Sunkumai užgrūdina

Legendiniame Dakaro ralyje niekada nebūna lengva

Toyota Dakaro ralyje dalyvauja jau daugiau nei 40 metų

Dėl itin sudėtingų kelių ir neįtikėtinų greičių Dakare sėkmę garantuoja ne vien greitas važiavimas – tiesiog būtinas patikimumas, kokybė bei patvarumas. Tokiomis ekstremaliomis aplinkybėmis pasitikėjimas yra svarbiausias elementas, todėl Toyota legendinis automobilių tvirtumas taip juos išpopuliarino tarp ralio dalyvių. Viena ryškiausių Dakaro žvaigždžių, Nasser Al-Attiyah, įrodė Toyota Hilux patvarumą nugalėdamas Dakaro ralyje 2019 m.

Toyota 2020 m. Dakaro ralyje

Dvi savaitės, 12 etapų ir daugiau nei 5 000 km ekstremalaus kelio. Aukštas TOYOTA GAZOO Racing ir Hilux lygis buvo patvirtintas dar kartą: šiame vėl sėkmingai pasibaigusiame Dakaro ralyje Nasser Al-Attiyah ir šturmanas Matthieu Baumelis finišavo antri, o pirmajame dešimtuke atsidūrė net keturi Hilux modeliai. Komandos tikisi kitais metais pasirodyti dar geriau.

Daily Video

Dakaro ralio naujienos

Dykumos vaizdo įrašas

Dakaro pulsas

„Ir toliau gaminsime dar geresnius
automobilius, kuriais galima įveikti
bet kokius pasaulio kelius.“
Akio Toyoda

Pasirenkite naujam nuotykiui

Peržiūrėkite Hilux

Važiuokite abet kokiu kelio ar bekelės paviršiumi

Peržiūrėkite Land Cruiser

Žiūrėkite daugiau

Corolla – Toyota sportinių automobilių istorija Corolla – Toyota sportinių automobilių istorija Iš pirmo žvilgsnio gali pasirodyti, jog Corolla – garsiausias Toyota šeimyninis automobilis ir pasaulyje perkamiausias modelis – iškrenta iš bendro Toyota specializuotų sportinių automobilių konteksto. Tačiau iš tiesų yra kitaip: Corolla istorijoje užfiksuoti keli didelio populiarumo susilaukę sportiniai Toyota modeliai. GT86 – Toyota sportinių automobilių istorija GT86 – Toyota sportinių automobilių istorija GT86 pasirodymas 2011 m. sportinių automobilių fanams ir automobilių puristams buvo ilgai laukta atgaiva širdžiai. Iš asortimento dingus MR2, Celica ir Supra, paskutiniuosius kelerius metus nebuvo jokio automobilio, kuris patenkintų jų troškimus. Toyota GT86 buvo būtent tas automobilis, kurio jie taip nekantriai laukė. Toyota sportinių automobilių istorija Toyota sportinių automobilių istorija Nuo septintojo dešimtmečio Toyota nepaliaujamai stebino ir džiugino savo interpretacijomis apie tai, kas lemia sportinio automobilio patrauklumą, įkvepiančias jo važiavimo savybes ir vairavimo malonumą. Daugelis šių modelių pelnė legendos statusą. Pristatome šių garsių Toyota sportinių automobilių kolekciją. MR2 – Toyota sportinių automobilių istorija MR2 – Toyota sportinių automobilių istorija 1984 m. laidos MR2 istorija iš tiesų prasidėjo nuo 1976 m. dizaino projekto, kuriuo buvo užsimota sukurti smagų vairuoti ir ekonomišką automobilį – labai panašų į ankstesnįjį Sports 800. Bėgant metams, pradinis projektas išsirutuliojo į sportinį automobilį. Taip atsirado mažas dvivietis automobilis su centre įrengtu varikliu, kuris prisijungė prie didesnių savo brolių – Celica ir Supra.