Mūsų įsipareigojimai aplinkai

Aplinkosauga – opus klausimas mūsų bendrovei. Tai visos mūsų egzistencijos ir veiklos pagrindas. Esame įsipareigoję nuolat mažinti neigiamą savo veiklos poveikį mus supančiam pasauliui, visuomet tobulinti technologijas, produktus ir darbo būdus, kad jie labiau tausotų aplinką ir tarnautų visos visuomenės labui.

Didžiuojamės savo pasiekimais aplinkosaugos srityje. Pavyzdžiui, mūsų bendrovė buvo pirmoji, kuri ėmėsi specialios automobilių perdirbimo veiklos, kurios gamyklos nustojo vežti atliekas į sąvartynus ir kuri pradėjo masinę hibridinių automobilių bei vandeniliu varomų ir visiškai aplinkos neteršiančių sedanų gamybą. Nors daug ko pasiekėme, esame pasiryžę nuveikti dar daugiau ir savo laimėjimais įkvėpti kitus. Todėl išsikėlėme naujus ambicingesnius aplinkosaugos tikslus, vedančius geresnės ateities link.

Geresnis oras
Tvaraus mobilumo galimybės visiems

Bendrovė Toyota, kaip viena lyderiaujančių automobilių gamintojų pasaulyje, atsakingai žiūri į savo įsipareigojimą puoselėti aplinką. Apie tai byloja mūsų kuriami aplinką tausojantys automobiliai, pavyzdžiui, pasaulyje pirmaujantys hibridiniai automobiliai, elektromobiliai ir pirmasis masinės gamybos kuro elementais varomas sedanas Mirai.

Taip pat tiriame iš atsinaujinančių šaltinių išgaunamo alternatyvaus kuro galimybes. Be to, kartu su partneriais kuriame švaresnes ir efektyvesnes integruotas transporto sistemas.

/
Švaresnė aplinka
Tvari žmonijos, produktų gamybos ir aplinkos ateitis

Nuolat ieškome būdų, mažinančių mūsų veiklos poveikį aplinkai. Tai susiję ne tik su gaminamais automobiliais, bet ir su jų gamybos būdais bei naudojamais ištekliais. Mažinti, pakartotinai panaudoti, perdirbti ir regeneruoti – tai keturi pagrindiniai principai, kuriuos taikome, kad užtikrintume atsakingą gamtos išteklių naudojimą. Plečiame savo produktų funkcionalumą, didiname perdirbimo galimybes ir atliekame daugiau operacijų, kad būtų galima regeneruoti energiją.

Visame pasaulyje naudojame vis daugiau atsinaujinančių, mažiau aplinką teršiančių energijos šaltinių, taip pat kuriame naujas, mažesnį anglies dioksido kiekį išskiriančias medžiagas iš ekologiškų produktų.

/
Geresnis gyvenimas
Bendruomenė, kurioje žmonės gyvena harmonijoje su gamta

Išgirsti žinią „atgal į gamtą“ iš automobilių bendrovės gali būti netikėta. Tačiau šią šį siekį įkvėpė mūsų įsipareigojimas tausoti aplinką, vykdant bet kokią veiklą. Norime teigiamai paveikti visuomenę, planetą ir jos gyventojus, palikdami pasaulį geresnį, nei iki mūsų. Toyota aplinkosaugos filosofija ir politika paremtos Toyota Pagrindiniais principais ir Toyota Žemės chartija, sukurtais 1992 m.

2008 m. sukūrėme Toyota Biologinės įvairovės gaires, aprašančias mūsų požiūrį į veiklas, susijusias su biologine įvairove. Po to 2020 m. Toyota pasaulio vizijoje sustiprinome savo pagrindinę „žmonių gyvenimo bendruomenėse praturtinimo“ žinią. Mūsų naujausias drąsus pareiškimas yra Toyota Environmental Challenge 2050, apimantis šešis uždavinius. Šeštasis sutelktas į „harmoningai su gamta gyvenančios ateities visuomenės kūrimą“.

/

Žiūrėkite daugiau

Toyota aplinkosaugos iššūkis 2050 Toyota aplinkosaugos iššūkis 2050 Parengėme aplinkosaugos planą, kuriame išsikėlėme pagrindinius uždavinius, kaip pagerinti aplinką, ir numatėme juos įgyvendinti iki 2050 m. Jie neapsiriboja vien poveikio aplinkai mažinimu iki nulio. Toyota GR SPORT asortimentas Toyota GR SPORT asortimentas Atraskite vairavimo malonumą su GR SPORT. Susipažinkite su TOYOTA GAZOO Racing spalvų palete, skirta Toyota GR SPORT automobiliams. Ją sukurti įkvėpė našieji Toyota GR modeliai. Toyota GR sportiniai automobiliai Toyota GR sportiniai automobiliai Toyota GR serija – tai tikrųjų sportinių automobilių asortimentas, kuriam sukurti panaudotos TOYOTA GAZOO Racing žinios ir technologijos. Smagi bus kiekviena kelionė. Toyota bZ elektromobilių serijos pristatymas Toyota bZ elektromobilių serijos pristatymas Mūsų įvairiapusės serijos naujos kartos akumuliatoriniai elektromobiliai iki nulio sumažina mobilumo poveikį aplinkai ir yra daugiau nei vien nulinės taršos elektriniai automobiliai.