Sunkumai užgrūdina

Legendiniame Dakaro ralyje niekada nebūna lengva

Toyota Dakaro ralyje dalyvauja jau daugiau nei 40 metų

Dėl itin sudėtingų kelių ir neįtikėtinų greičių Dakare sėkmę garantuoja ne vien greitas važiavimas – tiesiog būtinas patikimumas, kokybė bei patvarumas. Tokiomis ekstremaliomis aplinkybėmis pasitikėjimas yra svarbiausias elementas, todėl Toyota legendinis automobilių tvirtumas taip juos išpopuliarino tarp ralio dalyvių. Viena ryškiausių Dakaro žvaigždžių, Nasser Al-Attiyah, įrodė Toyota Hilux patvarumą nugalėdamas Dakaro ralyje 2019 m.

Toyota 2020 m. Dakaro ralyje

Dvi savaitės, 12 etapų ir daugiau nei 5 000 km ekstremalaus kelio. Aukštas TOYOTA GAZOO Racing ir Hilux lygis buvo patvirtintas dar kartą: šiame vėl sėkmingai pasibaigusiame Dakaro ralyje Nasser Al-Attiyah ir šturmanas Matthieu Baumelis finišavo antri, o pirmajame dešimtuke atsidūrė net keturi Hilux modeliai. Komandos tikisi kitais metais pasirodyti dar geriau.

Daily Video

Dakaro ralio naujienos

Dykumos vaizdo įrašas

Dakaro pulsas

„Ir toliau gaminsime dar geresnius
automobilius, kuriais galima įveikti
bet kokius pasaulio kelius.“
Akio Toyoda

Pasirenkite naujam nuotykiui

Peržiūrėkite Hilux

Važiuokite abet kokiu kelio ar bekelės paviršiumi

Peržiūrėkite Land Cruiser

Žiūrėkite daugiau

Toyota GR Supra - jaudinantys potyriai Toyota GR Supra - jaudinantys potyriai Naujasis Toyota GR Supra buvo kuriamas orientuojantis ne į imponuojančius dinamikos rodiklius ar rato apvažiavimo rezultatus, bet į vairuotojo patirtį. Toyota 2021 metų Pasaulio ralio čempionate Toyota 2021 metų Pasaulio ralio čempionate Apsiginklavusi įgauta patirtimi, galingesniu ir greitesniu Yaris WRC ir trimis geriausiomis komandomis, 2021 metų FIA pasaulio ralio čempionate TOYOTA GAZOO Racing ketina ir toliau testuoti galimybių ribas. 2000GT – Toyota sportinių automobilių istorija 2000GT – Toyota sportinių automobilių istorija Toyota 2000GT automobilis, gerai žinomas iš 1967 m. pasirodžiusio filmo apie Džeimsą Bondą „Gyveni tik du kartus“ (You Only Live Twice) su Seanu Connery, pasaulio rinką pasiekė tais pačiais metais. Jis iškart tapo rimta paraiška, jog Toyota yra tvirtai pasiryžusi konkuruoti su geriausiais Europoje sportiniais automobiliais. Celica – Toyota sportinių automobilių istorija Celica – Toyota sportinių automobilių istorija 1970 m. dienos šviesą išvydusiam Celica modeliui, kurio pavadinimas, išvertus iš ispanų kalbos, reiškia „dangiškas“ arba „dieviškas“, buvo lemta tapti žvaigžde. Celica leido patirti didesnį laisvės pojūtį prie vairo, išsiskyrė praktišku salonu ir sportiška bei prieinama komplektacija.