10 argumentų, kodėl Toyota Hilux valdo pasaulį

/
1. Jis atlaikė Top Gear komandos kankinimus 2003 m. lapkričio 23 d. britų TV šou laidos Top Gear komandos bandymai kaskart vis įmantresniais būdais „nužudyti“ Hilux sutriuškino visus skeptikus, abejojusius Hilux neįveikiamu patvarumu. Jis buvo skandinamas jūroje, deginamas, gniuždomas ant jo stogo nuleidžiant namelį ant ratų, bandant susprogdinti kartu su pastatu... Šie išbandymai, mėginant peržengti, daugelio įsitikinimu, tvirčiausio pasaulyje automobilio galimybių ribas, sukėlė tikrą susidomėjimo audrą.
/
2. Tai pirmasis automobilis, pasiekęs magnetinį Šiaurės ašigalį 2007 m. Hilux tapo pirmuoju automobiliu, su kuriuo buvo nusigauta iki magnetinio Šiaurės ašigalio.Už jo vairo sėdėjo Top Gear laidos vedėjas Jeremey Clarksonas.
/
3. Hilux susirėmė su ugnikalniu – ir laimėjo! Po trejų metų, 2010 m., Top Gear vedėjas Jamesas May nusigavo automobiliu prie neveikiančio ugnikalnio kraterio įtaisyti mokslininkams reikalingą stebėjimo įrangą. Netrukus ugnikalnis išsiveržė ir į dangų pakilo milžiniškas pelenų debesis.
/
4. Neoficialiais duomenimis, Hilux krovinių skyriuje galima sutalpinti tris kupranugarius
/
5. Kelionė į Pietų ašigalį – juokų darbas Hilux nepasitenkino vien išbandymais Šiaurės ašigalyje. 2010 m., pripildytas kuro, jis sėkmingai įveikė beveik 9500 km atstumą iki Pietų ašigalio, nepatirdamas jokių techninių nesklandumų.
/
6. Hilux padėjo sumušti žoliapjovės greičio rekordą 2010 m. Hilux buvo pasirinktas pagalbiniu linksmo ir nutrūktgalviško britų projekto Runningblade automobiliu. Tai konkursas, kuriame siekiama greičio rekordų važiuojant žoliapjove! Vairuotojo Dono Waleso vadovaujama komanda pagerino 2006 m. Bobo Clevelando iš JAV (Bonneville Salt Flats) pasiektą rekordą – 130 km/h. Komandai pavyko jį padidinti iki 141,43 km/h!
/
7. Jis tai gali! Nuotraukoje – iš pagrindų modifikuotas Hilux neseniai vykusioje kelionėje po Norvegiją šiaurės pašvaistei stebėti. Čia temperatūra buvo nukritusi iki -250C!
/
8. Hilux gelbėja laukinius gyvūnus Eilsberyje įkurta labdaros organizacija Tiggywinkles prižiūri intensyviausiai pasaulyje dirbančią laukinių gyvūnų ligoninę. Ji naudojasi Double Cab Hilux Invincible automobiliu, su kuriuo vyksta gelbėti sergančių, sužeistų ir paliktų laukinių gyvūnų. Su Hilux Double Cab pikapu Tiggywinkles darbuotojai gali keliauti po šalį ir pasiekti atkampiausias vietas.
/
9. Jis užėmė antrąją vietą vienose sudėtingiausių pasaulio lenktynių 2012 m. ir 2013 m. vykusiose Dakaro ralio lenktynėse Hilux vairuojantis Ginielis De Villiersas užėmė atitinkamai trečiąją ir antrąją vietas.
/
10. Praėjusiais metais Hilux išgelbėjo sunkvežimį Praėjusiais metais, spaudžiant dideliam šalčiui, Hilux ištempė užstrigusį sunkvežimį beveik penkiskart sunkesnį už save. Jis buvo užstrigęs ant apledėjusio kelio Anglijoje. Susipažinkite su Hilux istorijačia.

Daugiau apie Toyota automobilių patikimumą

Toyota garantija Toyota garantija Mūsų automobiliai pagaminti pagal išskirtinius kokybės standartus, tačiau norėdami, kad jų savininkai jaustųsi visiškai ramūs sėdėdami už vairo, siūlome 3 metų gamyklinę garantiją mechaniniams komponentams (išskyrus nusidėvinčias dalis) ir 12 metų garantiją nuo korozijos (negalioja komerciniams automobiliams). 2019 m. Dakaro ralis atnešė pergalę! 2019 m. Dakaro ralis atnešė pergalę! Pietų Afrikoje pagamintas „Toyota Hilux“, vairuojamas „Toyota Gazoo Racing SA“ komandos ekipažo Nassero Al Attiyah ir Mathieu Baumelio, iškovojo pergalę. Susipažinkite su Toyota Corolla hibridų šeima Susipažinkite su Toyota Corolla hibridų šeima Corolla Hybrid pradeda naują jaudinantį raidos etapą. Revoliucinė modulinė TNGA platforma leido atnaujinti Corolla sedaną, hečbeką ir Touring Sports modelį pažangiais hibridiniais galios agregatais, kurie užtikrina neprilygstamą vairavimo patirtį. Naujasis Toyota RAV4 Naujasis Toyota RAV4 Naujasis RAV4, pasižymintis ne tik dinamiška, bet ir elegantiška konstrukcija bei erdviu, patogiu salonu leis jaustis nevaržomiems, kad ir kur keliautumėte – nuo miesto centro iki sudėtingo reljefo vietovių.
Jūsų slapukų nustatymai

Siekdami geriau Jus aptarnauti, savo interneto svetainėje naudojame slapukus. Jei su tuo sutinkate, galite toliau naudotis interneto svetaine kaip įprastai. Kitu atveju išsiaiškinkite, kaip pakeisti slapukų nustatymus čia.

Patvirtinkite savo parinktis, pažymėdami žymimąjį laukelį, jei su jomis sutinkate, arba atšaukite žymėjimą, jei su jomis nesutinkate: