Lenktynių DNR

Tobulėjimas dalyvaujant lenktynėse

TOYOTA GAZOO Racing komanda dalyvauja prestižiškiausiose pasaulio lenktynėse – nuo Pasaulio ištvermės lenktynių čempionato (WEC) ir Pasaulio ralio čempionato (WRC) iki 24 val. trukmės Niurburgringo lenktynių. Įveikdami lenktynių įkarštyje kylančius iššūkius, mes galime toliau tobulėti, kurti naujas technologijas ir gaminti dar geresnius automobilius.

Kraują kaitinantis Toyota GR Supra automobilis suteikė mums puikų pagrindą toliau dalyvauti lenktynėse. Tai patvirtina koncepcinis modelis GR Supra GT4. 2019 m. Ženevos automobilių parodoje pirmą kartą pasauliui pristatomas koncepcinis modelis – bandymas ištirti, kaip optimaliai subalansuota Toyota GR Supra automobilio važiuoklė ir itin tvirtas bei lengvas jo kėbulas galėtų pasitarnauti kuriant konkurencingą automobilį tarptautinėms GT4 lenktynėms.

Lenktynininkų atsiliepimai

Mes pakvietėme į lenktynių trasą įtakingiausius pasaulyje pilotus – nuo WRC ir WEC žvaigždžių iki drifto čempionų bei televizijos garsenybių, kad jie pirmieji išbandytų naująjį Toyota GR Supra. Dalydamiesi savo pirmaisiais įspūdžiais apie mūsų naująjį sportinį automobilį, mūsų profesionalūs vairuotojai taip pat paaiškina, kokią reikšmę jų pašėlusiu tempu besisukančiame gyvenime turi Supra pavadinimas.

Daugiau apie TOYOTA GAZOO Racing

Originalūs Toyota aksesuarai Originalūs Toyota aksesuarai Su originaliais Toyota aksesuarais Jūsų Toyota automobilis taps dar dailesnis, individualesnis ir funkcionalesnis. Toyota siūlo platų visiems įvairių kartų modeliams skirtą aksesuarų asortimentą. Išsirinkite tinkamus aksesuarus savo Toyota automobiliui. Toyota savininko sritis Toyota savininko sritis Registruokitės Mano Toyota portale, tikrinkite žemėlapių naujinius bei atsisiųskite savininko vadovą. Neoriginalių ir Toyota originalių atsarginių dalių skirtumai Neoriginalių ir Toyota originalių atsarginių dalių skirtumai Neoriginalios atsarginės dalys gali vienodai atrodyti ir puikiai tikti, kaip ir originalios, tačiau negali prilygti joms savo kokybe. Dėl prastos konstrukcijos ir nekokybiškų medžiagų jos neatitinka reikalaujamų standartų. Mes esame įsipareigoję rūpintis Jūsų saugumu ir užtikrinti nepriekaištingą Jūsų automobilio veikimą, todėl rekomenduojame visuomet naudotis Toyota atstovybės paslaugomis ir rinktis originalias Toyota atsargines dalis. 2019 m. Dakaro ralis atnešė pergalę! 2019 m. Dakaro ralis atnešė pergalę! Pietų Afrikoje pagamintas „Toyota Hilux“, vairuojamas „Toyota Gazoo Racing SA“ komandos ekipažo Nassero Al Attiyah ir Mathieu Baumelio, iškovojo pergalę.
Jūsų slapukų nustatymai

Siekdami geriau Jus aptarnauti, savo interneto svetainėje naudojame slapukus. Jei su tuo sutinkate, galite toliau naudotis interneto svetaine kaip įprastai. Kitu atveju išsiaiškinkite, kaip pakeisti slapukų nustatymus čia.

Patvirtinkite savo parinktis, pažymėdami žymimąjį laukelį, jei su jomis sutinkate, arba atšaukite žymėjimą, jei su jomis nesutinkate: