Kaip įkrauti elektromobilį?

Klausimai ir atsakymai
Stebėtinai greitai, sklandžiai ir paprastai

Elektromobilį įkrausite paprastai ir patogiai. Nesvarbu, ar ketinate įkrauti pernakt namie, ar dienos metu darbe, galite būti ramūs: iš buitinio elektros lizdo, naudojant su automobiliu pateiktą kabelį, įkrauti visiškai saugu (jei tik lizdą patikrino sertifikuotas elektrikas).

Jei jums svarbus laikas, transporto priemonę (pvz., Proace Electric) iš skirtinio sieninio bloko įkrausite greičiau nei per 7 valandas. Sustoję nuolat augančio greitojo įkrovimo vietų tinklo stotelėje, pvz., degalinėje šalia plento ar prekybos centro aikštelėje, akumuliatorių iki 80 % įkrausite ir kelionę tęsti galėsite maždaug per 48 minutes.

Vis dar galvojate, kaip įkrauti elektromobilį? Toliau rasite atsakymų į populiarius klausimus akumuliatorinių elektromobilių tema.

Žiūrėkite daugiau

Viršijame lūkesčius Viršijame lūkesčius Atraskite, kaip Toyota didina kelionių saugą ir malonumą kiekvienam. Nuo koncepcinių automobilių dirbtinio intelekto iki Toyota T-Mate saugos ir vairuotojo pagalbos sistemų. Įveikiame kliūtis Įveikiame kliūtis Atraskite Toyota mobilumo sprendimus. Nesvarbu, ar tai – žmonėms padedantys robotai, ar elektromobiliai neįgaliųjų vežimėliais judantiems asmenims: Toyota kuria pasaulį, kuriame judėti gali visi. Toyota elektromobiliai Toyota elektromobiliai Mūsų pirmasis grynasis elektromobilis bus pristatytas vėliau 2022 metais. Jis pradės bent dešimties naujų nulinės emisijos transporto priemonių bangą per artimiausius penkerius metus. Toyota Įkraunami hibridiniai elektromobiliai Toyota Įkraunami hibridiniai elektromobiliai Mūsų Įkraunami hibridai yra galingi ir gali vien elektra nuvažiuoti dar toliau. Jie siūlo hibrido ramybę ir elektromobilio nulinės taršos efektyvumą.