Mes siekiame tapti lyderiais aplinkosaugos srityje.

Aplinkosauga – svarbus klausimas mūsų bendrovei. Tai visos mūsų egzistencijos ir veiklos pagrindas. Esame įsipareigoję nuolat mažinti neigiamą savo veiklos poveikį mus supančiam pasauliui ir visuomet tobulinti technologijas, produktus ir darbo būdus, kad jie labiau tausotų aplinką ir tarnautų visos visuomenės labui.

Didžiuojamės savo pasiekimais aplinkosaugos srityje. Pavyzdžiui, mūsų bendrovė buvo pirmoji, kuri ėmėsi specialios automobilių perdirbimo veiklos, kurios gamyklos nustojo vežti atliekas į sąvartynus, ir kuri pradėjo masinę hibridinio automobilio bei vandeniliu varomo ir visiškai aplinkos neteršiančio sedano gamybą. Nors daug ko pasiekėme, esame pasiryžę nuveikti dar daugiau ir savo laimėjimais įkvėpti kitus. Todėl išsikėlėme naujus ambicingesnius aplinkosaugos tikslus, vedančius geresnės ateities link.

Toyota Environmental Challenge 2050
Rūpintis aplinka, kuriant geresnę ateitį

Malonu, jog esame laikomi aplinkosaugos technologijų pradininkais, tačiau dar nepanaudojome visų savo galimybių šioje srityje. Parengėme aplinkosaugos planą, kuriame išsikėlėme pagrindinius uždavinius aplinkai pagerinti, numatytus įgyvendinti iki 2050 m. Jie neapsiriboja vien poveikio aplinkai mažinimu iki nulio.

Esame užsimoję pagerinti gyvenimo sąlygas, taikydami naujas technologijas, naujus darbo būdus bei naują požiūrį. Tai orientuota į taršos mažinimą, perdirbimo galimybių didinimą, gamtos išteklių tausojimą ir švaresnių, atsinaujinančių energijos šaltinių naudojimą, taip pat į darnų žmonijos sambūvį su gamta.

Žiūrėkite daugiau

Geresnis oras
Tvaraus mobilumo galimybės visiems

Bendrovė Toyota, kaip viena lyderiaujančių automobilių gamintojų pasaulyje, atsakingai žiūri į savo įsipareigojimą puoselėti aplinką. Apie tai byloja mūsų kuriami aplinką tausojantys automobiliai, pavyzdžiui, pasaulyje pirmaujantys hibridiniai automobiliai, elektromobiliai ir pirmasis masinės gamybos kuro elementais varomas sedanas Mirai.

Taip pat tiriame iš atsinaujinančių šaltinių išgaunamo alternatyvaus kuro galimybes. Be to, kartu su partneriais kuriame švaresnes ir efektyvesnes integruotas transporto sistemas.

/
Švaresnė aplinka
Tvari žmonijos, produktų gamybos ir aplinkos ateitis

Nuolat ieškome būdų, mažinančių mūsų veiklos poveikį aplinkai. Tai susiję ne tik su gaminamais automobiliais, bet ir su jų gamybos būdais bei naudojamais ištekliais. Mažinti, pakartotinai panaudoti, perdirbti ir regeneruoti – tai keturi pagrindiniai principai, kuriuos taikome, kad užtikrintume atsakingą gamtos išteklių naudojimą. Plečiame savo produktų funkcionalumą, didiname perdirbimo galimybes ir atliekame daugiau operacijų, kad būtų galima regeneruoti energiją.

Visame pasaulyje naudojame vis daugiau atsinaujinančių, mažiau aplinką teršiančių energijos šaltinių, taip pat kuriame naujas, mažesnį anglies dvideginio kiekį išskiriančias medžiagas iš ekologiškų produktų.

