Riba – tik dangus

Siekiame užtikrinti didelį našumą Pasaulio ralio čempionate

2018 m. gavusi FIA Pasaulio ralio čempionato gamintojo titulą ir įkvėpta moto VISKAS DĖL PERGALĖS, TOYOTA GAZOO Pasaulio ralio lenktynių komanda 2019 m. visomis išgalėmis sieks dar geresnių rezultatų, turėdama naują tikslą – laimėti visus tris čempionato titulus.

Pagrindinė treniruočių vieta

Epiniai šuoliai, sensacingi slydimai ir bauginančiai dideli greičiai – Pasaulio ralio čempionatas yra pagrindinė automobilių išbandymo vieta. 17 metų praleidę nuošalėje, esame labiau nei kada nors ištroškę kautis ekstremaliausiuose pasaulio keliuose ir siekti savo tikslo – gaminti vis geresnius automobilius visiems.

„Tai milžiniškų visų komandos narių pastangų rezultatas
ir esu įsitikinęs, kad ši sėkmė 2019 m. ir toliau motyvuos mus visus
tobulėti“
Tommi Mäkinen
(komandos pagrindinis narys)

Sukurtas nugalėti

Yaris WRC – tai naujosios kartos Pasaulio ralio automobilis, apimantis didelio našumo variklį, išmaniąją 4WD sistemą ir itin tiksliai suderintą aerodinaminę įrangą. Sėkmingai pasirodęs 2018 m. čempionate ir išmokęs dvejų metų aršios konkurencijos pamokas, 2019 m. Yaris WRC yra pasirengęs viršyti savo galimybes sudėtingiausiuose Pasaulio ralio etapuose.

/

/
Variklis:
1,6 l, vienaeilis 4 cilindrų tiesioginio įpurškimo variklis. 
/
Maksimali galia:
Daugiau nei 380 AG – beveik du kartus galingesnis už Yaris GRMN didelio našumo hečbeką
/
Didžiausias greitis:
201 km/h (specialus perdavimo skaičius) – pritaikytas neįtikėtinai akceleracijai ir reagavimui pasiekti
/
Aerodinaminės savybės:
Nauji priekiniai bamperiai ir sparnai padidina spaudimo jėgą ir pusiausvyrą

Visi keliai veda ten, kur geriau

Asfaltas

Vingiuoti posūkiai, sudėtingi keliai ir patvarios tvirtos padangos. Nuleista pakaba yra būtinas elementas dalyvaujant didelio greičio reikalaujančiuose renginiuose, tokiuose kaip Tour de Corse.

Žvyras

Keliai su provėžomis, uolėti keliai ir įvairūs padangų junginiai. Pakelta nuo žvyro apsauganti pakaba yra kritiškai svarbus elementas dalyvaujant karštomis oro sąlygomis pasižyminčiuose renginiuose, tokiuose kaip Rally Mexico.

Sniegas

Užšalę keliai, snieguoti krantai ir dygliuotos padangos. Laisvo paviršiaus pakabos sąranka yra esminis elementas dalyvaujant minusine temperatūra pasižyminčiuose renginiuose, tokiuose kaip Rally Sweden.

/

Yaris GRMN: iš ralio į kelią

Pirmiausia gamintas raliui, riboto leidimo kelių automobilis Yaris GRMN buvo suderintas ir išbandytas Nürburgring Nordschleife, atgaivinant didelio našumo hečbekų iš praeities dvasią. Galia, tikslumas ir našumas – tai charakteristikų derinys, su kuriuo Yaris GRMN atgaivino didelio našumo hečbekų iš praeities dvasią.

Susipažinkite su Yaris GRMN

Susipažinkite su komanda

Vedama keturis kartus pasaulio čempiono Tommi Mäkinen, TOYOTA GAZOO Pasaulio ralio lenktynių komanda, sudaryta iš greitų ir patyrusių profesionalų, jau suformuota ir pasiruošusi viršyti savo galimybių ribas 2019 m.

/
Akio Toyoda

Komandos pirmininkas

/
Tommi Mäkinen

Pagrindinis komandos narys

/
Automobilis Nr. 7

Vairuotojas:  Jari-Matti Latvala

Šalis: Suomija

WRC startai: 197

Pasiekimai: pirma WRC pergalė Rally Sardinia (2017 m.)

/
Automobilis Nr. 7

Vairuotojo porininkas: Miikka Anttila

Šalis: Suomija

WRC startai: 208

Pasiekimai: WRC antrosios vietos nugalėtojas (2010, 2014 ir 2015 m.)

/
Automobilis Nr. 8

Vairuotojas: Ott Tänak

Šalis: Estija

WRC startai: 94

Pasiekimai: 3-ia vieta Pasaulio ralio čempionate (2017 ir 2018 m.)

/
Automobilis Nr. 8

Vairuotojo porininkas: Martin Järveoja

Šalis: Estija

WRC startai: 65

Pasiekimai: 3-ia vieta Pasaulio ralio čempionate (2017 ir 2018 m.)

/
Automobilis Nr. 9

Vairuotojas: Kris Meeke

Šalis: JK

WRC startai: 54

Pasiekimai: 5-a vieta Pasaulio ralio čempionate (2015 m.)

/
Automobilis Nr. 9

Vairuotojo porininkas: Seb Marshall

Šalis: JK

WRC startai: 18

Pasiekimai: 7-a vieta Pasaulio ralio čempionate (2018 m.)

Žiūrėkite daugiau

Toyota 2018 m. Paryžiaus automobilių parodoje Toyota 2018 m. Paryžiaus automobilių parodoje Automobilių pramonėje vykstant kartą per šimtmetį pasitaikančioms permainoms, Toyota siekia pakeisti savo, kaip vien automobilių gamintojos statusą, ir tapti visiems prieinamų geresnių naujoviškų mobilumo sprendimų tiekėja. Toyota 2018 m. Ženevos automobilių parodoje Toyota 2018 m. Ženevos automobilių parodoje Turėdami nepralenkiamą 20 metų patirtį hibridinių automobilių rinkoje, esame pasiryžę didinti Toyota hibrido patrauklumą klientams. Kuo sudėtingiau, tuo geriau: Toyota Dakaro ralyje Kuo sudėtingiau, tuo geriau: Toyota Dakaro ralyje Ekstremalus automobilių sportas įkvepia mus kurti naujas technologijas. Sudėtingi išbandymai padeda atrasti naujus sprendimus ir atveria naujas tobulėjimo galimybes. Jokios lenktynės taip gerai neperteikia šios dvasios kaip Dakaro ralis. Svarbią funkciją čia atlieka kokybė, patvarumas ir patikimumas. Ottas Tänakas paskelbtas 2018 m. TOYOTA GAZOO Racing komandos pilotu Ottas Tänakas paskelbtas 2018 m. TOYOTA GAZOO Racing komandos pilotu Visuose 2018 m. sezono etapuose dalyvaus trys ekipažai su Yaris WRC.
Jūsų slapukų nustatymai

Siekdami geriau Jus aptarnauti, savo interneto svetainėje naudojame slapukus. Jei su tuo sutinkate, galite toliau naudotis interneto svetaine kaip įprastai. Kitu atveju išsiaiškinkite, kaip pakeisti slapukų nustatymus čia.

Patvirtinkite savo parinktis, pažymėdami žymimąjį laukelį, jei su jomis sutinkate, arba atšaukite žymėjimą, jei su jomis nesutinkate: