Toyota T-Mate

Su Jumis – saugesnei kelionei

Toyota T-Mate – tai pagalbinės automobilio sistemos, sukurtos tam, kad vairuotumėte saugiau kai važiuojate miesto gatvėmis, užmiestyje ar manevruojate automobilių stovėjimo aikštelėje. Šios sistemos padės apsaugoti ne tik Jus bei Jūsų keleivius, bet ir kitus eismo dalyvius. Visa tai yra dalis Toyota įsipareigojimo didinti saugumą keliuose. Mes siekiame, kad eismo įvykiai taptų praeitimi.

TOYOTA SAFETY SENSE
Susidūrimų padedanti išvengti sistema (PCS)

Mūsų priešavarinė sistema gali užfiksuoti pavojų ir padėti Jums išvengti susidūrimų su kitomis transporto priemonėmis, pėsčiaisiais ir dviratininkais. Apie tai ji perspėja vairuotoją garso ir vaizdo įspėjimais bei padeda stabdyti. Jei vairuotojas nestabdo laiku, sistema automatiškai įjungia stabdžius, siekdama išvengti susidūrimo arba jį sušvelninti.

Sužinokite daugiau

Pagalbinė kelio ženklų atpažinimo sistema (RSA)

Pagalbinė kelio ženklų atpažinimo sistema stebi priešaky matomus kelio ženklus ir prietaisų skydelyje rodo naudingą informaciją, pvz., užfiksuotą greičio apribojimą arba draudimą lenkti. Sistema taip pat teikia vaizdinius ir garsinius įspėjimus, jei vairuotojas nesilaiko kelio ženklų apribojimų.

Sužinokite daugiau

Adaptyvioji pastovaus greičio palaikymo sistema (ACC)

Ši sistema palaiko minimalų iš anksto nustatytą atstumą iki priekyje važiuojančios transporto priemonės. Sumažėjus šiam atstumui, sistema sumažina Jūsų automobilio greitį ir prireikus įjungia stabdžius bei stabdymo žibintus. Jei Jūsų automobilyje yra pagalbinė kelio ženklų atpažinimo sistema (RSA), ši sistema taip pat atpažįsta greičio apribojimus ir rekomenduoja atitinkamai reaguoti.

Sužinokite daugiau

Važiuojamosios juostos laikymosi sistema (LTA)

Mūsų važiuojamosios juostos laikymosi sistema skirta saugiau vairuoti užmiesčio keliuose. Ji palaiko automobilį važiuojamosios eismo juostos viduryje. Jei automobilis pradeda krypti į šoną, pagalbinė sistema švelniais judesiais pakoreguoja važiavimo trajektoriją.

Sužinokite daugiau

Automatinė tolimųjų šviesų sistema (AHB)

Automatinė tolimųjų šviesų sistema stebi kelią ir fiksuoja priešpriešais atvažiuojančių transporto priemonių priekinius žibintus. Jei ji užfiksuoja priekinius žibintus, automatiškai išjungia tolimąsias šviesas ir įjungia artimąsias. Kai su kita transporto priemone prasilenkiama, sistema automatiškai vėl įjungia tolimąsias šviesas. Kokia to nauda? Naktį važiuosite saugiau ir Jūs, ir kiti eismo dalyviai.

Sužinokite daugiau

Automobilio statymo pagalba
Pažangioji automobilio statymo sistema Toyota Teammate (ADC)

Ši sistema kontroliuoja automobilio greitį, valdymą, stabdymą ir pavarų perjungimą, kad padėtų Jums saugiai pastatyti automobilį. Ji netgi gali įsiminti Jūsų mėgstamas stovėjimo vietas, nepažymėtas linijomis arba gretimais objektais.

Sužinokite daugiau

Panoraminio vaizdo stebėjimo sistema (PVM)

Ši sistema padeda lengviau ir saugiau pastatyti automobilį, nes sujungia keturių kamerų rodomus vaizdus ir suformuoja beveik 360° Jūsų aplinkos rodinį.

Galinė skersinio eismo perspėjimo sistema su automatiniu stabdymu (RCTAB)

Kai atbuline eiga išvažiuojate iš stovėjimo vietos, ši sistema stebi, ar nėra iš kairės arba dešinės atvažiuojančių transporto priemonių, perspėja apie jas ir įjungia stabdžius, jeigu reikia padėti išvengti susidūrimo.

Sužinokite daugiau

Išmanioji apsaugos nuo susidūrimo važiuojant mažu greičiu sistema (ICS)

Šios sistemos išmanumas slypi ne tik pavadinime: ji įspėja vairuotoją apie kliūtis, esančias priešais automobilį arba už jo, ir automatiškai sustabdo, kad neatsitrenktumėte, jeigu iškyla susidūrimo grėsmė.

Sužinokite daugiau

Vairavimo pagalba
Nematomų zonų stebėjimo sistema (BSM)

Mūsų riboto matomumo zonų stebėjimo sistema perspėja vairuotoją apie bet kokias transporto priemones, kurių jie galbūt nepastebėjo šoniniame veidrodėlyje. Tai ypač naudinga lenkiant.

Sužinokite daugiau

Adaptyvioji tolimųjų žibintų sistema (AHS)

Ši sistema sukurta užtikrinti geriausią įmanomą matomumą visiems eismo dalyviams, kai vairuojama naktį. Ji automatiškai pritemdo tą priekinių žibintų šviesos sklaidos sritį, kurioje priešais atvažiuoja kitos transporto priemonės, kad Jūsų automobilio tolimosios šviesos neakintų kitų vairuotojų, tačiau vis tiek apšviestų pakankamą kelio dalį.

Sužinokite daugiau

Vairuotojai visada atsako už savo vairavimo saugą.
Sistemoms įtaką daro veikimo sąlygos ir apribojimus.
Visada perskaitykite naudojimo instrukciją, kur rasite papildomos informacijos. Funkcijų pasiekiamumas priklauso nuo valstybės, transporto priemonės modelio ir komplektacijos.

Žiūrėkite daugiau

2030 m. pasauliniai vidutinės trukmės tikslai 2030 m. pasauliniai vidutinės trukmės tikslai 2018-aisiais pristatėme 2030 m. vidutinės trukmės tikslus, kurie padės mums įveikti aplinkosaugos lyderiai iššūkį 2050. MyT internetinės paslaugos MyT internetinės paslaugos Prisijungus atsiranda daugiau galimybių. Nesvarbu, ar esate automobilyje, ar kitur – su MyT galėsite visiškai valdyti savo Toyota. Tai – naujas internetinių paslaugų paketas, skirtas padidinti vairavimo saugą ir malonumą. Baltic paralimpinė komanda Baltic paralimpinė komanda Toyota remia Baltijos šalių atletus jų kelyje į 2021 m. Tokijo paralimpines žaidynes. Toyota Baltijos šalių paralimpinė komanda įkvepia mus siekti savo iš pažiūros nepasiekiamų tikslų. 2000GT – Toyota sportinių automobilių istorija 2000GT – Toyota sportinių automobilių istorija Toyota 2000GT automobilis, gerai žinomas iš 1967 m. pasirodžiusio filmo apie Džeimsą Bondą „Gyveni tik du kartus“ (You Only Live Twice) su Seanu Connery, pasaulio rinką pasiekė tais pačiais metais. Jis iškart tapo rimta paraiška, jog Toyota yra tvirtai pasiryžusi konkuruoti su geriausiais Europoje sportiniais automobiliais.