Supra 900 Club

Pirmaisiais naujojo Toyota GR Supra pasirodymo metais šį tikrą sportinį automobilį turės 900 laimingų Europos vairuotojų, kurie taip pat taps išskirtinės grupės – Supra 900 Club nariais.

Sutelktas į vairavimo patirtį

Naujasis Toyota GR Supra buvo kuriamas orientuojantis ne į imponuojančius dinamikos rodiklius ar rezultatus lenktynių trasose, bet į vairuotojo patirtį.

Sukurtas pagal pasaulinio lygio sportinių automobilių projektavimo ir dizaino standartus, jokių kompromisų nepripažįstantis naujasis Toyota GR Supra pasižymi „aukso pjūvio santykiu“ tarp važiuoklės bazės, tarpvėžės pločio ir svorio centro. Tai lemia žaibišką vairo reakciją ir neprilygstamą kontrolę posūkiuose.

Susipažinkite su specifikacijomis

Lenktynių DNR

TOYOTA GAZOO Racing komandos sukurtas Toyota GR Supra perteikia lenktynėse sukauptą patirtį, todėl tai yra tikras sportinis automobilis, idealiai tinkantis tiek ekstremaliam važiavimui trasoje, tiek kasdieniuose jūsų keliuose.

Susipažinkite su lenktynių DNR

Sekite naujienas apie Toyota Supra

ŽIŪRĖKITE DAUGIAU

Toyota GR sportiniai automobiliai Toyota GR sportiniai automobiliai Toyota GR serija – tai tikrųjų sportinių automobilių asortimentas, kuriam sukurti panaudotos TOYOTA GAZOO Racing žinios ir technologijos. Smagi bus kiekviena kelionė. Supra istorija Supra istorija Supra įleido gilias šaknis į populiariąją kultūrą bei visame pasaulyje įkvėpė ir jaunus, ir senus. Anuomet jai atiteko pagrindinis vaidmuo pirmajame Greitų ir įsiutusių filme, ją renkasi Gran Turismo® žaidėjai. TOYOTA GAZOO Racing 2021 m. Pasaulio ištvermės lenktynių čempionate TOYOTA GAZOO Racing 2021 m. Pasaulio ištvermės lenktynių čempionate Pasaulio ištvermės lenktynių čempionatas apima viską: 1000 AG variklius, 330 km/h siekiantį maksimalų greitį ir veikiančias didžiules išorines jėgas. Tai puiki vieta, kur TOYOTA GAZOO Racing gali tobulinti mūsų naujosios kartos hibridus. Toyota 2021 metų Pasaulio ralio čempionate Toyota 2021 metų Pasaulio ralio čempionate Apsiginklavusi įgauta patirtimi, galingesniu ir greitesniu Yaris WRC ir trimis geriausiomis komandomis, 2021 metų FIA pasaulio ralio čempionate TOYOTA GAZOO Racing ketina ir toliau testuoti galimybių ribas.