Įveikime iššūkius


Nulis – tik pradžia. Leidžiamės ten, kur mūsų gaminiai ir paslaugos visuomenei daro tik teigiamą poveikį. Tai reiškia, kad gaminsime automobilius ir kursime iniciatyvas, kurios bendruomenėms, visuomenėms ir visų mūsų planetai neš naudą.

Toyota aplinkosaugos iššūkis 2050 – tai mūsų pasiryžimas siekti tikrojo tvarumo visoje savo veikloje. Priimame Jungtinių Tautų tvarios plėtros tikslus ir siekiame judėti vandenilio bendruomenės link, kur visas transportas ir netgi ištisi miestai gaus energiją iš švarių vandenilio degalų. Įsivaizduojame geresnį pasaulį, nes nulis – tik pradžia.

/
Vandenilio visuomenė

Vandenilio visuomenės kūrimas jau prasidėjo: tai matome naujos kartos Toyota Mirai modelyje. Jis jau leidosi į kelionę, kur nėra emisijos, kadangi išmeta tik gryną vandenį. Tačiau tai – tik pirmoji mūsų vizijos dalis pasiūlyti švarią vandenilio energiją visiems gyvenimo visuomenėje aspektams. Įveikime viską. Nes nulis – tik pradžia. Nuo autobusų iki laivų, nuo sunkvežimių iki krautuvų – kuriame tylesnes transporto priemones, kurios judėdamos faktiškai valo orą.

Sužinokite daugiau

/
Woven City

Woven City – tai ne tik vandenilinės transporto priemonės. Tai – visiškai integruota ir vandeniliu varoma miesto ekosistema. Tai – ateities ekomiesto prototipas, kuriame švarių degalų naudojimas suteikia privalumų, kartu įkvepiant naująją kartą. Kartu Woven City yra tarsi natūrali ateities naujovių laboratorija.

Sužinokite daugiau (anglų k.)

/
e-Palette

Toyota ruošia tikrą komercinio transporto revoliuciją, pristatydama jaudinančią e-Palette koncepciją. Tai – didžiulis žingsnis pirmyn verslams. Šiose autonominėse transporto priemonėse siūloma mobili erdvė, kurią galima pritaikyti įrengiant grožio saloną, restoraną, sporto klubą ar netgi mobilųjį viešbučio kambarį. Galimybes riboja tik naudotojų vaizduotė. e-Palette tipo transporto priemonės verslininkams pasiūlys naujų jaudinančių, elegantiškų ir ekologiškų būdų savo klientams pasiekti.

/
Energy Observer

Nulinės emisijos mobilumo priemonė pasiekė pasaulio vandenynus. Tai – Energy Explorer, novatoriškas vandenilinis laivas, kuriame sumontuota ta pati vandenilio degalų elementų technologija kaip ir Toyota Mirai. Energy Explorer ne tik išmeta gryną vandenį, bet ir pats gamina vandenilio degalus iš aplinkinio jūros vandens, išnaudodamas saulės energiją.

Sužinokite daugiau (anglų k.)

/
Toyota Caetanobus

Nulinės emisijos naujovės diegiamos ten, kur jų reikia labiausiai. Vandenilinis Caetanobus – tai autobusas, išmetantis tik gryną vandenį. Jis ne tik gabena keleivius ten, kur šiems reikia, bet ir valo orą miesto gatvėse. Be to, Caetanobus gali priimti informaciją iš miesto šviesoforų tinklo, reguliuoti greitį bei taip mažinti eismo spūstis.

/
Mėnuleigis JAXA

Sukurtas bendradarbiaujant su Japonijos kosmoso agentūra, Toyota vandenilinis mėnuleigis idėją „Įveikime viską. Nes nulis – tik pradžia“ yra pasiruošęs pritaikyti kitoje planetoje. Na, kol kas – tik mėnulyje, bet tai – gera pradžia. Toyota mėnuleigis JAXA gali mėnulio paviršiumi įveikti didelius atstumus, nedarydamas jokio poveikio nepaliestai ekosistemai, nes išmeta tik vandenį.

/
Aplinkosaugos iššūkis 2050

Toyota – pasaulinė bendrovė, rimtai vertinanti savo veiklos atsakomybę. Štai kodėl toliau leidžiamės nulinių emisijų keliu. Planuojame idėją „Įveikime viską. Nes nulis – tik pradžia“ plėtoti toli į ateitį ir pritaikyti ją visoje tiekimo grandinėje. Tai reiškia, kad iki 2050 metų esame pasiryžę pasiekti užsibrėžtus naujų transporto priemonių nulinės CO2 emisijos tikslus, įgyvendinti nulinės gyvenimo būdo emisijos idėją, gamyklose užtikrinti nulinę CO2 emisiją ir maksimaliai apriboti vandens sąnaudas.

Sužinokite daugiau

Žiūrėkite daugiau

Elektrifikuota Toyota Elektrifikuota Toyota Mes didžiuojamės būdami elektrifikacijos lyderiais. Pasirinkę hibridines, įkraunamąsias hibridines ir vandenilines transporto priemones, galėsite mėgautis jums šiandien tinkama energijos rūšimi. Toyota vandenilio degalų elementų varomi elektromobiliai Toyota vandenilio degalų elementų varomi elektromobiliai Mūsų pirmieji rinkoje pasirodę vandenilio degalų elementų varomi elektromobiliai gali pakeisti vairavimo įpročius: į juos lengva įpilti degalų, nuvažiuojamas atstumas viršija 650 km ir iš duslintuvo teka tik vanduo. Kodėl verta rinktis vandenilį? Kodėl verta rinktis vandenilį? Sužinokite apie svarbiausius vandenilio privalumus ir perskaitykite dažnai užduodamus klausimus apie šį energijos šaltinį. Atraskite naująjį Toyota Mirai Atraskite naująjį Toyota Mirai Naujasis Toyota Mirai išsiskiria iš minios glotniu, dinamišku siluetu. Patrauklus dizainas sklandžiai susilieja su naujoviškomis technologijomis.