Naujasis Toyota Supra

Jaudinantys potyriai

/

Legendos
grįžimas

Toyota Supra grįžta. Naujasis sportinis automobilis tęsia ankstesnių kartų pavadinimų – A40, A60, A70 ir A80 – tradiciją: Gudvudo greičio festivalyje jis pasirodė kaip A90 modelis.

Žadą atimantis Toyota Supra A90 užkilimas į Gudvudo kalną

Unikaliu TOYOTA GAZOO Racing spalvas ir languotos vėliavėlės raštą atspindinčiu kamufliažu padengtas mūsų būsimas sportinis automobilis, kurio plėtotės darbai Europoje ir Amerikoje jau perėjo į paskutinę stadiją, pasirodė garsioje Gudvudo įkalnės trasoje, pasirengęs pirmam viešajam bandymui.
Žiūrėti daugiau

Ryškiausias festivalio
įvykis

Nuo svaiginančio starto iki kvapą gniaužiančio pagreitėjimo kylant įkalne – Toyota Supra A90 buvo vienas pagrindinių šių metų Gudvudo greičio festivalio įvykių.

/
/
/
/
/
/
/
/
/

Sekite naujienas apie Toyota Supra

/
Gimęs lenktynių trasoje

TOYOTA GAZOO Racing sukurtas koncepcinis GR Supra Racing modelis su priekyje montuojamu varikliu ir galiniais varomaisiais ratais puikiai perteikia mūsų smagaus vairavimo koncepciją.
Žiūrėti daugiau

Sužinokite daugiau apie TOYOTA GAZOO Racing

Jūsų slapukų nustatymai

Siekdami geriau Jus aptarnauti, savo interneto svetainėje naudojame slapukus. Jei su tuo sutinkate, galite toliau naudotis interneto svetaine kaip įprastai. Kitu atveju išsiaiškinkite, kaip pakeisti slapukų nustatymus čia.

Patvirtinkite savo parinktis, pažymėdami žymimąjį laukelį, jei su jomis sutinkate, arba atšaukite žymėjimą, jei su jomis nesutinkate: