Toyota GR sportiniai automobiliai

Tikri sportiniai automobiliai su lenktynių DNR

Vairuotojams, mėgstantiems vairuoti

Jau daugiau nei 60 metų Toyota automobilių sporte išbando savo automobilių ir specialistų galimybių ribas tam, kad galėtų sukurti vis geresnius įprastiems keliams skirtus automobilius. Šią filosofiją įkūnija GR serija. Tai – tikrieji sportiniai automobiliai, sukurti panaudojus lenktynių kovose įgytas žinias ir technologijas, vairuotojams kiekvieno važiavimo metu suteikiantys kraują kaitinantį jaudulį ir neprilygstamo smagumo akimirkas.

Tikroji jungtis su lenktynėmis

Toyota GR serija – tai tikrieji sportiniai automobiliai, sukurti panaudojus TOYOTA GAZOO Racing žinias ir technologijas. Smagi bus kiekviena kelionė.

Tikrasis sportinio automobilio jausmas

Mūsų GR modeliai – nuo GR Yaris iki GR Supra – yra tikrieji sportiniai automobiliai, keliantys „waku-doki“ jaudulį. Šis jausmas, priverčiantis sparčiau plakti širdį, patiriamas vos atsisėdus prie vairo ir neapleidžia tol, kol galiausiai tarsi susiliejate su automobiliu. Tikslumas, balansas ir vairavimo malonumas. Tai – ne šiaip automobiliai, skirti nuvažiuoti iš taško A į tašką B. Tai – tarsi natūrali Jūsų dalis ir pojūčių audra. Automobiliai, kuriuos tiesiog norisi vairuoti.

Susipažinkite su GR modeliais

GR serijos modeliai sukurti pritaikius žinias ir technologijas, įgytas dalyvaujant automobilių lenktynėse.

/
GR Yaris
 • Variklio galia: 261 AG
 • Didžiausias greitis: 230 km/val.
 • Pagreitis 0–100 km/val.: 5,5 sek
 • CO2: 186 g/km (mišriuoju WLTP ciklu)
 • Degalų sąnaudos: 8,2 l/100 km (mišriuoju WLTP ciklu)
/
GR Supra 3.0L
 • Variklio galia: 340 (250) AG
 • Didžiausias greitis: 250 km/val.
 • Pagreitis 0–100 km/val.: 4,3 sek
 • CO2: 185 g/km (mišriuoju WLTP ciklu)
 • Degalų sąnaudos: 8,1 l/100 km (mišriuoju WLTP ciklu)
/
GR Supra 2.0L
 • Variklio galia: 258 (190) AG
 • Didžiausias greitis: 250 km/val.
 • Pagreitis 0–100 km/val.: 5,2 sek
 • CO2: 167 g/km (mišriuoju WLTP ciklu)
 • Degalų sąnaudos: 7,3 l/100 km (mišriuoju WLTP ciklu)
GR Yaris

GR Yaris – tai ne šiaip karštasis hečbekas. Jis sukurtas bendradarbiaujant su Pasaulio ralio čempionato komandos TOYOTA GAZOO Racing specialistais. Šiame įprastiems keliams skirtame modelyje įdiegtos modernios automobilių sporto technologijos. Galingas, judrus ir puikiai valdomas modelis su GR-FOUR 4WD sistema – nesibaigiančio jaudulio šaltinis.

Atraskite GR Yaris

GR Supra

Toyota GR Supra – pirmasis visame pasaulyje siūlomas GR modelis. Tai tikrasis vairavimo malonumo įsikūnijimas. Mūsų pirmaujantis sportinis automobilis siūlomas su 2 arba 3 litrų turbokompresoriniu varikliu. Šis automobilis apjungia galią, tikslumą ir neprilygstamą vairavimo malonumą.

Atraskite GR Supra

Atraskite TOYOTA GAZOO Racing

TOYOTA GAZOO Racing – tai Toyota pasiryžimas kurti vis geresnius automobilius įveikiant bet kokias kliūtis. Tobulindami naujas technologijas ir sprendimus ekstremaliomis automobilių sporto sąlygomis, mes niekada nenustosime ieškoti naujovių.

Lenktyniaujame savo automobiliais tam, kad plėstume galimybių ribas ir pasisemtume patirties iš sudėtingiausių iššūkių.

Kad ir koks būtų iššūkis, lenktyniavimas įvairiose trasose įkvepia mus kurti vis geresnius automobilius. Taip mes kuriame Toyota ateities DNR.

Ir toliau varžysimės tam, kad galėtume kiekvienam suteikti laisvę, nuotykius ir vairavimo malonumą.

Sužinokite daugiau apie TOYOTA GAZOO Racing

/
Toyota GR SPORT modeliai

GR SPORT modeliai – įkvėpti TOYOTA GAZOO Racing, kasdienybei suteikiantys dinamiško stiliaus. Kiekvienas modelis kruopščiai sukurtas prikaustyti dėmesį, sujungiant unikalią atletišką išvaizdą, sportišką saloną ir aukščiausios klasės funkcijas.

Atraskite daugiau

Žiūrėkite daugiau

Toyota GR Supra specifikacijos Toyota GR Supra specifikacijos Toyota GR Supra buvo kuriamas orientuojantis ne į stulbinamus dinamikos rodiklius ar rato apvažiavimo rezultatus, o į vairuotojo patirtį. Čia galite rasti daugiau informacijos apie Toyota GR Supra specifikacijas ir komplektacijas. Toyota GR Supra - jaudinantys potyriai Toyota GR Supra - jaudinantys potyriai Naujasis Toyota GR Supra buvo kuriamas orientuojantis ne į imponuojančius dinamikos rodiklius ar rato apvažiavimo rezultatus, bet į vairuotojo patirtį. 2030 m. pasauliniai vidutinės trukmės tikslai 2030 m. pasauliniai vidutinės trukmės tikslai 2018-aisiais pristatėme 2030 m. vidutinės trukmės tikslus, kurie padės mums įveikti aplinkosaugos lyderiai iššūkį 2050. Kodėl verta rinktis vandenilį? Kodėl verta rinktis vandenilį? Sužinokite apie svarbiausius vandenilio privalumus ir perskaitykite dažnai užduodamus klausimus apie šį energijos šaltinį.