Ateities vizijos

Toyota sportinių automobilių istorija (8 dalis)
Toyota FT-1 Toyota FT-1 Toyota FT-1

2014 m. Detroito automobilių parodoje pristatytas įspūdingas koncepcinis Toyota FT-1 modelis – aukščiausias Toyota pasiekimas dizaino srityje. Įkvėptas mūsų istorinių sportinių automobilių, jis įkūnija ateities viziją.

Ateities Toyota automobilis Nr. 1

FT-1 būdinga priekyje montuojamo variklio ir galinių varomųjų ratų konfigūracija. Todėl kabina yra šiek tiek patraukta į galą, kad būtų optimizuotas svorio pasiskirstymas. Dėl tokio sprendimo jo proporcijos prilygsta klasikiniam sportiniam automobiliui. Panoraminis priekinis langas ir charakteringa šoninių langų forma – akivaizdi užuomina į 1967 m. laidos Toyota 2000GT.

Ryškesnis ir vientisesnis FT-1 dizainas – Toyota pastangų pagyvinti savo automobilius ir suteikti jiems daugiau energijos bei aistros rezultatas. Dėl FT-1 buvo racionalizuotas kūrimo procesas. Tai sutapo su 40-uoju JAV veikiančios Toyota dizaino studijos Calty Design Research jubiliejumi.

/
/
/
Automobilio ir vairuotojo vienovė

2015 m. laidos S-FR – koncepcinis bazinės komplektacijos automobilis, toliau tęsiantis mūsų lengvų ir smagių vairuoti sportinių automobilių tradicijas. Ir šiame modelyje pagrindinis dėmesys buvo skirtas reakcijai į vairuotojo komandas. Taip buvo siekta, kad naujoji karta iš naujo atrastų vairavimo malonumą.

Koncepciniam S-FR modeliui būdingas tipiško sportinio automobilio dizainas – ilgas variklio dangtis, plati stovėsena ir trumpos iškyšos. Po jo kompaktišku ir lengvu kėbulu slepiasi priekyje montuojamas energingas variklis, galinių varomųjų ratų sistema ir nepriklausoma pakaba.

Taikant tokią aiškiai apibrėžtą strategiją, buvo sukurtas sklandžiai važiuojantis, greitai į vairuotojo veiksmus reaguojantis ir nepriekaištingai valdomas automobilis. Jis leido pajusti, ką reiškia darnus vairuotojo ir automobilio tandemas.

/
/
/

Atsižvelgiant į pavydėtinas ilgametes Toyota sportinių automobilių kūrimo tradicijas, taip pat į pasikeitusį bendrovės požiūrį, siekiant kurti geresnius ir dar didesnį vairavimo malonumą teikiančius automobilius, bei į jos naujus horizontus tiriančias jaudinančias vizijas, akivaizdu, jog Toyota sportinių automobilių ateitis bus tokia pat puiki, kaip ir jų turtinga nepamirštama istorija.

Žiūrėkite daugiau

Lenktynių DNR Lenktynių DNR TOYOTA GAZOO Racing komandos sukurtame Toyota GR Supra įkūnyta turtinga prestižiškiausių lenktynių trasose sukaupta patirtis. Todėl tai yra tikras sportinis automobilis, idealiai tinkantis tiek trasai, tiek atviriems keliams. Toyota GR Supra specifikacijos Toyota GR Supra specifikacijos Toyota GR Supra buvo kuriamas orientuojantis ne į stulbinamus dinamikos rodiklius ar rato apvažiavimo rezultatus, o į vairuotojo patirtį. Čia galite rasti daugiau informacijos apie Toyota GR Supra specifikacijas ir komplektacijas. Toyota Supra A90 Toyota Supra A90 Praėjus 16 metų nuo Toyota Supra gamybos nutraukimo, šis modelis grįžta. Prieš nekantriai laukiamą didįjį pasirodymą 2019 m. pradžioje, užmaskuotas Toyota Supra atvyko į Gudvudo greičio festivalį. Toyota 2021 metų Pasaulio ralio čempionate Toyota 2021 metų Pasaulio ralio čempionate Apsiginklavusi įgauta patirtimi, galingesniu ir greitesniu Yaris WRC ir trimis geriausiomis komandomis, 2021 metų FIA pasaulio ralio čempionate TOYOTA GAZOO Racing ketina ir toliau testuoti galimybių ribas.
Toyota sportinių automobilių istorija
Daugiau nei 50 metų tradicijos