10 argumentų, kodėl Toyota Hilux valdo pasaulį

/
1. Jis atlaikė Top Gear komandos kankinimus 2003 m. lapkričio 23 d. britų TV šou laidos Top Gear komandos bandymai kaskart vis įmantresniais būdais „nužudyti“ Hilux sutriuškino visus skeptikus, abejojusius Hilux neįveikiamu patvarumu. Jis buvo skandinamas jūroje, deginamas, gniuždomas ant jo stogo nuleidžiant namelį ant ratų, bandant susprogdinti kartu su pastatu... Šie išbandymai, mėginant peržengti, daugelio įsitikinimu, tvirčiausio pasaulyje automobilio galimybių ribas, sukėlė tikrą susidomėjimo audrą.
/
2. Tai pirmasis automobilis, pasiekęs magnetinį Šiaurės ašigalį 2007 m. Hilux tapo pirmuoju automobiliu, su kuriuo buvo nusigauta iki magnetinio Šiaurės ašigalio.Už jo vairo sėdėjo Top Gear laidos vedėjas Jeremey Clarksonas.
/
3. Hilux susirėmė su ugnikalniu – ir laimėjo! Po trejų metų, 2010 m., Top Gear vedėjas Jamesas May nusigavo automobiliu prie neveikiančio ugnikalnio kraterio įtaisyti mokslininkams reikalingą stebėjimo įrangą. Netrukus ugnikalnis išsiveržė ir į dangų pakilo milžiniškas pelenų debesis.
/
4. Neoficialiais duomenimis, Hilux krovinių skyriuje galima sutalpinti tris kupranugarius
/
5. Kelionė į Pietų ašigalį – juokų darbas Hilux nepasitenkino vien išbandymais Šiaurės ašigalyje. 2010 m., pripildytas kuro, jis sėkmingai įveikė beveik 9500 km atstumą iki Pietų ašigalio, nepatirdamas jokių techninių nesklandumų.
/
6. Hilux padėjo sumušti žoliapjovės greičio rekordą 2010 m. Hilux buvo pasirinktas pagalbiniu linksmo ir nutrūktgalviško britų projekto Runningblade automobiliu. Tai konkursas, kuriame siekiama greičio rekordų važiuojant žoliapjove! Vairuotojo Dono Waleso vadovaujama komanda pagerino 2006 m. Bobo Clevelando iš JAV (Bonneville Salt Flats) pasiektą rekordą – 130 km/h. Komandai pavyko jį padidinti iki 141,43 km/h!
/
7. Jis tai gali! Nuotraukoje – iš pagrindų modifikuotas Hilux neseniai vykusioje kelionėje po Norvegiją šiaurės pašvaistei stebėti. Čia temperatūra buvo nukritusi iki -250C!
/
8. Hilux gelbėja laukinius gyvūnus Eilsberyje įkurta labdaros organizacija Tiggywinkles prižiūri intensyviausiai pasaulyje dirbančią laukinių gyvūnų ligoninę. Ji naudojasi Double Cab Hilux Invincible automobiliu, su kuriuo vyksta gelbėti sergančių, sužeistų ir paliktų laukinių gyvūnų. Su Hilux Double Cab pikapu Tiggywinkles darbuotojai gali keliauti po šalį ir pasiekti atkampiausias vietas.
/
9. Jis užėmė antrąją vietą vienose sudėtingiausių pasaulio lenktynių 2012 m. ir 2013 m. vykusiose Dakaro ralio lenktynėse Hilux vairuojantis Ginielis De Villiersas užėmė atitinkamai trečiąją ir antrąją vietas.
/
10. Praėjusiais metais Hilux išgelbėjo sunkvežimį Praėjusiais metais, spaudžiant dideliam šalčiui, Hilux ištempė užstrigusį sunkvežimį beveik penkiskart sunkesnį už save. Jis buvo užstrigęs ant apledėjusio kelio Anglijoje. Susipažinkite su Hilux istorijačia.

Daugiau apie Toyota automobilių patikimumą

Naujasis Toyota hibridų flagmanas RAV4 Plug-in Hybrid Naujasis Toyota hibridų flagmanas RAV4 Plug-in Hybrid Naujasis RAV4 Plug-in Hybrid – puikus daugiau nei 20 metų siekiančios Toyota lyderystės hibridinių technologijų rinkoje pavyzdys. Toyota ir įgaliotosios atstovybės informacija dėl Covid-19 Toyota ir įgaliotosios atstovybės informacija dėl Covid-19 Mes darome viską siekdami užtikrinti, kad visos mūsų paslaugos būtų Jums pasiekiamos net ir dabartinėje krizinėje situacijoje. Vis dėlto, norėtume atkreipti dėmesį, kad gali keistis Toyota įgaliotųjų atstovybių darbo valandos ir teikiamos paslaugos. Toyota salono oro filtrai - gaivus oras Jūsų automobilyje Toyota salono oro filtrai - gaivus oras Jūsų automobilyje Toyota salono oro filtrai neleidžia oro teršalams patekti į automobilio vidų, todėl oras jo viduje išlieka gaivus ir švarus. Sunkumai užgrūdina. Toyota Dakaro ralyje Sunkumai užgrūdina. Toyota Dakaro ralyje Dakaro ralyje svarbus ne tik greitis, bet ir kokybė, patikimumas bei patvarumas. Sužinokite daugiau apie TOYOTA GAZOO Racing dalyvavimą legendiniame ralyje.
Mes naudojate svetainės slapukus

Slapukai naudojami siekiant užtikrinti geriausią mūsų svetainės naršymo patirtį, teikti trečiųjų šalių paslaugas bei priemones, padėti mums suprasti bei pagerinti svetainės veikimą, taip pat – reklamos tikslais.

Rekomenduojame sutikti su visais slapukais. Jei nesutinkate, galite lengvai pakeisti nuostatas, paspausdami toliau esančią slapukų nuostatų parinktį. Visą informaciją rasite mūsų slapukų politikoje.