„Toyota“ yra automobilių ralio pasaulio čempionė!

Komandinėje įskaitoje ralio čempionų titulas buvo pelnytas Australijos etape
„Toyota“ yra automobilių ralio pasaulio čempionė!

Tommi Mäkineno vadovaujama komanda, kurios pagrindinė būstinė yra Centrinėje Suomijoje, Puuppola kaime, užsitikrino čempionų titulą WRC paskutiniajame sezono etape Australijoje. Mäkinenas taip pat įėjo į istoriją. Jis tapo pirmuoju ralio čempiono titulą laimėjusiu vyru, būdamas ir pilotu, ir komandos vadovu. Mäkineną pergalė ne tik nudžiugino, bet ir nustebino. „Prieš 4 metus mes dar net neturėjome aiškaus sprendimo dėl dalyvavimo čempionate, o dabar esame pasaulio čempionai. Tai neįtikėtina,“ – džiaugėsi Mäkinenas. 
Jari-Matti Latvala tapo etapo nugalėtoju ir užėmė antrąją vietą, jo rezultatas – 32,5 sek. Prie „Toyota“ sėkmės prisidėjo ir ketvirtąją vietą užėmęs Esapekka Lappi. Trečiasis „Toyota“ pilotas Ottas Tänakas, iki paskutinės akimirkos varžęsis individualioje įskaitoje dėl titulo pasaulio čempionate, lemiamą dieną varžybas turėjo nutraukti. 
„Esu labai laimingas dėl pergalės. Po gana ilgo laiko pagaliau jaučiu palengvėjimą,“ – sakė etapą laimėjęs Jari-Matti Latvala.
„Sąlygos buvo labai sudėtingos – šiandien lengvai galėjome ir nuo kelio nuvažiuoti. Man viskas sekėsi gerai. Labai gaila, kad Ottas (Tänakas) turėjo sustoti. Prieš paskiausiąjį etapą buvau pilnas vilčių ir šiek tiek nervinausi, nes norėjau, kad mums viskas pasisektų. Pelnyti komandinį pasaulio čempionato titulą yra fantastika. Aš tikrai didžiuojuosi visa komanda ir tuo, ką dėl jos padarė kiekvienas komandos narys. Visi sunkiai dirbo ir šį garbingą titulą laimėjo pelnytai!“

/

Žiūrėkite daugiau

Toyota ir įgaliotosios atstovybės informacija dėl Covid-19 Toyota ir įgaliotosios atstovybės informacija dėl Covid-19 Mes darome viską siekdami užtikrinti, kad visos mūsų paslaugos būtų Jums pasiekiamos net ir dabartinėje krizinėje situacijoje. Vis dėlto, norėtume atkreipti dėmesį, kad gali keistis Toyota įgaliotųjų atstovybių darbo valandos ir teikiamos paslaugos. Toyota salono oro filtrai - gaivus oras Jūsų automobilyje Toyota salono oro filtrai - gaivus oras Jūsų automobilyje Toyota salono oro filtrai neleidžia oro teršalams patekti į automobilio vidų, todėl oras jo viduje išlieka gaivus ir švarus. Sunkumai užgrūdina. Toyota Dakaro ralyje Sunkumai užgrūdina. Toyota Dakaro ralyje Dakaro ralyje svarbus ne tik greitis, bet ir kokybė, patikimumas bei patvarumas. Sužinokite daugiau apie TOYOTA GAZOO Racing dalyvavimą legendiniame ralyje. Toyota garantija Jūsų sielos ramybei Toyota garantija Jūsų sielos ramybei Toyota suteikia 5 metų (arba 150 000 km) garantiją ir 24/7 pagalbos kelyje paslaugas kiekvienam automobiliui. Be to, Toyota suteikia 10 metų garantiją hibridiniam akumuliatoriui ir mažiausiai 24 mėnesių garantiją bei pagalbos kelyje paslaugas TOYOTA PLUS naudotiems automobiliams.
Mes naudojate svetainės slapukus

Slapukai naudojami siekiant užtikrinti geriausią mūsų svetainės naršymo patirtį, teikti trečiųjų šalių paslaugas bei priemones, padėti mums suprasti bei pagerinti svetainės veikimą, taip pat – reklamos tikslais.

Rekomenduojame sutikti su visais slapukais. Jei nesutinkate, galite lengvai pakeisti nuostatas, paspausdami toliau esančią slapukų nuostatų parinktį. Visą informaciją rasite mūsų slapukų politikoje.