Kaip ilgai eksploatuojami elektromobilių akumuliatoriai?

Klausimai ir atsakymai
Elektra tiekiama patikimai

Jums bus malonu sužinoti, kad mūsų akumuliatoriniai elektromobiliai pasižymi tokia pačia kokybe, patvarumu ir patikimumu kaip ir bet kuris kitas Toyota automobilis. Akumuliatoriai suprojektuoti eksploatuoti tiek, kiek ir pats automobilis. Kiekvienam suteikiama 8 metų (160 000 km*) garantija, kad galėtumėte ramiai eksploatuoti juos daug metų.

Akumuliatoriui pasiekus eksploatacijos pabaigą, mes pagal priėmimo schemą jį sutvarkysime saugiai ir atsakingai.

Vis dar galvojate, kiek laiko galima eksploatuoti elektromobilį? Toliau rasite atsakymų į populiarius klausimus akumuliatorinių elektromobilių tema.

* Kas pirmiau

Žiūrėkite daugiau

Viršijame lūkesčius Viršijame lūkesčius Atraskite, kaip Toyota didina kelionių saugą ir malonumą kiekvienam. Nuo koncepcinių automobilių dirbtinio intelekto iki Toyota T-Mate saugos ir vairuotojo pagalbos sistemų. Įveikiame kliūtis Įveikiame kliūtis Atraskite Toyota mobilumo sprendimus. Nesvarbu, ar tai – žmonėms padedantys robotai, ar elektromobiliai neįgaliųjų vežimėliais judantiems asmenims: Toyota kuria pasaulį, kuriame judėti gali visi. Toyota elektromobiliai Toyota elektromobiliai Mūsų pirmasis grynasis elektromobilis bus pristatytas vėliau 2022 metais. Jis pradės bent dešimties naujų nulinės emisijos transporto priemonių bangą per artimiausius penkerius metus. Toyota Įkraunami hibridiniai elektromobiliai Toyota Įkraunami hibridiniai elektromobiliai Mūsų Įkraunami hibridai yra galingi ir gali vien elektra nuvažiuoti dar toliau. Jie siūlo hibrido ramybę ir elektromobilio nulinės taršos efektyvumą.