Toyota rimtai pasiryžusi prikelti legendinį Supra modelį. Tai taip pat galimybė sukurti automobilį, pasižyminti puikiomis eksploatacinėmis savybėmis tiek kelyje, tiek trasoje. Kompaktiškas dvivietis GR Supra Racing Concept pasižymi neįtikėtina variklio ir galinių varomųjų ratų derme ir yra pagamintas iš pažangių lengvasvorių medžiagų.

Žiūrėkite daugiau

Mes naudojate svetainės slapukus

Slapukai naudojami siekiant užtikrinti geriausią mūsų svetainės naršymo patirtį, teikti trečiųjų šalių paslaugas bei priemones, padėti mums suprasti bei pagerinti svetainės veikimą, taip pat – reklamos tikslais.

Rekomenduojame sutikti su visais slapukais. Jei nesutinkate, galite lengvai pakeisti nuostatas, paspausdami toliau esančią slapukų nuostatų parinktį. Visą informaciją rasite mūsų slapukų politikoje.