2030 m. pasauliniai vidutinės trukmės tikslai


Siekdami realizuoti Toyota aplinkosaugos iššūkį 2050 ir vadovaudamiesi dabartine Toyota ir socialinių tendencijų situacija, išsikėlėme 2030 m. vidutinės trukmės tikslus.

Nulinė naujų transporto priemonių CO2 emisija
Iššūkis: vidutinės trukmės tikslas Nr. 1

Mūsų tikslas – iki 2030 m. visame pasaulyje kasmet parduoti daugiau nei 5,5 mln. elektrifikuotų transporto priemonių, įskaitant daugiau nei 1 mln. nulinės emisijos transporto priemonių (akumuliatorinių ir degalų elementų elektromobilių).

Palyginti su 2010 m. lygiu, vidutinis pasaulinis naujų transporto priemonių išmetamo CO2 sumažėjimas (g CO2/km) bus ne mažesnis nei 35 % (atsižvelgiant į rinkos sąlygas).

Atraskite iššūkį – naujų transporto priemonių nulinė CO2 emisija (ENG)  

/
Vandens sąnaudų maksimalus sumažinimas ir optimizavimas
Iššūkis: vidutinės trukmės tikslas Nr. 4

Mūsų tikslas – iki 2030 m. įgyvendinti priemones keturiose iššūkiui atrinktose gamyklose (Šiaurės Amerikoje, Azijoje ir Pietų Afrikoje), siekiant sumažinti jų vandens sąnaudas.

Vandens kokybės požiūriu ketiname atlikti visapusišką poveikio vertinimą visose savo 22 gamyklose (Šiaurės Amerikoje, Azijoje ir Europoje), iš kurių vanduo išleidžiamas į upes.

Atraskite iššūkį – vandens sąnaudų optimizavimas (ENG)  

/
Perdirbimą skatinančios bendruomenės ir sistemų kūrimas
Iššūkis: vidutinės trukmės tikslas Nr. 5

Mūsų tikslas – iki 2030 m. visame pasaulyje užbaigti akumuliatorių surinkimo ir perdirbimo sistemų kūrimą bei įkurti 30 modelių eksploatacijos pabaigos apdorojimo ir perdirbimo kompleksus vietinėms gamykloms.

Atraskite iššūkį – išteklių perdirbimas (ENG)  

/
Ateities harmonijos su gamta bendruomenės kūrimas
Iššūkis: vidutinės trukmės tikslas Nr. 6

Mūsų tikslas – iki 2030 m. įkurti 19 gamyklų „harmonijoje su gamta“ (12 – Japonijoje, 7 – likusiame pasaulyje), taip pat – įgyvendinti harmonijos su gamta veiklas visuose regionuose, kur veikia Toyota, bendradarbiaujant su vietos bendruomenėmis ir įmonėmis.

Be to, kartu su NVO ketiname tęsti bioįvairovės tausojimo veiklą. Išplėsime vidines ir išorines iniciatyvas, siekdami puoselėti į aplinkosaugą orientuotą mąstymą ir skatindami žmones prisiimti atsakomybę už planetos ateitį.

Atraskite iššūkį – harmonijoje su gamta (ENG)  

/

Žiūrėkite daugiau

Kodėl verta rinktis vandenilį? Kodėl verta rinktis vandenilį? Sužinokite apie svarbiausius vandenilio privalumus ir perskaitykite dažnai užduodamus klausimus apie šį energijos šaltinį. Toyota vandenilio degalų elementų varomi elektromobiliai Toyota vandenilio degalų elementų varomi elektromobiliai Mūsų pirmieji rinkoje pasirodę vandenilio degalų elementų varomi elektromobiliai gali pakeisti vairavimo įpročius: į juos lengva įpilti degalų, nuvažiuojamas atstumas viršija 650 km ir iš duslintuvo teka tik vanduo. Elektrifikuota Toyota Elektrifikuota Toyota Mes didžiuojamės būdami elektrifikacijos lyderiais. Pasirinkę hibridines, įkraunamąsias hibridines ir vandenilines transporto priemones, galėsite mėgautis jums šiandien tinkama energijos rūšimi. Toyota ties nuliu nesustoja: nuo nulinės emisijos link geresnio pasaulio Toyota ties nuliu nesustoja: nuo nulinės emisijos link geresnio pasaulio Siekiame prisidėti kurdami geresnę visuomenę ir pasaulį, kuriame nėra emisijos, o apribojimai – įveikti. Šiame nulinės emisijos pasaulyje niekas nelieka užnugaryje ir žmonės mėgaujasi laisve judėti.