/
Geresnis gyvenimas
Bendruomenė, kurioje žmonės gyvena harmonijoje su gamta

Išgirsti žinią „atgal į gamtą“ iš automobilių kompanijos gali būti netikėta. Tačiau šią žinią nulėmė mūsų įsipareigojimas visose veiklos atsižvelgti į aplinką. Siekiame teigiamai paveikti visuomenę, planetą ir jos gyventojus, palikdami pasaulį geresnį, nei iki mūsų. Toyota aplinkosaugos filosofija ir politikos paremtos Toyota Pagrindiniais principais ir Toyota Žemės chartija, sukurtais 1992 m.

2008 m. sukūrėme Toyota Biologinės įvairovės gaires, aprašančias mūsų pagrindinį požiūrį į veiklas, susijusias su biologine įvairove. Po to 2020 m. ToyotaPpasaulio vizijoje sustiprinome savo pagrindinę „žmonių gyvenimo bendruomenėse praturtinimo“ žinią. Mūsų naujausias drąsus pareiškimas yra Toyota Environmental Challenge 2050, apimantis šešis uždavinius. Šeštasis yra sutelktas į „harmoningai su gamta gyvenančios ateities visuomenės kūrimą“.

/
Tiesiog geriau
Saugi, patikima ir aplinkosaugos įstatymų nustatytus reikalavimus atitinkanti veikla

Esame įsipareigoję saugoti ir gerinti aplinką. Tai reiškia, jog turime ne tik rengti savo gaires dėl saugių bei patikimų darbo būdų ir produktų, bet ir pasirūpinti, kad visose pasaulio šalyse mūsų vykdoma automobilių gamybos ir prekybos veikla atitiktų aplinkosaugos teisės aktuose ir reglamentuose numatytus reikalavimus.

Tai apima automobilio poveikį aplinkai per visą jo gyvavimo ciklą – nuo pradinio kūrimo etapo ir gamybos iki eksploatavimo ir galutinio perdirbimo bei pakartotinio panaudojimo jį utilizavus. Taip pat naudojame atitinkamas priemones ir sistemas, kad užkirstume kelią bet kokiam aplinkai kylančiam pavojui ir rizikai.

/

Žiūrėkite daugiau

Toyota Baltijos šalių serviso konsultantų profesinio meistriškumo varžybų laimėjimas atiteko Latvijai Toyota Baltijos šalių serviso konsultantų profesinio meistriškumo varžybų laimėjimas atiteko Latvijai Vakar Talino Dainų slėnyje Toyota surengė 14-ąsias Baltijos šalių profesinio meistriškumo varžybas, kurių dėmesio centre šį kartą buvo serviso konsultantų aptarnavimo gebėjimai. Geriausiu Baltijos šalyse tapo Latvijos atstovybės Amserv Motors serviso konsultantas Kristaps Narubins. Toyota Mirai Toyota Mirai Mirai ženklina naujo automobilių amžiaus pradžią. Vandenilis – svarbus ateities energijos šaltinis. Naudodamas vandenilį elektros energijai gaminti, Mirai neteršia aplinkos ir, kaip bet kuris kitas automobilis, yra patogus bei malonus vairuoti. Land Cruiser istorija Land Cruiser istorija Kaip trumpai apibūdintumėte pasaulio legenda tapusį automobilį? Patvarus, tvirtas, patikimas, nenugalimas? Land Cruiser apibūdinti tinka visi šie ir dar daug kitų žodžių. HILUX ISTORIJA HILUX ISTORIJA Savo neįtikėtinu pravažumu garsėjantis Hilux, galintis įveikti bet kokius bekelės iššūkius, tarp jų ir Šiaurės bei Pietų ašigalius ir Dakario ralį, yra nepakeičiamas automobilis rinkoje ieškant galingo „darbinio arkliuko“.
Mes naudojame svetainės slapukus

Slapukai naudojami siekiant užtikrinti geriausią mūsų svetainės naršymo patirtį, teikti trečiųjų šalių paslaugas bei priemones, padėti mums suprasti bei pagerinti svetainės veikimą, taip pat – reklamos tikslais.

Rekomenduojame sutikti su visais slapukais. Jei nesutinkate, galite lengvai pakeisti nuostatas, paspausdami toliau esančią slapukų nuostatų parinktį. Visą informaciją rasite mūsų slapukų politikoje.