Lenktynių DNR

Tobulėjimas dalyvaujant lenktynėse

TOYOTA GAZOO Racing komanda dalyvauja prestižiškiausiose pasaulio lenktynėse – nuo Pasaulio ištvermės lenktynių čempionato (WEC) ir Pasaulio ralio čempionato (WRC) iki 24 val. trukmės Niurburgringo lenktynių. Įveikdami lenktynių įkarštyje kylančius iššūkius, mes galime toliau tobulėti, kurti naujas technologijas ir gaminti dar geresnius automobilius.

Kraują kaitinantis Toyota GR Supra automobilis suteikė mums puikų pagrindą toliau dalyvauti lenktynėse. Tai patvirtina koncepcinis modelis GR Supra GT4. 2019 m. Ženevos automobilių parodoje pirmą kartą pasauliui pristatomas koncepcinis modelis – bandymas ištirti, kaip optimaliai subalansuota Toyota GR Supra automobilio važiuoklė ir itin tvirtas bei lengvas jo kėbulas galėtų pasitarnauti kuriant konkurencingą automobilį tarptautinėms GT4 lenktynėms.

Parengta lenktynėms

GR Supra GT4 sukūrė TOYOTA GAZOO Racing Europe (TGR-E). Modelis skirtas visų meistriškumo lygių vairuotojams, jame įdiegta unikalių savybių, pvz., išmanioji GT4 lenktynių sistema, padedanti maksimaliai atsikratyti blaškymosi ir sutelkti vairuotojo dėmesį į varžybas.

Keliams skirtas automobilis su 3 litrų darbinio tūrio vienaeiliu šešių cilindrų varikliu ir vienu dvigubos slinkties turbokompresoriumi išvysto 430 AG. Kartu su juo įrengiama 7 laipsnių sportinė automatinė transmisija su pavarų perjungimo mentelėmis ir mechaniniu riboto slydimo diferencialu. Lenktyninių specifikacijų Akrapovič išmetimo sistema ir Ravenol tepimo priemonės garantuoja didelį našumą ir patikimumą.

/

Priekinis dalytuvas ir galinis sparnas gaminami iš natūralios pluoštinės kompozitinės medžiagos, todėl bendrasis svoris tesiekia 1 350 kg. Pakaboje įrengti priekiniai MacPherson statramsčiai, gale – daugiasvirtė sistema. Priekyje ir gale sumontuoti reguliuojamieji našūs amortizatoriai užtikrina nuoseklų ir tikslų valdymą.

/

Siekiant suteikti daugiau pasitikėjimo važiuojant ties riba, stabdžių sistema naujovinta įrengiant skirtines Brembo lenktynines apkabas – su šešiais cilindriukais priekyje ir keturiais gale. Penkių stipinų OZ Racing lengvojo lydinio ratlankiai, apauti 305/660 Pirelli padangomis – dar vienas žingsnis aukštyn našumo laiptais.

/

Siekiant padidinti vairuotojo saugą, lengvame plieniniame kėbule įtaisytas itin tvirtas apsaugos virtimo metu narvas ir FIA standartus atitinkanti lenktyninė sėdynė su šešių taškų saugos diržu. Siauros specializacijos salono akcentas – anglies pluošto prietaisų skydelis ir vairas, suprojektuoti specialiai GT4 lenktynėms.

/
Našumo specifikacijos

Vienaeilis šešių cilindrų variklis su vienu dvigubos slinkties turbokompresoriumi

Variklio darbinis tūris 2 998 cm3
Variklio galia 430 AG
Variklio sukimo momentas 650 Nm
Svoris 1 350 kg
Ilgis 4 460 mm
Plotis 1 855 mm
Aukštis 1 250 mm
Transmisija 7 laipsnių automatinė, su pavarų perjungimo mentelėmis,
galinių ratų pavara

Lenktynininkų atsiliepimai

Mes pakvietėme į lenktynių trasą įtakingiausius pasaulyje pilotus – nuo WRC ir WEC žvaigždžių iki drifto čempionų bei televizijos garsenybių, kad jie pirmieji išbandytų naująjį Toyota GR Supra. Dalydamiesi savo pirmaisiais įspūdžiais apie mūsų naująjį sportinį automobilį, mūsų profesionalūs vairuotojai taip pat paaiškina, kokią reikšmę jų pašėlusiu tempu besisukančiame gyvenime turi Supra pavadinimas.

ŽIŪRĖKITE DAUGIAU

Toyota GR sportiniai automobiliai Toyota GR sportiniai automobiliai Toyota GR serija – tai tikrųjų sportinių automobilių asortimentas, kuriam sukurti panaudotos TOYOTA GAZOO Racing žinios ir technologijos. Smagi bus kiekviena kelionė. Supra istorija Supra istorija Supra įleido gilias šaknis į populiariąją kultūrą bei visame pasaulyje įkvėpė ir jaunus, ir senus. Anuomet jai atiteko pagrindinis vaidmuo pirmajame Greitų ir įsiutusių filme, ją renkasi Gran Turismo® žaidėjai. TOYOTA GAZOO Racing 2021 m. Pasaulio ištvermės lenktynių čempionate TOYOTA GAZOO Racing 2021 m. Pasaulio ištvermės lenktynių čempionate Pasaulio ištvermės lenktynių čempionatas apima viską: 1000 AG variklius, 330 km/h siekiantį maksimalų greitį ir veikiančias didžiules išorines jėgas. Tai puiki vieta, kur TOYOTA GAZOO Racing gali tobulinti mūsų naujosios kartos hibridus. Toyota 2021 metų Pasaulio ralio čempionate Toyota 2021 metų Pasaulio ralio čempionate Apsiginklavusi įgauta patirtimi, galingesniu ir greitesniu Yaris WRC ir trimis geriausiomis komandomis, 2021 metų FIA pasaulio ralio čempionate TOYOTA GAZOO Racing ketina ir toliau testuoti galimybių ribas.