Aštuoni „Valio“ šūksniai hibridiniams automobiliams

Parduota daugiau nei 8 mln. Toyota hibridinių automobilių

Toyota hibridinių automobilių pardavimo apimtys per 18 metų nuo pirmojo bendrovės hibridinio Prius modelio pasirodymo nuolat auga. Su malonumu pranešame apie dar vieną reikšmingą pasiekimą Toyota hibridinių automobilių srityje: visame pasaulyje jau parduota daugiau nei 8 mln. vnt.

/

Dabar mes neabejotinai užimame pirmaujančią poziciją Europos hibridinių automobilių prekybos ir gamybos sektoriuose: hibridiniai Toyota automobiliai sudaro daugiau nei 50 proc. visų žemyne parduotų automobilių su alternatyviais galios agregatais, t. y. daugiau nei visų kitų hibridinių, įkraunamų iš tinklo ir elektra varomų automobilių kartu sudėjus.

Apie mūsų sėkmingą veiklą Europos pagrindiniuose naujų automobilių rinkos segmentuose byloja 2014 m. pardavimo rodikliai – hibridiniai modeliai sudarė 55 proc. visos Auris automobilių ir 33 proc. visos Yaris automobilių pardavimo apimties.

Remdamiesi savo vertybių sistema Toyota Global Vision, mes esame užsibrėžę kurti ir tiekti visuomet geresnius produktus bei teikti kokybiškesnes paslaugas Europos vartotojams. Hibridiniai automobiliai turi atlikti ypač svarbią funkciją mažinant automobilių poveikį aplinkai dabar ir ateityje.

Nustatyta, kad Toyota hibridiniai automobiliai visame pasaulyje padėjo sumažinti 58 mln. tonų CO2 ir apie 22 mln. kilolitrų degalų sąnaudų.

Per ateinančius metus planuojama pristatyti visą seriją naujų hibridinių automobilių. Mūsų naujoviški modeliai toliau vykdys svarbią misiją siekiant mažinti poveikį aplinkai ir džiuginti viso pasaulio klientų širdis.

europoje parduota 1 mln. hibridinių automobilių

Daugiau apie Toyota hibridinius automobilius

Jūsų slapukų nustatymai

Siekdami geriau Jus aptarnauti, savo interneto svetainėje naudojame slapukus. Jei su tuo sutinkate, galite toliau naudotis interneto svetaine kaip įprastai. Kitu atveju išsiaiškinkite, kaip pakeisti slapukų nustatymus čia.

Patvirtinkite savo parinktis, pažymėdami žymimąjį laukelį, jei su jomis sutinkate, arba atšaukite žymėjimą, jei su jomis nesutinkate: