Lenktynių DNR
Tobulėjimas dalyvaujant lenktynėse

TOYOTA GAZOO Racing komanda dalyvauja prestižiškiausiose pasaulio lenktynėse – nuo Pasaulio ištvermės lenktynių čempionato (WEC) ir Pasaulio ralio čempionato (WRC) iki 24 val. trukmės Niurburgringo lenktynių. Įveikdami lenktynių įkarštyje kylančius iššūkius, mes galime toliau tobulėti, kurti naujas technologijas ir gaminti dar geresnius automobilius.

Kraują kaitinantis Toyota GR Supra automobilis suteikė mums puikų pagrindą toliau dalyvauti lenktynėse. Tai patvirtina koncepcinis modelis GR Supra GT4. 2019 m. Ženevos automobilių parodoje pirmą kartą pasauliui pristatomas koncepcinis modelis – bandymas ištirti, kaip optimaliai subalansuota Toyota GR Supra automobilio važiuoklė ir itin tvirtas bei lengvas jo kėbulas galėtų pasitarnauti kuriant konkurencingą automobilį tarptautinėms GT4 lenktynėms.

Lenktynininkų atsiliepimai

Mes pakvietėme į lenktynių trasą įtakingiausius pasaulyje pilotus – nuo WRC ir WEC žvaigždžių iki drifto čempionų bei televizijos garsenybių, kad jie pirmieji išbandytų naująjį Toyota GR Supra. Dalydamiesi savo pirmaisiais įspūdžiais apie mūsų naująjį sportinį automobilį, mūsų profesionalūs vairuotojai taip pat paaiškina, kokią reikšmę jų pašėlusiu tempu besisukančiame gyvenime turi Supra pavadinimas.

Daugiau apie TOYOTA GAZOO Racing

Toyota ir įgaliotosios atstovybės informacija dėl Covid-19 Toyota ir įgaliotosios atstovybės informacija dėl Covid-19 Mes darome viską siekdami užtikrinti, kad visos mūsų paslaugos būtų Jums pasiekiamos net ir dabartinėje krizinėje situacijoje. Vis dėlto, norėtume atkreipti dėmesį, kad gali keistis Toyota įgaliotųjų atstovybių darbo valandos ir teikiamos paslaugos. Toyota salono oro filtrai - gaivus oras Jūsų automobilyje Toyota salono oro filtrai - gaivus oras Jūsų automobilyje Toyota salono oro filtrai neleidžia oro teršalams patekti į automobilio vidų, todėl oras jo viduje išlieka gaivus ir švarus. Sunkumai užgrūdina. Toyota Dakaro ralyje Sunkumai užgrūdina. Toyota Dakaro ralyje Dakaro ralyje svarbus ne tik greitis, bet ir kokybė, patikimumas bei patvarumas. Sužinokite daugiau apie TOYOTA GAZOO Racing dalyvavimą legendiniame ralyje. Toyota garantija Jūsų sielos ramybei Toyota garantija Jūsų sielos ramybei Toyota suteikia 5 metų (arba 150 000 km) garantiją ir 24/7 pagalbos kelyje paslaugas kiekvienam automobiliui. Be to, Toyota suteikia 10 metų garantiją hibridiniam akumuliatoriui ir mažiausiai 24 mėnesių garantiją bei pagalbos kelyje paslaugas TOYOTA PLUS naudotiems automobiliams.
Mes naudojate svetainės slapukus

Slapukai naudojami siekiant užtikrinti geriausią mūsų svetainės naršymo patirtį, teikti trečiųjų šalių paslaugas bei priemones, padėti mums suprasti bei pagerinti svetainės veikimą, taip pat – reklamos tikslais.

Rekomenduojame sutikti su visais slapukais. Jei nesutinkate, galite lengvai pakeisti nuostatas, paspausdami toliau esančią slapukų nuostatų parinktį. Visą informaciją rasite mūsų slapukų politikoje.