Toyota 2018 m. Paryžiaus automobilių parodoje

Inovatyvių mobilumo sprendimų tiekėja

Automobilių pramonėje vyksta kartą per šimtmetį pasitaikančios permainos. Reaguodama į tai, Toyota siekia pakeisti savo, kaip vien automobilių gamintojos statusą, ir tapti visiems prieinamų geresnių naujoviškų mobilumo sprendimų tiekėja. Šių metų Paryžiaus automobilių parodoje Toyota demosntruoja dvi pagrindines naujoves: patobulintą hibridinę technologiją ir Toyota New Global Architecture (TNGA) platformą. Abi šios naujovės yra įdiegtos naujajame Corolla Touring Sports modelyje, jo mažesniajame hečbeko modelyje, atnaujintame RAV4 Hybrid modelyje ir į Europą sugrįžtančiame Camry.

NAUJOJI COROLLA

Naujoji Corolla demonstruoja dinamiškesnį dizainą, derinantį sportinį ir kompaktišką hečbeko bei aptakų ir universalų Touring Sports stilių. Varomas naujo 2,0 l savaime įsikraunančio hibridinio agregato, naujasis modelis papildo 2018 m. Corolla asortimentą ir žymi Toyota dvigubos hibridinės strategijos pradžią.

Visi pagrindiniai modeliai dabar gali būti ir hibridai, o rinktis galima iš dviejų hibridinių galios agregatų: 1,8 l 122 AG variklis išsiskiria tyliai veikiančia, intuityviai valdoma ir greitai reaguojančia savaime įsikraunančia EV technologija bei mažomis eksploatacinėmis išlaidomis, o 2,0 l 180 AG sistema pasižymi visais minėtais privalumais, leisdama mėgautis dar didesniu važiavimo komfortu, stabilumu, tikslesniu valdymu ir maloniais vairavimo potyriais.

Naujoji Corolla kommplektuojama ant TNGA GA-C platformos, kuri užtikrina smagesnius vairavimo potyrius dėl 10 mm žemesnio svorio centro, daugiasvirtės galinės pakabos, kuri montuojama kaip standartinė įranga visuose Corolla modeliuose, ir 60 proc. standesnio kėbulo, kuriame naudojamas ypatingai tvirtas plienas, sutvirtinantis pagrindines kėbulo dalis.

/
/
/

NAUJASIS RAV4

Atnaujintas penktosios kartos RAV4 pradeda naują visureigių etapą, keisdamas jų dinamikos, galios ir saugumo sampratą: šias permainas lemia pirmąkart visureigyje panaudota TNGA platforma ir naujas efektingas visureigio dizainas. Automobilio vidus stebina ne tik didesne erdve ir geresnėmis komforto ypatybėmis, bet ir išskirtine kokybe ir kruopščia apdaila. Naujasis RAV4 iki šiol yra vienintelis klasėje, siūlomas su savaime įsikraunančia hibridine sistema – 2,5 l 222 DIN AG TNGA hibridinis galios agregatas demonstruoja ženkliai pasikeitusius galios, reakcijos ir efektyvumo rodiklius bei mažiausias klasėje degalų sąnaudas ir taršos lygį. Atnaujinta ir ištobulinta naujojo hibridinio RAV4 visureigio elektrinė visų varomųjų ratų sistema užtikrina efektyvesnes važiavimo charakteristikas sudėtingomis sąlygomis ir patikimą valdymą važiuojant slidžiu paviršiumi. Naujasis RAV4 taip pat yra pirmasis Toyota automobilis, į kurio standartinės Toyota Safety Sense įrangos sąrašą įtraukta daugiau pažangių technologijų, padedančių išvengti avarijų ir suteikiančių didesnę pagalbą vairuotojui, įskaitant automatinio vairavimo sistemas.

/
/
/

NAUJASIS CAMRY

Po 14 metų pertraukos Toyota europiečiams vėl pristato Camry automobilį, dabar varomą ir elektrinės-hibridinės technologijos. Pirmąkart pasirodydamas 2018 m. Paryžiaus automobilių parodoje, naujasis Toyota Camry Hybrid stebina visomis pagrindinėmis vertybėmis, dėl kurių šis automobilis išliko toks populiarus iki šių dienų, – geriausia klasėje reputacija dėl kokybės, patvarumo ir patikimumo, taip pat ramų ir kokybišką važiavimą lemiančiomis savybėmis. Jis išsiskiria nauju įspūdingu išorės bei vidaus dizainu, nepriekaištingu komfortu, erdvumu ir šiuolaikinėmis pavaros technologijomis. Camry komplektuojamas su 2,5 l hibridiniu-elektriniu savaime įsikraunančiu galios agregatu, kuris išsiskiria mažomis degalų sąnaudomis, žemu taršos lygiu, tyliu veikimu, didesne galia ir greitesne reakcija. Naujausios kartos Camry įkūnija Toyota modulinės platformos (TNGA) projektavimo ir konstravimo koncepciją. TNGA leidžia idealiai suderinti automobilių entuziastus džiuginantį vairavimo malonumą ir patrauklų stilių su aukšta surinkimo kokybe, itin efektyvia įranga ir patogiomis naudoti naujoviškomis technologijomis.

/
/
/

Toyota Yaris GR Sport

Toyota mažų automobilių asortimentą papildo sportiškesnio vairavimo patirtį siūlantis naujasis Yaris GR SPORT, sukurtas įkvėpimo semiantis iš išskirtinio galingo Yaris GRMN hečbeko. GR SPORT modelio pasirodymas – dar vienas pavyzdys, kaip sėkmingai dalyvaudama pasaulio automobilių lenktynėse TOYOTA GAZOO Racing komanda gali tiesiogiai pasitarnauti kuriant keliams skirtus įspūdingus naujos kartos GR serijos automobilius. Toyota grįžimas į Pasaulio ralio čempionatą 2017 m. paskatino imtis galingo Yaris GRMN projekto. Šis automobilis susilaukė ypač palankaus kritikų įvertinimo ir didelės komercinės sėkmės – pirkėjai visus 400 pavyzdinių modelių išgraibstė dar jiems nepasiekus prekybos salonų. Dėl GAZOO Racing sportinio indėlio naujasis GR SPORT užima ypatingą vietą tarp Yaris modelių: jis išsiskiria kvapą gniaužiančia važiavimo dinamika ir sportiniu stiliumi. Pritaikius iš GRMN perimtą naują pakabą, automobilis yra geriau valdomas ir greičiau reaguoja į komandas. Jame panaudoti į GRMN montuojamus panašūs Sachs specialūs aktyvieji amortizatoriai ir vientisas (ne tuščiaviduris) stabilizatorius didesniam standumui užtikrinti. GR SPORT komplektuojamas su unikaliais juodais 17 colių lengvojo lydinio ratlankiais ir Bridgestone Potenza RE50 205/45 R17 padangomis, kokios montuojamos GRMN automobilyje. GR SPORT bus gaminamas tik su penkerių durelių kėbulu ir bus siūlomas su Yaris standartiniu 1,5 l hibridiniu-elektriniu galios agregatu.

/
/
/

TOYOTA YARIS Y20

Toyota atiduoda duoklę pirmajam Yaris, įtraukdama į savo 2019 m. modelių asortimentą naują versiją Yaris Y20, kuri pasirodo šiam sėkmingai įsitvirtinusiam B klasės automobiliui švenčiant savo 20-ąjį jubiliejų. Pirmą kartą Paryžiaus automobilių parodoje šis modelis demonstruotas 1998 metais. Po dviejų dešimtmečių ir pasirodžiusių trijų kartų Yaris užsitikrino perkamiausio Toyota modelio Europoje statusą. Atnaujintas Yaris asortimentas, pirmąkart pristatomas Paryžiaus automobilių parodoje, puikuojasi nauja multimedijos sistema, kuri pasižymi išmaniųjų telefonų integracijos funkcija. Stiliaus prasme Y20 modelis primins 1998 metais gamintą modelį, patobulintą pasitelkiant šiuolaikinį dvispalvį kėbulo apdailos variantą su tamsiai pilkos spalvos stogu. Bus galima įsigyti standartines ir dvispalves kėbulo versijas. Pastarojoje derinami sidabro, perlamutro ar juodos spalvos kėbulo dažai su naująją tamsiai pilkos spalvos stogo apdaila. Išorėje šis modeliais išsiskirs tamsiai pilkos spalvos apdailos elementais.

