Likite namuose dabar, kad sugrįžtume stipresni rytoj

Toyota ir įgaliotosios atstovybės informacija dėl Covid-19

Šios dienos yra pilnos sumaišties. Tapo gerokai sunkiau užsiimti kasdiene veikla, kaip buvome įpratę. Visi turime prisitaikyti prie šių naujų iššūkių kartu.

Toyota ir visos mūsų įgaliotosios atstovybės atidžiai stebi susidariusią situaciją. Mes pasiryžę užtikrinti Jūsų ir mūsų darbuotojų saugą. Taigi laikomės visų vyriausybinių gairių ir rekomendacijų, kad ribotumėme viruso plitimą.

Bendrosios rekomendacijos kol kas riboja mūsų laisvę judėti, tačiau mus galite pasiekti telefonu arba internetu, taip pat galite kreiptis į įgaliotąjį atstovą.

Laikomės visų oficialių griežtų higienos reikalavimų, siekdami užtikrinti, kad Jūsų apsilankymas, jei tokio prireiktų, būtų saugus ir Jums, ir mūsų darbuotojams. Apie atsargumo priemones, kurių imasi kiekviena įgaliotoji atstovybė, galite sužinoti pasirinkdami savo pageidaujamą atstovybę paspaudę toliau pateiktas nuorodas.

Mes darome viską siekdami užtikrinti, kad visos mūsų paslaugos būtų Jums pasiekiamos net ir dabartinėje krizinėje situacijoje. Vis dėlto, norėtume atkreipti dėmesį, kad gali keistis Toyota įgaliotųjų atstovybių darbo valandos ir teikiamos paslaugos. Toliau pasirinkite savo atstovybę ir susipažinkite su jų darbo valandomis, teikiamomis paslaugomis ir pasirinkite sau tinkamą būdą susisiekti.

Likite saugūs!

Žiūrėkite daugiau

2030 m. pasauliniai vidutinės trukmės tikslai 2030 m. pasauliniai vidutinės trukmės tikslai 2018 metais pristatėme 2030 m. vidutinės trukmės tikslus, kurie padės mums realizuoti Aplinkosau-gos iššūkį 2050. MyT internetinės paslaugos MyT internetinės paslaugos Prisijungus atsiranda daugiau galimybių. Nesvarbu, ar esate automobilyje, ar kitur – su MyT galėsite visiškai valdyti savo Toyota. Tai – naujas internetinių paslaugų paketas, skirtas padidinti vairavimo saugą ir malonumą. Baltic paralimpinė komanda Baltic paralimpinė komanda Toyota remia Baltijos šalių atletus jų kelyje į 2021 m. Tokijo paralimpines žaidynes. Toyota Baltijos šalių paralimpinė komanda įkvepia mus siekti savo iš pažiūros nepasiekiamų tikslų. 2000GT – Toyota sportinių automobilių istorija 2000GT – Toyota sportinių automobilių istorija Toyota 2000GT automobilis, gerai žinomas iš 1967 m. pasirodžiusio filmo apie Džeimsą Bondą „Gyveni tik du kartus“ (You Only Live Twice) su Sean Connery, pasaulio rinką pasiekė tais pačiais metais. Jis iškart tapo rimta paraiška, jog Toyota yra tvirtai pasiryžusi konkuruoti su geriausiais Europoje sportiniais automobiliais.