Ypatingas dėmesysToyota hibridinei technologijai

2015 m. Frankfurto automobilių paroda

Frankfurto automobilių paroda – vienas prestižiškiausių pasaulinio masto renginių. Tai puiki vieta pristatyti savo naujus ir įdomius pasiekimus. 2015 m. Frankfurto parodai mes esame parengę daug išskirtinių, jūsų dėmesio vertų naujienų.

Šiais metais Prius vėl maudosi šlovės spinduliuose, kaip ir dera šiam automobiliui, į priekį išsiverždamas šiuolaikiniu dizainu, efektyvumo rodikliais ir naujoviškais sprendimais. Naujasis RAV4 verčia naują puslapį savo nuotykių dvasia persmelktoje istorijoje, pasirodydamas su įdiegta hibridine technologija. Pristatomas vaizduotę žadinantis koncepcinis C-HR II modelis – išraiškingas, unikalus ir žvilgsnį prikaustantis kompaktiškas crossover automobilis, kuris nepaliks abejingų.

Geriausias tampa dar geresnis

1997 m. pasirodęs Prius perrašė automobilių pramonės taisykles, o 2015 m. pristatoma hibridinė versija – dar vienas reikšmingas pasiekimas novatoriško modelio istorijoje. Tai pirmasis automobilis, sukonstruotas ant mūsų naujos TNGA platformos. Jame įdiegta pažangi ketvirtosios kartos Hybrid Drive sistema. Naujasis Prius dabar dar tyliau rieda, geriau valdomas, yra patogesnis ir smagesnis vairuoti.  Su niekuo nesupainiojamas naujas sportiškas Prius siluetas, kurį išryškina žemesnė stogo linija, variklio dangtis ir aptakios formos, ne tik sustiprina estetinį šio hibrido įspūdį, bet ir lemia geriausią pasaulyje pasipriešinimo koeficientą (0,24). Naujoji Hybrid Drive sistema užtikrina tolygesnį ir sklandesnį galios perdavimą bei greitesnę reakciją. Be to, siūlomi pagalbiniai vairavimo režimai ir funkcijos. Dėl visų šių pranašumų naujojo Prius hibridinė įranga atsiduria aukščiausioje pozicijoje.

/
/
Naujas perspektyvas atveriantis RAV4 Hybrid

RAV4 visureigis suka panašiu keliu, kaip ir Prius. Paskutiniuosius du dešimtmečius mūsų pirmasis kompaktiškas SUV skleidė nuotykiams pasirengusio visureigio idėją. Frankfurto parodoje pristatoma naujoji RAV4 versija neabejotinai atveria naujas perspektyvas šiame segmente. Naujos stilingos išvaizdos RAV4 su pažangiomis saugos sistemomis ir visa serija naujoviškų sprendimų akivaizdžiai išsiskiria iš kompaktiškų SUV klasės automobilių būrio. Tačiau pristatomas hibridinis modelis iš tiesų RAV4 asortimentui suteikia unikalumo. Hibridinė technologija užtikrina didesnę galią, mažesnes eksploatacines išlaidas, žemesnį taršos lygį ir rafinuotesnes važiavimo savybes. Šiuos tik RAV4 būdingus visureigio privalumus galės patirti vis daugiau vairuotojų.

Dar viena svarbi naujiena

Nė viena automobilių paroda neapsieina be pamąstymų, kokiomis transporto priemonėmis galėtume važinėti ateityje. Vieną tokių ateities vizijų įkūnija naujas koncepcinis C-HR II modelis. Ši koncepcija tampa vis realesnė. Koncepcinė C-HR II versija, iš savo pirmtako perėmusi tą patį į aktyviai gyvenančius miestiečius orientuotą dizainą su išraiškingų deimanto formų stilistika bei tvirtą stotą, pasirodo su 5 durelėmis, nauja pilka metallic danga ir labiau gamybai pritaikyta priekinės bei galinės kėbulo dalių konstrukcija ir žibintais. C-HR II ne tik įspūdingai atrodo, bet ir leidžia susidaryti aiškesnį vaizdą, koks turėtų būti naujasis modelis. Jei koncepciniai modeliai svarbioje automobilių parodoje pristatomi siekiant įvertinti publikos reakciją į juos, tuomet C-HR modeliui Frankfurte turėtų užsidegti žalia šviesa.

Koncepcinė C-HR II versija, iš savo pirmtako perėmusi tą patį į aktyviai gyvenančius miestiečius orientuotą dizainą su išraiškingų deimanto formų stilistika bei tvirtą stotą, pasirodo su 5 durelėmis, nauja pilka metallic danga ir labiau gamybai pritaikyta priekinės bei galinės kėbulo dalių konstrukcija ir žibintais. C-HR II ne tik įspūdingai atrodo, bet ir leidžia susidaryti aiškesnį vaizdą, koks turėtų būti naujasis modelis.

/
/
Toyota Safety Sense

Mūsų ateities automobilių vizija sutelkta ne tik į išvaizdos patobulinimus ir dar pažangesnes naujoves jų viduje, bet ir į didesnį saugumą. Apie tai byloja pristatomos dvi naujos Toyota Safety Sense technologijos. Adaptyvioji pastovaus greičio sistema, naudodamasi milimetrinių bangų radaru, automatiškai pakoreguoja greitį, užtikrindama saugų atstumą iki priekyje važiuojančios transporto priemonės. Ji ypač palengvina vairavimą leidžiantis į tolimas keliones greitkeliu. Be to, su milimetrinių bangų radaru ir kamera veikianti Pre-Collision sistema su pėsčiųjų fiksavimo funkcija dabar gali anksti aptikti į automobilio judėjimo zoną patekusius pėsčiuosius. Priekiniai žibintai su artimosios srities infraraudonųjų spindulių projektoriais taip pat padeda aptikti pėsčiuosius tamsiu paros metu.

Žiūrėkite daugiau

Toyota ekspozicija 2017 m. Frankfurto automobilių parodoje Toyota ekspozicija 2017 m. Frankfurto automobilių parodoje Šių metų Frankfurto automobilių parodoje Toyota pristatomi eksponatai akivaizdžiai susieja praeitį, dabartį ir ateitį. Naujasis Toyota hibridų flagmanas RAV4 Plug-in Hybrid Naujasis Toyota hibridų flagmanas RAV4 Plug-in Hybrid Naujasis RAV4 Plug-in Hybrid – puikus daugiau nei 20 metų siekiančios Toyota lyderystės hibridinių technologijų rinkoje pavyzdys. Naujasis Yaris Cross Naujasis Yaris Cross Naujasis Yaris Cross atskleidė savo tikrąjį veidą. Į naujas aukštumas Yaris iškėlęs stilingas Yaris Cross sujungė visas mūsų naujosios kartos kompaktiško automobilio ir aukštos klasės visureigio savybes. Ženevos automobilių parodos centre – Toyota automobiliai Ženevos automobilių parodos centre – Toyota automobiliai 85-ojoje tarptautinėje Ženevos automobilių parodoje Toyota gerbėjams pristatome turtingą ekspoziciją: čia galima išvysti mūsų naujus debiutuojančius modelius, naujoviškas technologijas, lenktyninius automobilius ir net novatorišką automobilį, kuris išskiria tik vandenį!
Mes naudojate svetainės slapukus

Slapukai naudojami siekiant užtikrinti geriausią mūsų svetainės naršymo patirtį, teikti trečiųjų šalių paslaugas bei priemones, padėti mums suprasti bei pagerinti svetainės veikimą, taip pat – reklamos tikslais.

Rekomenduojame sutikti su visais slapukais. Jei nesutinkate, galite lengvai pakeisti nuostatas, paspausdami toliau esančią slapukų nuostatų parinktį. Visą informaciją rasite mūsų slapukų politikoje.