/
/
/

Antrosios kartos Toyota Safety Sense

Kurdama saugią mobilią visuomenę, Toyota tiki, jog yra svarbu skatinti požiūrį, apimantį žmones, automobilius ir eismo aplinką, bei siekti „saugos realiama pasaulyje“, mokantis iš nelaimingų atsitikimų ir integruojant šias žinias į automobilių tobulinimą. Vienu žingsneliu priartėjusi prie savo tikslo sukurti automobilių visuomenę, kurioje nevyktų jokie nelaimingi atsitikimai, Toyota ir toliau plėtoja antrosios kartos Toyota Safety Sense saugos sistemas.

Patobulintame aktyviųjų saugos sistemų pakete dabar montuojama vieno lęšio kamera ir milimetrinių bangų radaras. Abiejų sistemų veikimas buvo pagerintas išplečiant pavojaus fiksavimo apimtis ir jų funkcionalumą.

Naujasis sistemų paketas dabar yra mažesnio dydžio, todėl lengviau montuojamas visuose Toyota modeliuose. Toyota Safety Sense saugos sistemų paketą sudaro Pre-Collision sistema (PCS), adaptyvioji pastovaus greičio palaikymo sistema (ACC), nukrypimo iš važiuojamosios juostos sistema (LDA), pagalbinė kelio ženklų atpažinimo sistema (RSA) ir automatinė tolimųjų šviesų sistema (AHB). Be to, pristatoma ir naujoji važiuojamosios juostos kontrolės sistema (LTA), sukurta pagerinti važiavimo charakteristikas.

Pre-collision system
/
Adaptive cruise control
/
Lane trace assist
/
Road sign assist
/
Automatic High Beam
/

Naujoviškas spaudos konferencijos metodas

Toyota taip pat pritaikė naujoves ir masinės informacijos priemonių struktūroje, todėl tradicinė spaudos konferencija „prie stendo“ buvo pakeista nauju skaitmeniniu formatu, prieinamu bet kuriuo metu – prie stendo arba internetu, pačioje automobilių parodoje ar bet kuriame pasaulio kampelyje.
 
Skaitmeninė spaudos konferencija vyks adresu parisms.toyota-europe.com bei Toyota Motor Europe YouTube kanale.

Daugiau apie Toyota automobilių parodas

Toyota 2018 m. Ženevos automobilių parodoje Toyota 2018 m. Ženevos automobilių parodoje Turėdami nepralenkiamą 20 metų patirtį hibridinių automobilių rinkoje, esame pasiryžę didinti Toyota hibrido patrauklumą klientams. Tobulumui ribų nėra: Toyota Pasaulio ralio čempionate Tobulumui ribų nėra: Toyota Pasaulio ralio čempionate Po sėkmingo debiuto 2017 m. TOYOTA GAZOO Racing komanda pasitinka 2018 m. FIA Pasaulio ralio čempionatą (WRC) turėdama didesnę patirtį, patobulintą automobilį bei dinamišką pilotų komandą ir pasirengusi siekti naujų aukštumų. Ieškant #YarisEffect Ieškant #YarisEffect 2017 m. Toyota Yaris pasirodymo proga mes pakvietėme grupę Europos Instagram vartotojų įamžinti naująjį automobilį Leideno miesto ir jo apylinkių fone Olandijoje. Ribotos laidos Toyota Yaris GRMN Ribotos laidos Toyota Yaris GRMN Po 17 metų pertraukos nenugalimoji Toyota komanda grįžta į FIA Pasaulio ralio čempionatą su 2017 m. Yaris WRC automobiliu.
Jūsų slapukų nustatymai

Siekdami geriau Jus aptarnauti, savo interneto svetainėje naudojame slapukus. Jei su tuo sutinkate, galite toliau naudotis interneto svetaine kaip įprastai. Kitu atveju išsiaiškinkite, kaip pakeisti slapukų nustatymus čia.

Patvirtinkite savo parinktis, pažymėdami žymimąjį laukelį, jei su jomis sutinkate, arba atšaukite žymėjimą, jei su jomis nesutinkate: