Toyota namų įkrovikliai

Stilingas Toyota namuose įrengtas įkroviklis leis namie atskleisti įkraunamo hibrido (PHEV) arba elektromobilio (EV) potencialą. Nesvarbu, ar norite sutaupyti degalų, toliau nuvažiuodami vien elektra, ar rečiau lankytis viešose sparčiojo įkrovimo stotelėse ir taip sutaupyti laiko: mūsų aukštos kokybės namų įkrovikliai – patogus ir apsimokantis būdas kasdien papildyti automobilį energija.

Atraskite namų įkroviklių asortimentą

Namai – ten, kur geriausia… įkrauti

Mūsų siūlomi namuose įrengiami įkrovikliai naudoja esamą elektros šaltinį. Tai – paprastas, greitas ir nebrangus būdas įkrauti namie.

/
Prijunkite, palikite įkrauti ir atsipalaiduokite

Toyota namų įkroviklis siūlo paprastą ir efektyvų būdą įkrauti PHEV arba EV tiesiog namuose. Jį galite įrengti garaže arba prie įvažiavimo, o prijungę automobilį įkrausite greičiau bei patikimiau nei iš įprasto buitinio lizdo, ir galėsite būti ramūs bei nuolat pasiruošę kelionei.

/
Daugiau įkrovos ir smagiau

Toyota namuose įrengtas įkroviklis leis labiau mėgautis unikalia vairavimo patirtimi, kurią siūlo Jūsų PHEV (EV). Reguliariai įkraudami, galėsite ilgiau riedėti PHEV veikiant tyliuoju EV režimu, taupysite degalus ir mažinsite emisiją. Vairuotojai galės kiekvieną dieną pradėti su visiškai įkrautu akumuliatoriumi ir nuvažiuoti toliau nesustodami viešojoje įkrovimo stotelėje.

/
Įkrovimo kontrolė

Naudodamiesi Toyota namų įkrovikliu, galėsite kontroliuoti įkrovimo procesą dabar ir ateityje. Planuodami įkrovimą automobilyje ar MyT išmaniojo telefono programėlėje, galėsite naudotis mažesniais ne piko elektros tarifais. Įkrovikliuose įrengtos europinio standarto II tipo (Type 2) jungtys, tad galėsite daug metų ramiai mėgautis įkrovimo lankstumu.

MyT perduoda kontrolę Jums

Naudodamiesi MyT programėle, galite bet kur palaikyti ryšį su savo Toyota automobiliu – pradėti arba suplanuoti įkrovimą, patikrinti akumuliatoriaus įkrovą, rasti laisvas viešąsias sparčiojo įkrovimo stoteles. Nesvarbu, ar tuo metu apsipirkinėjate parduotuvėje, ar ilsitės namie įsitaisę ant sofos.

Raskite sau tinkamą įkroviklį

Stilingas, saugus ir pasiruošęs ateičiai. Toyota namų įkrovikliai yra itin aukštos kokybės, patikimi įrenginiai, todėl puikiai tinka Jūsų Toyota įkraunamam hibridui arba elektromobiliui įkrauti.

/
Standartinis įkroviklis

Geriausiai tinka PHEV savininkams

Didžiausia galia: 22 kW
Jungties tipas: II tipas (Type 2)
Kabelio tipas: III režimas
Kabelio ilgis: 6 m
Įrengimas: Patalpoje arba lauke
Garantija: 3 metai
/
Internetu valdomas įkroviklis

Geriausiai tinka norintiems valdyti nuotoliniu būdu

Didžiausia galia: 22 kW
Jungties tipas: II tipas (Type 2)
Kabelio tipas: III režimas
Kabelio ilgis: 6 m
Įrengimas: Patalpoje arba lauke
Prieiga: Užrakinimas / atrakinimas naudojant RFID
Jungiamumas: WiFi arba 4G
Garantija: 3 metai

Visi Toyota elektromobiliai ir įkraunami hibridai parduodami su įkrovimo kabeliais.

Nuotraukos yra iliustracinio pobūdžio.

Žiūrėkite daugiau

Viršijame lūkesčius Viršijame lūkesčius Atraskite, kaip Toyota didina kelionių saugą ir malonumą kiekvienam. Nuo koncepcinių automobilių dirbtinio intelekto iki Toyota T-Mate saugos ir vairuotojo pagalbos sistemų. Įveikiame kliūtis Įveikiame kliūtis Atraskite Toyota mobilumo sprendimus. Nesvarbu, ar tai – žmonėms padedantys robotai, ar elektromobiliai neįgaliųjų vežimėliais judantiems asmenims: Toyota kuria pasaulį, kuriame judėti gali visi. Toyota elektromobiliai Toyota elektromobiliai Mūsų pirmasis grynasis elektromobilis bus pristatytas vėliau 2022 metais. Jis pradės bent dešimties naujų nulinės emisijos transporto priemonių bangą per artimiausius penkerius metus. Toyota vandenilio degalų elementų varomi elektromobiliai Toyota vandenilio degalų elementų varomi elektromobiliai Mūsų pirmieji rinkoje pasirodę vandenilio degalų elementų varomi elektromobiliai gali pakeisti vairavimo įpročius: į juos lengva įpilti degalų, nuvažiuojamas atstumas viršija 650 km ir iš duslintuvo teka tik vanduo.