10 argumentų, kodėl Toyota Hilux valdo pasaulį

/
1. Jis atlaikė Top Gear komandos kankinimus 2003 m. lapkričio 23 d. britų TV šou laidos Top Gear komandos bandymai kaskart vis įmantresniais būdais „nužudyti“ Hilux sutriuškino visus skeptikus, abejojusius Hilux neįveikiamu patvarumu. Jis buvo skandinamas jūroje, deginamas, gniuždomas ant jo stogo nuleidžiant namelį ant ratų, bandant susprogdinti kartu su pastatu... Šie išbandymai, mėginant peržengti, daugelio įsitikinimu, tvirčiausio pasaulyje automobilio galimybių ribas, sukėlė tikrą susidomėjimo audrą.
/
2. Tai pirmasis automobilis, pasiekęs magnetinį Šiaurės ašigalį 2007 m. Hilux tapo pirmuoju automobiliu, su kuriuo buvo nusigauta iki magnetinio Šiaurės ašigalio.Už jo vairo sėdėjo Top Gear laidos vedėjas Jeremey Clarksonas.
/
3. Hilux susirėmė su ugnikalniu – ir laimėjo! Po trejų metų, 2010 m., Top Gear vedėjas Jamesas May nusigavo automobiliu prie neveikiančio ugnikalnio kraterio įtaisyti mokslininkams reikalingą stebėjimo įrangą. Netrukus ugnikalnis išsiveržė ir į dangų pakilo milžiniškas pelenų debesis.
/
4. Neoficialiais duomenimis, Hilux krovinių skyriuje galima sutalpinti tris kupranugarius
/
5. Kelionė į Pietų ašigalį – juokų darbas Hilux nepasitenkino vien išbandymais Šiaurės ašigalyje. 2010 m., pripildytas kuro, jis sėkmingai įveikė beveik 9500 km atstumą iki Pietų ašigalio, nepatirdamas jokių techninių nesklandumų.
/
6. Hilux padėjo sumušti žoliapjovės greičio rekordą 2010 m. Hilux buvo pasirinktas pagalbiniu linksmo ir nutrūktgalviško britų projekto Runningblade automobiliu. Tai konkursas, kuriame siekiama greičio rekordų važiuojant žoliapjove! Vairuotojo Dono Waleso vadovaujama komanda pagerino 2006 m. Bobo Clevelando iš JAV (Bonneville Salt Flats) pasiektą rekordą – 130 km/h. Komandai pavyko jį padidinti iki 141,43 km/h!
/
7. Jis tai gali! Nuotraukoje – iš pagrindų modifikuotas Hilux neseniai vykusioje kelionėje po Norvegiją šiaurės pašvaistei stebėti. Čia temperatūra buvo nukritusi iki -250C!
/
8. Hilux gelbėja laukinius gyvūnus Eilsberyje įkurta labdaros organizacija Tiggywinkles prižiūri intensyviausiai pasaulyje dirbančią laukinių gyvūnų ligoninę. Ji naudojasi Double Cab Hilux Invincible automobiliu, su kuriuo vyksta gelbėti sergančių, sužeistų ir paliktų laukinių gyvūnų. Su Hilux Double Cab pikapu Tiggywinkles darbuotojai gali keliauti po šalį ir pasiekti atkampiausias vietas.
/
9. Jis užėmė antrąją vietą vienose sudėtingiausių pasaulio lenktynių 2012 m. ir 2013 m. vykusiose Dakaro ralio lenktynėse Hilux vairuojantis Ginielis De Villiersas užėmė atitinkamai trečiąją ir antrąją vietas.
/
10. Praėjusiais metais Hilux išgelbėjo sunkvežimį Praėjusiais metais, spaudžiant dideliam šalčiui, Hilux ištempė užstrigusį sunkvežimį beveik penkiskart sunkesnį už save. Jis buvo užstrigęs ant apledėjusio kelio Anglijoje. Susipažinkite su Hilux istorijačia.

Daugiau apie Toyota automobilių patikimumą

Toyota savininko sritis Toyota savininko sritis Registruokitės Mano Toyota portale, tikrinkite žemėlapių naujinius bei atsisiųskite savininko vadovą. Neoriginalių ir Toyota originalių atsarginių dalių skirtumai Neoriginalių ir Toyota originalių atsarginių dalių skirtumai Neoriginalios atsarginės dalys gali vienodai atrodyti ir puikiai tikti, kaip ir originalios, tačiau negali prilygti joms savo kokybe. Dėl prastos konstrukcijos ir nekokybiškų medžiagų jos neatitinka reikalaujamų standartų. Mes esame įsipareigoję rūpintis Jūsų saugumu ir užtikrinti nepriekaištingą Jūsų automobilio veikimą, todėl rekomenduojame visuomet naudotis Toyota atstovybės paslaugomis ir rinktis originalias Toyota atsargines dalis. Toyota garantija Toyota garantija Mūsų automobiliai pagaminti pagal išskirtinius kokybės standartus, tačiau norėdami, kad jų savininkai jaustųsi visiškai ramūs sėdėdami už vairo, siūlome 3 metų gamyklinę garantiją mechaniniams komponentams (išskyrus nusidėvinčias dalis) ir 12 metų garantiją nuo korozijos (negalioja komerciniams automobiliams). 2019 m. Dakaro ralis atnešė pergalę! 2019 m. Dakaro ralis atnešė pergalę! Pietų Afrikoje pagamintas „Toyota Hilux“, vairuojamas „Toyota Gazoo Racing SA“ komandos ekipažo Nassero Al Attiyah ir Mathieu Baumelio, iškovojo pergalę.
Jūsų slapukų nustatymai

Siekdami geriau Jus aptarnauti, savo interneto svetainėje naudojame slapukus. Jei su tuo sutinkate, galite toliau naudotis interneto svetaine kaip įprastai. Kitu atveju išsiaiškinkite, kaip pakeisti slapukų nustatymus čia.

Patvirtinkite savo parinktis, pažymėdami žymimąjį laukelį, jei su jomis sutinkate, arba atšaukite žymėjimą, jei su jomis nesutinkate: