Naujasis Toyota PROACE CITY ir
PROACE CITY VERSO

Paruoštas Jūsų verslui

Toyota verslą vertina rimtai, todėl sukūrėme PROACE CITY ir PROACE CITY VERSO. Specialiai Jums sukurtus automobilius lengva vairuoti ir jie patenkins poreikius visu 100% bei maloniai nustebins. Naujasis PROACE CITY - tai viskas, ko galite tikėtis iš Toyota.

Proace City
Patogus ir išmanus, kad galėtumėte lengvai valdyti

Praktiškas, judrus ir universalus PROACE CITY yra tobulas verslo partneris. Galima pasirinkti modelius su dviem arba trimis priekinėmis sėdynėmis ir triviete galine sėdyne keturių durelių modeliuose, todėl PROACE CITY yra pritaikytas važiuoti su bet kokiu kroviniu. Išmanios funkcijos, tokios kaip Smart Cargo sistema, padidina talpą iki 0,4 m³. Siauros erdvės ir miesto gatvės nebėra kliūtis, nes asimetrinės galinės durelės palengvina krovimą.

/

Proace City Verso


Sukurta Jums ir Jūsų keleiviams

Toyota PROACE CITY VERSO neabejotinai sužavės. Dėl patogios sulankstomos priekinės keleivio sėdynės, suteikiančios galimybę vežti ilgus krovinius, daugybės vietos daiktams ir atidaromų stiklinių bagažinės durelių automobilis yra praktiškas bei patogus. Mėgaukitės per panoraminį stogą saloną pasiekiančia šviesa bei klausykitės mėgiamos muzikos per Apple CarPlay™ arba Android Auto™ (priklausomai nuo kompletacijos).

/

Toyota Safety Sense

Proace City
Jūsų slapukų nustatymai

Siekdami geriau Jus aptarnauti, savo interneto svetainėje naudojame slapukus. Jei su tuo sutinkate, galite toliau naudotis interneto svetaine kaip įprastai. Kitu atveju išsiaiškinkite, kaip pakeisti slapukų nustatymus čia.

Patvirtinkite savo parinktis, pažymėdami žymimąjį laukelį, jei su jomis sutinkate, arba atšaukite žymėjimą, jei su jomis nesutinkate: