GR 86: istorija tęsiasi

Jus sveikina trečiasis GR modelis

Naujesnis ir galingesnis GR 86 sukurtas legendinio „smagaus vairuoti“ pirmtako pagrindu. Jame suderintas aptakus ir rafinuotas stilius, ekspertų ištobulintas valdymas ir grynas vairavimo malonumas.

Naujasis GR 86 paveldėjo svarbiausias smagų vairavimą garantuojančias charakteristikas, kuriomis pasižymėjo originalusis GT86 modelis, debiutavęs 2012-aisiais. Visame pasaulyje buvo parduota 200 tūkst. Toyota GT86 modelių. Manoma, kad naujasis GR 86 modelis bus lengviausias segmento keturvietis kupė ir visa tai dėl gausybės modelio svorį sumažinusių technologijų ir sprendimų, tokių kaip aliuminio stogas arba kėbulo dalys.

Po kapotu – nedidelio svorio opozicinis keturių cilindrų variklis, kurio darbinis tūris padidintas iki 2,4 litrų. Tad galios atžvilgiu GR 86 pažengė toliau nei modelio pirmtakas.

GR 86 išorės matmenys yra kone identiški GT86: tai leido naujam modeliui išlaikyti žemą svorio centrą, kad būtų užtikrintas automobilio tikslumas ir aukšto lygio valdymo savybės. Lyginant su GT86, 50 proc. išaugo ir kėbulo standumas, tad naujasis modelis pradžiugins dar geresnėmis valdymo ir vairavimo galimybėmis.

Automobilio aerodinaminiai elementai, tokie kaip priekyje esantys ortakiai, slenksčių apdailos ir kitkas buvo sukurti remiantis modelio dalyvavimo automobilių sporte patirtimi. Šie elementai GR 86 leido pasiekti geriausių klasėje valdymo ir stabilumo rezultatų.

Preliminarūs techniniai duomenys1

 • Ilgis (mm): 4265
 • Plotis (mm): 1775
 • Aukštis (mm)2: 1310
 • Ratų bazė (mm): 2575
 • Kėbulo svoris (kg): 1270
 • Variklis: opozicinis keturių cilindrų DOHC Toyota D-4S tiesioginio įpurškimo
 • Darbinis tūris (l): 2,387
 • Komponuotė: variklis priekyje, užpakaliniai ratai varomi
 • Pakaba:
  Priekis: MacPherson pakaba
  Galas: dvisvirtė
  Stabdžiai:
  Priekis: ventiliuojami diskai
  Galas: ventiliuojami diskai
 • Padangos (Priekis/Galas): 215/40 R18

1 Tikslūs Europai skirto modelio techniniai duomenys bus paskelbti po homolagacijos ir bus patvirtinti iki naujojo GR 86 pristatymo
2 Įskaičiuojant anteną ant stogo, aukštis atmetus anteną yra 1280 mm
/

Žiūrėkite daugiau

2030 m. pasauliniai vidutinės trukmės tikslai 2030 m. pasauliniai vidutinės trukmės tikslai 2018-aisiais pristatėme 2030 m. vidutinės trukmės tikslus, kurie padės mums įveikti aplinkosaugos lyderiai iššūkį 2050. Toyota Yaris yra Geriausias 2021 metų automobilis Toyota Yaris yra Geriausias 2021 metų automobilis Toyota Yaris buvo išrinktas Geriausiu 2021 metų automobiliu. Šią pergalę lėmė inovatyvi hibridinės pavaros technologija, puikios vairavimo ypatybės, nedidelės CO2 emisijos, geriausios saugos ypatybės šioje klasėje, dizaino ypatumai bei atitinkama kaina. MyT internetinės paslaugos MyT internetinės paslaugos Prisijungus atsiranda daugiau galimybių. Nesvarbu, ar esate automobilyje, ar kitur – su MyT galėsite visiškai valdyti savo Toyota. Tai – naujas internetinių paslaugų paketas, skirtas padidinti vairavimo saugą ir malonumą. Baltic paralimpinė komanda Baltic paralimpinė komanda Toyota remia Baltijos šalių atletus jų kelyje į 2021 m. Tokijo paralimpines žaidynes. Toyota Baltijos šalių paralimpinė komanda įkvepia mus siekti savo iš pažiūros nepasiekiamų tikslų.