TOYOTA GAZOO Racing

Pushing the limits for better

Nuo dykumų iki kopų, per žvyrą ir sniegą, dieną ir naktį – nuo pat mūsų pirmojo ralio praėjusio amžiaus VI dešimtmetį siekėme įveikti apribojimus ir gaminti vis geresnius automobilius. Konkurencingoje automobilių sporto aplinkoje kurdami naujas technologijas ir sprendimus, niekada nenustojame ieškoti naujovių.

Naujas pavadinimas, tačiau toks pat begalinis troškimas

Jau XIX a. šeštajame dešimtmetyje mūsų įkūrėjas Kiichiro Toyoda buvo įsitikinęs, jog bendrovės dalyvavimas lenktynėse turi daug privalumų:
 
„Automobilių sportas nėra vien pramoga. Tai labai svarbi veikla plėtojant Japonijos automobilių pramonę. Olimpinėse žaidynėse dalyvaujantys sportininkai išmėgina savo jėgas išliedami paskutinį prakaito lašą. Lygiai taip pat yra ir su automobilių gamintojais: dalyvaudami lenktynėse jie gali išplėsti automobilių galimybių ribas ir įrodyti savo pranašumą, atrasdami naujus technologijų tobulinimo būdus.
 
Tai pasakytina ne tik apie bandomuosius automobilius. Mašinos turi darniai dirbti kartu su žmonėmis, kad atsiskleistų tikrieji jų pranašumai. Automobilių sportas ir Japonijos automobilių pramonė, kaip ir automobilio ratai, gali judėti į priekį tik drauge.“

 
/

Šiandien GAZOO – tarsi nedidelis autoservisas – jauki vieta, kur žmonės dirba išvien, siekdami tobulinti smulkiausias detales, kurti dar geresnius automobilius bei paslaugas kiekvienam klientui, kur jie bebūtų. Šis pavadinimas įkūnija dvasią, kuri stumia TOYOTA GAZOO Racing pirmyn.
 
TOYOTA GAZOO Racing jungia Toyota autosporto veiklą moderniame Pasaulio ištvermės lenktynių čempionate, prestižiniame Pasaulio ralio čempionate, sudėtingiausiose pasaulio lenktynėse – Niurburgringo 24 valandų etape, reikliajame Dakaro ralyje ir įdomiame Kelionės per penkis žemynus projekte.

GR Super Sport koncepcija

GR Super Sport koncepcija apima hibridinės sistemos technologiją, tobulintą FIA Pasaulio ištvermės čempionate, kur tiekė neprilygstamą galią ir našumą.

Atraskite daugiau

/

Žiūrėkite daugiau

Atraskite Toyota sieninius įkrovimo blokus Atraskite Toyota sieninius įkrovimo blokus Atskleiskite įkraunamojo hibrido arba grynojo elektromobilio potencialą iš namų, naudodami aukštos kokybės Toyota sieninį įkrovimo bloką. Įveikime viską. Nes nulis – tik pradžia Įveikime viską. Nes nulis – tik pradžia Siekiame prisidėti kurdami geresnę visuomenę ir pasaulį, kuriame nėra emisijos, o apribojimai – įveikti. Šiame nulinės emisijos pasaulyje niekas nelieka užnugaryje ir žmonės mėgaujasi laisve judėti. Įveikiame iššūkius Įveikiame iššūkius Atraskite, kaip Toyota gaminiai ir paslaugos teigiamai veikia visuomenę. Aplinkosaugos iššūkis 2050 padės Toyota pasiekti tikrąjį tvarumą. Žengiame už nulinės emisijos ribos Žengiame už nulinės emisijos ribos Atraskite didžiulę Toyota elektrifikuotų transporto priemonių įvairovę. Turime sprendimą kiekvienam klientui, kuris tiks ir jam, ir planetai – nuo hibridų iki nulinės emisijos akumuliatorinių elektromobilių.