Likite namuose dabar, kad sugrįžtume stipresni rytoj

Toyota ir įgaliotosios atstovybės informacija dėl Covid-19

Šios dienos yra pilnos sumaišties. Tapo gerokai sunkiau užsiimti kasdiene veikla, kaip buvome įpratę. Visi turime prisitaikyti prie šių naujų iššūkių kartu.

Toyota ir visos mūsų įgaliotosios atstovybės atidžiai stebi susidariusią situaciją. Mes pasiryžę užtikrinti Jūsų ir mūsų darbuotojų saugą. Taigi laikomės visų vyriausybinių gairių ir rekomendacijų, kad ribotumėme viruso plitimą.

Bendrosios rekomendacijos kol kas riboja mūsų laisvę judėti, tačiau mus galite pasiekti telefonu arba internetu, taip pat galite kreiptis į įgaliotąjį atstovą.

Laikomės visų oficialių griežtų higienos reikalavimų, siekdami užtikrinti, kad Jūsų apsilankymas, jei tokio prireiktų, būtų saugus ir Jums, ir mūsų darbuotojams. Apie atsargumo priemones, kurių imasi kiekviena įgaliotoji atstovybė, galite sužinoti pasirinkdami savo pageidaujamą atstovybę paspaudę toliau pateiktas nuorodas.

Mes darome viską siekdami užtikrinti, kad visos mūsų paslaugos būtų Jums pasiekiamos net ir dabartinėje krizinėje situacijoje. Vis dėlto, norėtume atkreipti dėmesį, kad gali keistis Toyota įgaliotųjų atstovybių darbo valandos ir teikiamos paslaugos. Toliau pasirinkite savo atstovybę ir susipažinkite su jų darbo valandomis, teikiamomis paslaugomis ir pasirinkite sau tinkamą būdą susisiekti.

Likite saugūs!

Mes naudojate svetainės slapukus

Slapukai naudojami siekiant užtikrinti geriausią mūsų svetainės naršymo patirtį, teikti trečiųjų šalių paslaugas bei priemones, padėti mums suprasti bei pagerinti svetainės veikimą, taip pat – reklamos tikslais.

Rekomenduojame sutikti su visais slapukais. Jei nesutinkate, galite lengvai pakeisti nuostatas, paspausdami toliau esančią slapukų nuostatų parinktį. Visą informaciją rasite mūsų slapukų politikoje.