Toyota patikimumas

Visuomet pasirengę bet kokiems jūsų gyvenimo žygiams.

Gyvename pasaulyje, kuriame kasdien gali nutikti begalė įvairių nuotykių. Mes nenuilstamai dirbame tobulindami savo automobilius, kad jie patenkintų įvairius poreikius, pradedant nuo sudėtingų darbinių užduočių ir baigiant alinančiais ekstremaliais ištvermės išbandymais. Mūsų tikslas – užtikrinti, kad kiekvienas Toyota automobilis būtų ne tik patikimas, bet ir priimamas kaip savaiminė duotybė. Susipažinkite su tikromis istorijomis apie Toyota automobilius, kurie visuomet pasirengę bet kokiems jūsų gyvenimo žygiams.

>

Pasiklausykite mūsų klientų pasakojimų

Prieš pasiekdami prekybos salonus Toyota automobiliai turi pereiti atsparumo išbandymus. Kiekvienas naujas modelis pajėgus įveikti atstumą, prilygstantį apkeliavimui aplink pasaulį 2,5 karto. Taigi galima drąsiai leistis į nuotykių kupinas keliones .

Susipažinkite su nuotykiams sukurtais automobiliais

Jei tenka keliauti ypatingomis sąlygomis, būtina turėti ypatingą automobilį. Siekdami sukurti ekstremalioms važiavimo sąlygoms pritaikytus automobilius, mes juos išbandome įvairiais testais, pavyzdžiui, atsparumo karščiui ir šalčiui ar vandeniui. Taigi nėra kitų tokių automobilių, kuriais būtų galima visapusiškai pasitikėti atsidūrus sudėtingose situacijose.

Toyota Hilux užkariauja Antarktidą

Ilgaamžė patirtis

Nuo pirmojo Toyota automobilio pasirodymo keliuose 1936 m. mūsų vizija išliko nepakitusi: svarbiausia – klientų interesai. Jūsų pasitikėjimą dabar ir ateityje galime pelnyti tik gamindami patikimus automobilius.

 

Jūsų saugumas – patikimose rankose: Toyota Safety Sense

Žiūrėkite daugiau

Jūsų slapukų nustatymai

Siekdami geriau Jus aptarnauti, savo interneto svetainėje naudojame slapukus. Jei su tuo sutinkate, galite toliau naudotis interneto svetaine kaip įprastai. Kitu atveju išsiaiškinkite, kaip pakeisti slapukų nustatymus čia.

Patvirtinkite savo parinktis, pažymėdami žymimąjį laukelį, jei su jomis sutinkate, arba atšaukite žymėjimą, jei su jomis nesutinkate: