„Toyota“ yra automobilių ralio pasaulio čempionė!

Komandinėje įskaitoje ralio čempionų titulas buvo pelnytas Australijos etape

„Toyota“ yra automobilių ralio pasaulio čempionė!

Tommi Mäkineno vadovaujama komanda, kurios pagrindinė būstinė yra Centrinėje Suomijoje, Puuppola kaime, užsitikrino čempionų titulą WRC paskutiniajame sezono etape Australijoje. Mäkinenas taip pat įėjo į istoriją. Jis tapo pirmuoju ralio čempiono titulą laimėjusiu vyru, būdamas ir pilotu, ir komandos vadovu. Mäkineną pergalė ne tik nudžiugino, bet ir nustebino. „Prieš 4 metus mes dar net neturėjome aiškaus sprendimo dėl dalyvavimo čempionate, o dabar esame pasaulio čempionai. Tai neįtikėtina,“ – džiaugėsi Mäkinenas. 
Jari-Matti Latvala tapo etapo nugalėtoju ir užėmė antrąją vietą, jo rezultatas – 32,5 sek. Prie „Toyota“ sėkmės prisidėjo ir ketvirtąją vietą užėmęs Esapekka Lappi. Trečiasis „Toyota“ pilotas Ottas Tänakas, iki paskutinės akimirkos varžęsis individualioje įskaitoje dėl titulo pasaulio čempionate, lemiamą dieną varžybas turėjo nutraukti. 
„Esu labai laimingas dėl pergalės. Po gana ilgo laiko pagaliau jaučiu palengvėjimą,“ – sakė etapą laimėjęs Jari-Matti Latvala.
„Sąlygos buvo labai sudėtingos – šiandien lengvai galėjome ir nuo kelio nuvažiuoti. Man viskas sekėsi gerai. Labai gaila, kad Ottas (Tänakas) turėjo sustoti. Prieš paskiausiąjį etapą buvau pilnas vilčių ir šiek tiek nervinausi, nes norėjau, kad mums viskas pasisektų. Pelnyti komandinį pasaulio čempionato titulą yra fantastika. Aš tikrai didžiuojuosi visa komanda ir tuo, ką dėl jos padarė kiekvienas komandos narys. Visi sunkiai dirbo ir šį garbingą titulą laimėjo pelnytai!“

/

Žiūrėkite daugiau

2019 m. Dakaro ralis atnešė pergalę! 2019 m. Dakaro ralis atnešė pergalę! Pietų Afrikoje pagamintas „Toyota Hilux“, vairuojamas „Toyota Gazoo Racing SA“ komandos ekipažo Nassero Al Attiyah ir Mathieu Baumelio, iškovojo pergalę. Susipažinkite su Toyota Corolla hibridų šeima Susipažinkite su Toyota Corolla hibridų šeima Corolla Hybrid pradeda naują jaudinantį raidos etapą. Revoliucinė modulinė TNGA platforma leido atnaujinti Corolla sedaną, hečbeką ir Touring Sports modelį pažangiais hibridiniais galios agregatais, kurie užtikrina neprilygstamą vairavimo patirtį. Naujasis Toyota RAV4 Naujasis Toyota RAV4 Naujasis RAV4, pasižymintis ne tik dinamiška, bet ir elegantiška konstrukcija bei erdviu, patogiu salonu leis jaustis nevaržomiems, kad ir kur keliautumėte – nuo miesto centro iki sudėtingo reljefo vietovių. 10 metų Toyota hibridinio akumuliatoriaus garantija 10 metų Toyota hibridinio akumuliatoriaus garantija Keliaukite savo Toyta hibridu nepatirdami jokių rūpesčių net pasibaigus gamyklinei automobilio garantijai.
Jūsų slapukų nustatymai

Siekdami geriau Jus aptarnauti, savo interneto svetainėje naudojame slapukus. Jei su tuo sutinkate, galite toliau naudotis interneto svetaine kaip įprastai. Kitu atveju išsiaiškinkite, kaip pakeisti slapukų nustatymus čia.

Patvirtinkite savo parinktis, pažymėdami žymimąjį laukelį, jei su jomis sutinkate, arba atšaukite žymėjimą, jei su jomis nesutinkate: