Toyota GR Supra

Specifikacijos
Žadinantis jausmus

Naujasis Toyota GR Supra buvo kuriamas orientuojantis ne į imponuojančius dinamikos rodiklius ar rato apvažiavimo rezultatus, bet į vairuotojo patirtį. Įspūdinga galios, balanso ir manevringumo derme išsiskiriantis automobilis sukurtas tikriems vairavimo entuziastams.

/
Valdymas

Naujasis Toyota GR Supra buvo sumanytas kaip „grynakraujis“ sportinis automobilis. Dėl trumpos važiuoklės bazės, plačios tarpvėžės, mažo svorio, žemo svorio centro ir itin tvirtos kėbulo konstrukcijos automobilių entuziastai gali tikėtis įkvepiančio galios, manevringumo ir tikslaus valdymo derinio. Norint to pasiekti, negalima daryti jokių išlygų.
Žiūrėti daugiau

Pasirengęs žaidimui

Naujajame Toyota GR Supra automobilyje komplektuojama adaptyvioji kintamojo veikimo pakaba (AVS). MacPherson statramsčiai su dviem šarnyrais priekyje ir penkių svirčių sistema gale užtikrina aukščiausio lygio komfortą, kai norite atsipalaiduoti, ir neprilygstamą kontrolę, kai norite pažaisti.

50:50. Jokių kompromisų

Naujojo Toyota GR Supra komponuotė su priekyje montuojamu varikliu ir galiniais varomaisiais ratais leido pasiekti idealų – 50:50 svorio pasiskirstymą tarp priekinės ir galinės ašių. Dėl lengvo ir ypač tvirto konstrukcinio rėmo iš aliuminio ir plieno vairuotojai gali mėgautis pasitikėjimo suteikiančiu stabilumu, neįtikėtinu sukibimu ir nepriekaištingu valdymu.

Tvirtesnis ir tikslesnis

Ypač tvirta naujojo Toyota GR Supra kėbulo konstrukcija leido tiksliau ir nuodugniau patobulinti pakabos geometriją ir pakoreguoti amortizatorių nustatymus. Dėl ypač tvirto priekinio pakabos porėmio ir valdymo svirčių montavimo taškų automobilis gali ypač tiksliai atlikti posūkius. Aliumininės valdymo svirtys ir šarnyrų atramos leido sumažinti nespyruoklinių automobilio dalių svorį ir užtikrinti išskirtinį manevringumą bei efektyvumą.

Aukso pjūvis

Geriausia pusiausvyra tarp išskirtinio manevringumo ir stabilumo pasiekiama, kai santykis tarp važiuoklės bazės ilgio ir tarpvėžės pločio yra 1,5–1,6. Pagal pasaulinio lygio sportinių automobilių projektavimo ir dizaino standartus sukurtas naujasis Toyota Supra pasižymi idealiu „aukso pjūvio santykiu“ (1,55). Tai lemia išskirtinį manevringumą ir neprilygstamą stabilumą važiuojant.

Važiavimo charakteristikos

Naująjį Toyota GR Supra varo 3,0 l šešių cilindrų vienaeilis variklis, kuris turi viską, ko reikia vairuotojo pojūčiams sužadinti tiek kelyje, tiek trasoje. Šis galios agregatas komplektuojamas su dviejų kanalų turbokompresoriumi ir ypač tikslia tiesioginio degalų įpurškimo bei kintamojo vožtuvų reguliavimo sistemomis. Jo galia siekia 340 DIN AG, o sukimo momentas – 500 Nm. Tai lemia įspūdingą automobilio pagreitėjimą: iki 100 km/h jis įsibėgėja per 4,3 sekundės, o jo išvystomas maksimalus greitis siekia 250 km/h.
Žiūrėti daugiau

Važiavimo režimai

Naujojo Toyota GR Supra važiavimo charakteristikas galite pritaikyti pagal savo nuotaiką pasirinkdami vieną iš dviejų važiavimo režimų. Normal režimą perjungus į Sport, per akimirksnį atitinkamai pakoreguojamas variklio garsas ir reakcija, pavarų perjungimo režimas, amortizavimo jėga, vairo ir aktyviojo diferencialo nustatymai. Automobilio dinaminėms charakteristikoms geriau kontroliuoti siūlomas specialus Track režimas, kurį pasirinkus sumažinamas automobilio stabilumo kontrolės sistemos įsikišimo laipsnis.

Aktyvusis diferencialas

Kaip standartinė įranga naujajame Toyota GR Supra komplektuojamas aktyvusis diferencialas ypač pagerina stabilumą ir efektyvumą, kai padangos pasiekia maksimalaus našumo ribas. Diferencialo veikimas pastebimas visuose posūkių atlikimo etapuose: užtikrinamas didesnis stabilumas stabdymo bei sukimo metu ir maksimalus sukibimas, kai vairuotojas didina greitį išvažiuodamas iš posūkio.

Aštuonių laipsnių automatinė transmisija

Itin sklandžiai veikiantis šešių cilindrų naujojo Toyota GR Supra variklis komplektuojamas su pažangia aštuonių pavarų automatine transmisija (su pavarų perjungimo svirtelėmis ant vairo), kuri žaibiškai perjungia pavaras ir užtikrina precizišką kontrolę atliekant posūkius.

Išskirtinė stabdymo galia

Siekiant padėti vairuotojams pajusti visą naujajame Toyota GR Supra slypintį dinamikos potencialą, jame montuojami galingi stabdžiai su keturių stūmoklių Brembo suportais, o 19 colių kaltiniai lengvojo lydinio ratlankiai komplektuojami su ypač tvirtą sukibimą užtikrinančiomis Michelin Pilot Super Sport padangomis.

Pagreitėjimas

Variklio paleidimo kontrolės sistema lemia galingą automobilio pagreitėjimą esant maksimaliai traukai: iki 100 km/h naujasis Toyota GR Supra įsibėgėja vos per 4,3 sekundės, o jo išvystomas maksimalus greitis siekia 250 km/h.

/
Dizainas

Išskirtinis naujojo Toyota GR Supra dizainas, kurį išryškina variklio dangtis, kompaktiškas kėbulas ir „double-bubble“ stogas, neabejotinai sužadins vairavimo entuziastų jausmus ir suvirpins klasikinių sportinių automobilių fanų širdis. Jame įkūnyta dizaino koncepcija „Koncentruotos ribos“, kurią Toyota pirmą kartą pristatė išraiškingame koncepciniame FT-1 modelyje, sukurtame Kalifornijoje veikiančios CALTY studijos. Ši koncepcija sujungia lenktynių aerodinamiką su modernia ir efektinga išvaizda, kuri nepalieka abejonių dėl automobilio techninių charakteristikų.
Žiūrėti daugiau

Koncepcija „Koncentruotos ribos“

Dizaino koncepcija „Koncentruotos ribos“ tiesiogiai atsispindi Toyota GR Supra automobilio konstrukcijoje. „Koncentriškumo“ tema atpažįstama iš santykio tarp didelio skersmens padangų, trumpos važiuoklės bazės ir bendro ilgio. „Ribų“ temą plėtoja plati automobilio stovėsena ir kompaktiškos kabinos proporcijos, lemiančios didesnį manevringumą ir stabilumą.

GAZOO Racing įkvėpta aerodinamika

Pagal pasaulinio lygio sportinių automobilių projektavimo standartus sukurtas naujasis Toyota GR Supra pasižymi optimaliu pasipriešinimo koeficientu ir keliamąja jėga, taip pat idealia svorio pusiausvyra tarp priekinės ir galinės dalių. Jo išskirtinis „double-bubble“ stogas sumažina vėjo pasipriešinimą nė kiek neapribodamas salono aukščio, o jo arkos formos galinis aptakas sumažina keliamąją jėgą.

Išskirtinės detalės

Naujojo Toyota GR Supra plačią stovėseną ir trumpą važiuoklės bazę išryškina įspūdingi 19 colių kaltiniai lengvojo lydinio ratlankiai ir išskirtiniai šešių šviesos diodų priekiniai žibintai. Automobilio sąsają su lenktynių trasa atskleidžia galiniai rūko ir atbulinės eigos žibintai, suformuoti taškinių šviesos diodų, sugrupuotų galinio bamperio centre.

Komfortas

Vairuotojo poreikiams pritaikyta kabina, lenktyninės sėdynės ir aukščiausio lygio technologijos lemia naujojo Toyota GR Supra universalumą: jis užtikrina GT klasės komfortą ir sportiniam automobiliui būdingą nepriekaištingą valdymą. Centrinė multimedijos sistema su 8,8 colio ekranu leidžia naudotis navigacijos funkcija, klausytis muzikos ar skambinti nenaudojant rankų, o Smart Entry & Push Start sistema bei plati bagažinė, kurios talpą galima dar labiau padidinti, palengvina kasdienį gyvenimą.
Žiūrėti daugiau

/

Lenktyninės sėdynės

Naujajame Toyota GR Supra įrengtos lenktyninės, elektra reguliuojamos sėdynės (įskaitant juosmens atramą) su šildymo ir nustatymų atminties funkcijomis. Sėdynės gali būti komplektuojamos su Alcantara apmušalais (Sport modeliuose) arba odiniais apmušalais (Premium ir A90 Edition modeliuose). Jos visuomet užtikrina komfortą ir nepriekaištingą atramą, ypač trasoje.

Adaptyvieji priekiniai žibintai

Sėdėdami už naujojo Toyota GR Supra vairo, galite visuomet mėgautis puikiu matomumu. Adaptyviuosiuose priekiniuose žibintuose, galiniuose žibintuose ir dienos žibintuose įdiegta LED technologija, taip pat siūlomi visi automatiškai patamsėjantys veidrodėliai. Didesniam komfortui užtikrinti į įrangos sąrašą įtraukti valytuvai su lietaus jutikliu ir galinio vaizdo kamera.

Aukštos kokybės informacinė ir pramoginė sistema

Jūsų patogumui naujajame Toyota GR Supra Sport modelyje komplektuojama 10 garsiakalbių garso sistema su Bluetooth® ir USB jungtimis bei centriniu 8,8 colio ekranu, leidžiančiu naudotis navigacijos funkcija. Premium komplektacija apima Sport įrangą su 12 garsiakalbių JBL Premium garso sistema ir belaidžiu mobiliojo telefono krovikliu.

Pagrindinis dėmesys saugumui

Kaip ir dera galingam sportiniam automobiliui, naujajame Toyota GR Supra daug dėmesio skirta saugumui. Saugos įrangos paketą Supra Safety + sudaro nematomų zonų monitorius ir nukrypimo iš važiuojamosios juostos įspėjimo sistema, perspėjimo apie iš galo artėjančias transporto priemones ir įspėjimo apie susidūrimo iš galo pavojų sistemos, išmanieji automobilio statymo jutikliai su automatinio stabdymo funkcija ir E-Call funkcija, kuri rimto susidūrimo atveju automatiškai praneša pagalbos tarnyboms apie jūsų buvimo vietą. Visuose Toyota GR Supra modeliuose kaip standartinė įranga taip pat komplektuojama adaptyvioji pastovaus greičio palaikymo sistema su Stop & Go funkcija.

Salonas

Naujojo Toyota GR Supra kabina įrengta taip, kad vairuotojas visuomet būtų įvykių centre. Ji atspindi vienviečių lenktyninių automobilių kabinos konstrukcijos įtaką. Reguliuojamos šoninės sėdynių atramos ir kruopščiai apgalvotos kelių apsaugos užtikrina tvirtą atramą atliekant staigius posūkius. Skaitmeniniame skydelyje ir projekciniame ekrane (Premium modeliuose) tiesiai priešais vairuotojo akis rodomas greitis, informacinės bei pramoginės ir navigacijos sistemų informacija.
Žiūrėti daugiau

Asimetrinė centrinė konsolė

Asimetrinė naujojo Toyota GR Supra centrinė konsolė aiškiai atskiria apgaubiančią vairuotojo zoną nuo atviresnės keleivio zonos. Konsolėje įrengtas dviejų zonų automatinis oro kondicionierius su kiekvienai operacijai skirtais jutikliniais jungikliais su atminties funkcija. 8,8 colio centrinis multimedijos sistemos ekranas gali būti valdomas liečiamuoju būdu arba naudojant sukamąjį valdiklį.

Active Sound Design

Naujajame Toyota GR Supra automobilyje komplektuojama aktyvioji garso sistema Active Sound Design, siūlanti du važiavimo garsų variantus, kuriuos vairuotojas gali pasirinkti pagal savo nuotaiką. Kasdienėms kelionėms pritaikytas Normal režimas užtikrina tylų ir rafinuotą garsą, kuris idealiai tinka pasibaigus ilgai dienai. Sport režimui būdingi įkvepiantys aukšti tonai ir lenktyniniai pokšėjimo bei trinksėjimo garsai perjungiant žemesnę pavarą.

Techninės charakteristikos

Variklio galia 340 DIN AG esant 5,000–6500 aps./min.
Variklio sukimo momentas 500 Nm esant 1600–4500 aps./min.
Pagreitėjimas
iki 100 km/h
per 4,3 s
Maksimalus greitis
(apribotas elektroniniu būdu)
250 km/h
CO2 kiekis
(vidutinis, atitinka NEDC)
170 g/km
/
2019 m. Toyota GR Supra modelių pristatymas

Nuo pasirodymo pradžios bus siūlomos dvi išskirtinės komplektacijos su 3,0 l varikliu – Sport ir Premium.

/
Naujasis Toyota GR Supra Sport modelis
Su aktyviuoju diferencialu ir adaptyviąja kintamojo veikimo pakaba (AVS), 19 colių kaltiniais lengvojo lydinio ratlankiais ir sportinių stabdžių sistema komplektuojamas Toyota GR Supra Sport modelis turi visas automobilio dinamikos potencialą atskleidžiančias funkcijas ir sistemas.
19 colių kaltiniai lengvojo lydinio ratlankiai
Sportiniai stabdžiai
Aktyvusis diferencialas
Garso sistema su 8,8 colio ekranu (su 10 garsiakalbių)
Adaptyvioji pastovaus greičio palaikymo sistema su Stop & Go funkcija
Išmanioji beraktė prieigos ir variklio paleidimo sistema
Juodi Alcantara sportiniai sėdynių apmušalai
Navigacijos sistema 
Supra Safety +
Adaptyvioji kintamojo veikimo pakaba (AVS)
Elektroniniu būdu reguliuojamos sėdynės su šildymo ir nustatymų atminties funkcija
Adaptyvieji priekiniai žibintai
/
Naujasis Toyota GR Supra Premium modelis
Toyota GR Supra Premium komplektaciją sudaro Sport įranga su juodais odiniais apmušalais, 12 garsiakalbių JBL Premium garso sistema ir projekciniu ekranu vairuotojo pusėje. Šis modelis skirtas tiems, kurie nori mėgautis įkvepiančia dinamika aukščiausio lygio komforto apsuptyje.
Premium pagrindinė įranga (papildanti Sport komplektaciją):
Juodi odiniai sportiniai sėdynių apmušalai
JBL Premium garso sistema (12 garsiakalbių)
Projekcinis ekranas
Belaidis mobiliojo telefono kroviklis
Aksesuarų daiktams laikyti paketas
Apšvietimo įrangos paketas
Prominence Red

Daugiau apie TOYOTA GAZOO Racing

Toyota padeda gelbėtojams Toyota padeda gelbėtojams Iki rugpjūčio mėn. pab. Toyota teiks nemokamą 24/7 pagalbą kelyje COVID-19 priešakinės linijos darbuotojams, kurie vairuoja Toyota: avarijos atveju, išsikrovus akumuliatoriui, prakiurus padangai, pasibaigus degalams, pametus raktelius ar palikus juos automobilio viduje ar įvykus mechaniniam gedimui. Naujasis Yaris Cross Naujasis Yaris Cross Naujasis Yaris Cross atskleidė savo tikrąjį veidą. Į naujas aukštumas Yaris iškėlęs stilingas Yaris Cross sujungė visas mūsų naujosios kartos kompaktiško automobilio ir aukštos klasės visureigio savybes. Naujasis Toyota hibridų flagmanas RAV4 Plug-in Hybrid Naujasis Toyota hibridų flagmanas RAV4 Plug-in Hybrid Naujasis RAV4 Plug-in Hybrid – puikus daugiau nei 20 metų siekiančios Toyota lyderystės hibridinių technologijų rinkoje pavyzdys. Toyota ir įgaliotosios atstovybės informacija dėl Covid-19 Toyota ir įgaliotosios atstovybės informacija dėl Covid-19 Mes darome viską siekdami užtikrinti, kad visos mūsų paslaugos būtų Jums pasiekiamos net ir dabartinėje krizinėje situacijoje. Vis dėlto, norėtume atkreipti dėmesį, kad gali keistis Toyota įgaliotųjų atstovybių darbo valandos ir teikiamos paslaugos.
Mes naudojate svetainės slapukus

Slapukai naudojami siekiant užtikrinti geriausią mūsų svetainės naršymo patirtį, teikti trečiųjų šalių paslaugas bei priemones, padėti mums suprasti bei pagerinti svetainės veikimą, taip pat – reklamos tikslais.

Rekomenduojame sutikti su visais slapukais. Jei nesutinkate, galite lengvai pakeisti nuostatas, paspausdami toliau esančią slapukų nuostatų parinktį. Visą informaciją rasite mūsų slapukų politikoje.