Ar elektromobilius brangu eksploatuoti?

Klausimai ir atsakymai
Ateitis gali būti švaresnė ir pigesnė

Daugeliu atvejų akumuliatoriniai elektromobiliai eksploatacijos eigoje gali sutaupyti jums pinigų. Pavyzdžiui, niekada nereikės mokėti už degalus ir visiškas įkrovimas iš buitinio elektros lizdo tekainuos 5 €*.

Be to, vyriausybės taiko įvairių nulinės emisijos transporto priemonių įsigijimo skatinimo priemonių**, pvz., išimtis įvažiavimo į miesto centrą mokesčiams, nuolaida stovėjimui arba mokestinės nuolaidos bei premijos. Kadangi elektriniai motorai bei akumuliatoriai yra patikimi ir reikalauja minimaliai techninės priežiūros, jų ir priežiūra gali būti pigesnė.

Turite daugiau klausimų, pvz., ar brangu eksploatuoti elektromobilius? Toliau rasite atsakymų į populiarius klausimus akumuliatorinių elektromobilių tema.

* Sąnaudos priklauso nuo dabartinės elektros kainos.
** Priklauso nuo valstybės.

Žiūrėkite daugiau

Viršijame lūkesčius Viršijame lūkesčius Atraskite, kaip Toyota didina kelionių saugą ir malonumą kiekvienam. Nuo koncepcinių automobilių dirbtinio intelekto iki Toyota T-Mate saugos ir vairuotojo pagalbos sistemų. Įveikiame kliūtis Įveikiame kliūtis Atraskite Toyota mobilumo sprendimus. Nesvarbu, ar tai – žmonėms padedantys robotai, ar elektromobiliai neįgaliųjų vežimėliais judantiems asmenims: Toyota kuria pasaulį, kuriame judėti gali visi. Toyota elektromobiliai Toyota elektromobiliai Mūsų pirmasis grynasis elektromobilis bus pristatytas vėliau 2022 metais. Jis pradės bent dešimties naujų nulinės emisijos transporto priemonių bangą per artimiausius penkerius metus. Toyota Įkraunami hibridiniai elektromobiliai Toyota Įkraunami hibridiniai elektromobiliai Mūsų Įkraunami hibridai yra galingi ir gali vien elektra nuvažiuoti dar toliau. Jie siūlo hibrido ramybę ir elektromobilio nulinės taršos efektyvumą.