Lenktynių DNR

Tobulėjimas dalyvaujant lenktynėse

TOYOTA GAZOO Racing komanda dalyvauja prestižiškiausiose pasaulio lenktynėse – nuo Pasaulio ištvermės lenktynių čempionato (WEC) ir Pasaulio ralio čempionato (WRC) iki 24 val. trukmės Niurburgringo lenktynių. Įveikdami lenktynių įkarštyje kylančius iššūkius, mes galime toliau tobulėti, kurti naujas technologijas ir gaminti dar geresnius automobilius.

Kraują kaitinantis Toyota GR Supra automobilis suteikė mums puikų pagrindą toliau dalyvauti lenktynėse. Tai patvirtina koncepcinis modelis GR Supra GT4. 2019 m. Ženevos automobilių parodoje pirmą kartą pasauliui pristatomas koncepcinis modelis – bandymas ištirti, kaip optimaliai subalansuota Toyota GR Supra automobilio važiuoklė ir itin tvirtas bei lengvas jo kėbulas galėtų pasitarnauti kuriant konkurencingą automobilį tarptautinėms GT4 lenktynėms.

Lenktynininkų atsiliepimai

Mes pakvietėme į lenktynių trasą įtakingiausius pasaulyje pilotus – nuo WRC ir WEC žvaigždžių iki drifto čempionų bei televizijos garsenybių, kad jie pirmieji išbandytų naująjį Toyota GR Supra. Dalydamiesi savo pirmaisiais įspūdžiais apie mūsų naująjį sportinį automobilį, mūsų profesionalūs vairuotojai taip pat paaiškina, kokią reikšmę jų pašėlusiu tempu besisukančiame gyvenime turi Supra pavadinimas.

Daugiau apie TOYOTA GAZOO Racing

Toyota garantija Toyota garantija Mūsų automobiliai pagaminti pagal išskirtinius kokybės standartus, tačiau norėdami, kad jų savininkai jaustųsi visiškai ramūs sėdėdami už vairo, siūlome 3 metų gamyklinę garantiją mechaniniams komponentams (išskyrus nusidėvinčias dalis) ir 12 metų garantiją nuo korozijos (negalioja komerciniams automobiliams). 2019 m. Dakaro ralis atnešė pergalę! 2019 m. Dakaro ralis atnešė pergalę! Pietų Afrikoje pagamintas „Toyota Hilux“, vairuojamas „Toyota Gazoo Racing SA“ komandos ekipažo Nassero Al Attiyah ir Mathieu Baumelio, iškovojo pergalę. Susipažinkite su Toyota Corolla hibridų šeima Susipažinkite su Toyota Corolla hibridų šeima Corolla Hybrid pradeda naują jaudinantį raidos etapą. Revoliucinė modulinė TNGA platforma leido atnaujinti Corolla sedaną, hečbeką ir Touring Sports modelį pažangiais hibridiniais galios agregatais, kurie užtikrina neprilygstamą vairavimo patirtį. Naujasis Toyota RAV4 Naujasis Toyota RAV4 Naujasis RAV4, pasižymintis ne tik dinamiška, bet ir elegantiška konstrukcija bei erdviu, patogiu salonu leis jaustis nevaržomiems, kad ir kur keliautumėte – nuo miesto centro iki sudėtingo reljefo vietovių.
Jūsų slapukų nustatymai

Siekdami geriau Jus aptarnauti, savo interneto svetainėje naudojame slapukus. Jei su tuo sutinkate, galite toliau naudotis interneto svetaine kaip įprastai. Kitu atveju išsiaiškinkite, kaip pakeisti slapukų nustatymus čia.

Patvirtinkite savo parinktis, pažymėdami žymimąjį laukelį, jei su jomis sutinkate, arba atšaukite žymėjimą, jei su jomis nesutinkate: